Laimėkite galimybę negrąžinti paskolos!

Vivus.lt Velykų akcija 2019

Normalioms šventėms dera pasiruošti normaliai! Artėjant smagiausiai pavasario šventei, savo klientų nepamirštame ir mes. Šv. Velykų proga Vivus.lt Jums parengė išskirtinę akciją:

 • Skolinkitės bet kokią sumą ir laimėkite galimybę negrąžinti paskolos! Akcijos pabaigoje išrinksime net 10 laimingųjų!

Kai dovanos geros – šventės dar džiugesnės!

CTA_gauti_paskola

Pateikus paraišką bus vertinamas Jūsų kreditingumas, po kurio bus priimtas sprendimas dėl vartojimo kredito suteikimo.

Akcijos taisyklės ir sąlygos:

 1. Akcija prasidės 2019.04.01 ir galios iki 2019.04.22
 2. Žaidime, kurio metu 10 klientų galės negrąžinti savo vartojimo kredito, dalyvauja tie klientai, kurie sudarys naujas vartojimo kredito sutartis akcijos galiojimo metu t.y. 2019.04.01 – 2019.04.22
 3. Pasiūlymas galioja sudarant naują vartojimo kredito sutartį.
 4. Pasiūlymas galioja skolinantis papildomą kreditą, jeigu pagrindinė vartojimo kredito sutartis buvo sudaryta pasiūlymo galiojimo laikotarpiu 2019.04.01-2019.04.22.
 5. pasiskolinus papildomai pasiūlymo galiojimo laikotarpiu.
 6. Pasiūlymas negalioja klientams, turintiems neapmokėtą Vivus.lt vartojimo kreditą.
 7. Žaidimo laimėtojai bus traukiami atsitiktine tvarka.
 8. Laimėtojui išaiškinti bus panaudotas internetinis įrankis: Random.org
 9. Laimėtojai bus skelbiami balandžio 24 dieną, su jais bus susisiekta asmeniškai, skambučio metu.
 10. Jei akcijos organizatoriui per 3 darbo dienas nepavyks susisiekti su laimėtoju, rezultatai bus skelbiami negaliojančiais, o laimėtojo traukimas – vykdomas iš naujo. Prireikus, tokia procedūra bus kartojama 3 kartus. Jei ji vis tiek bus nesėkminga – prizas bus grąžintas į prizinį fondą.
 11. Klientas, dalyvaujantis loterijoje, sutikdamas su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis automatiškai sutinka, jog tokiu atveju, jei jis laimės, jo vardas, pavardės pirma raidė bei gyvenamasis miestas galės būti viešai paskelbti kitiems loterijoje dalyvavusiems asmenims.
 12. Akcija bus pritaikyta tiems klientams, kurie pateiks paraišką ir įvertinus mokumą – bus priimtas sprendimas suteikti vartojimo kreditą. Jei pateikus paraišką, bus įvertinta, kad mokumas neatitinka keliamų reikalavimų ir vartojimo kreditas nebus suteiktas, akcijos organizatorius už tai neatsako. Pasitikslinimui visada galima susisiekti su Vivus.lt klientų aptarnavimo skyriumi telefonu 8 700 77788 bei el. paštu info@vivus.lt.
 13. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti ir koreguoti akcijos taisykles ir sąlygas ar atšaukti akciją be išankstinio klientų įspėjimo ir be jokio tolimesnio paaiškinimo.

Jei turite papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu 8 700 77788 arba el. paštu info@vivus.lt.