Kaip pasiskolinti?

Vivus Finance teikia lanksčias paskolas, kuriomis ne tik patogu naudotis, bet ir lengva pateikti paraišką. Siekdami, kad mūsų paslaugos būtų nesunkiai prieinamos kiekvienam – suteikiame net kelis skirtingus būdus paskolos paraiškai pateikti.

Kaip gauti paskolą internetu

Norint gauti Vivus Finance paskolą, Jums net nereikia išeiti iš namų, viską galite atlikti greitai ir nesudėtingai, naudodamiesi internetu. Jums bus reikalinga tik elektroninė bankininkystė.

1. Pasirinkite kredito sumą Vivus Finance tinklalapyje

Paskolos skaičiuoklėje nurodykite norimą paskolos sumą ir spauskite „Teikti paraišką“. Galima rinktis sumas nuo 300 EUR iki 15000 EUR.

2. Atsakykite į kelis klausimus apie savo finansinę padėtį

Pagal Lietuvos banko reikalavimus mokumui vertinti, mes turime įvertinti Jūsų esamą finansinę padėtį. Prašome atsakyti į kelis klausimus apie savo pajamas ir įsipareigojimus ir pagal Jūsų duomenis, mes pateiksime naudingiausią pasiūlymą.

3. Užsiregistruokite

Registracijos formoje užpildykite prašomus duomenis. Jums bus sukurta paskyra prie kurios vėliau galėsite prisijungti ir peržiūrėti jau turimos paskolos duomenis, pasiskolinti papildomai ar pasiimti naują paskolą. El. pašto adresas, kurį nurodysite šiame puslapyje, bus naudojamas siųsti svarbią informaciją ir prisijungti prie Vivus Finance paskyros, todėl rekomenduojame nurodyti tokį el. pašto adresą, kurį naudojate.

4. Gaukite pinigus vos per 10 – 15 minučių!

Gavę Jūsų paraišką, per keletą minučių ją išnagrinėsime ir priimsime sprendimą. Apie sprendimą Jus informuosime trumpąja SMS žinute bei el. paštu, prireikus, su Jumis gali susisiekti Vivus Finance konsultantas, kad pasitikslintų duomenis, todėl įsitikinkite, kad būsite pasiekiami mūsų sistemoje užregistruotu telefono numeriu.

Jei Jūsų paraiška bus patvirtinta – paskolą pervesime į Jūsų banko sąskaitą vos per
10 – 15 minučių!

Svarbu!

Norėdami kreiptis dėl paskolos, turite būti 18 – 70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos pilietis (-ė) ir nuolat gyventi Lietuvoje. Negalite būti uždelsę kitų paskolų mokėjimų arba pažeidę skolinių įsipareigojimų.

Registruotis ir patvirtinti savo tapatybę reikės tik vieną kartą. Gražinus paskolą ir norint kreiptis dėl naujos, užteks tik pateikti paraišką.

Kaip gauti paskolą telefonu:

Skolinantis nebe pirmą kartą, paraišką galite itin patogiai pateikti ir telefonu. Jums reikia tik:

  • Paskambinti mums telefonu 8 700 77788 iš to paties telefono numerio, kurį nurodėte registracijos metu.
  • Pasakyti kokio dydžio paskolą norėtumėte gauti.

Paraišką išnagrinėsime pokalbio metu arba iš karto po jo. Jei ją patvirtinsime, paskolą pervesime į Jūsų banko sąskaitą vos per

10 – 15 minučių!

Kaip gauti paskolą Lietuvos pašto skyriuose

Norint gauti greitą paskolą, ne visada yra galimybė pateikti paraišką telefonu ar internetu. Tada geriausia išeitis – paskola grynaisiais pinigais, kurią galite gauti bet kuriame Lietuvos pašto skyriuje.

  • Nuvykite į artimiausią Lietuvos pašto skyrių ir informuokite darbuotoją apie norimos Vivus Finance paskolos dydį.
  • Darbuotojui patikrinus Jūsų asmeninę informaciją bei informaciją apie gaunamas pajamas, gausite greitą atsakymą ar Jums bus suteikta paskola.
  • Jei paskolą Jums suteiksime – ji bus iš karto išmokėta grynaisiais pinigais tame Lietuvos pašto skyriuje, kuriame paraišką ir pateikėte.

Lietuvos pašto skyrių adresus rasite čia.

Paraišką išnagrinėsime ir atsakymą Jums pateiksime dar pokalbio metu. Jei paraiška bus patvirtinta, paskolą Jums pervesime į banko sąskaitą per 10 – 15 minučių.

Jei trūksta pinigų, neieškokite toli – Vivus Finance visada Jums padės!