Dažniausiai užduodami klausimai

Kokiais būdais galima pateikti paraišką paskolai gauti?

A būdas. Pateikite paraišką internetu. Užpildykite paraišką užsiregistravę mūsų svetainėje arba prisijungę prie savo profilio. Išsirinkę sumą ir terminą, kuriam skolinatės, spauskite „Teikti paraišką“.

B būdas. Paskambinkite! Paskambinkite mums telefonu 8 700 77788 ir praneškite, kokio dydžio bei termino paskolą norėtumėte gauti. Kad patvirtintumėte savo tapatybę, turėsite padiktuoti slaptažodį.

C būdas. Pateikite paraišką „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuje! Informuokite darbuotoją apie norimos Vivus.lt paskolos dydį bei terminą. Darbuotojui patikrinus Jūsų duomenis, gausite greitą atsakymą, ar Jums bus suteikta paskola. Jei paskolą Jums suteiksime, ji bus iš karto išmokėta grynaisiais pinigais tame PayPost skyriuje, kuriame paraišką ir pateikėte.

D būdas. Pateikite paraišką „Lietuvos Spaudos“/„Narvesen“ prekybos vietose! Informuokite darbuotoją, kad norite pateikti paraišką Vivus.lt. Darbuotojui išsiuntus paraišką, su Jumis susisieks vadybininkas ir informuos apie kredito suteikimą. Jei kreditas bus suteiktas, jis bus išmokėtas grynaisiais pinigais bet kuriame „Lietuvos Spaudos“/“Narvesen“* prekybos skyriuje arba pavedimu į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

E būdas. Pateikite paraišką mūsų tarpininkų internetinėse svetainėse! Užsukite į vieną iš mūsų tarpininkų svetainių ir užpildę reikiamas formas, pateikite paraišką. Jūsų duomenys bus perduoti įvairioms kredito įstaigoms (taip pat ir Vivus.lt), iš kurių sulauksite paskolos pasiūlymo.

Bendrovės vardu veikiančių priklausomų tarpininkų sąrašas:

 • AB „Lietuvos paštas“ („Pay Post“), įm. kodas 121215587, adresas Vilnius, J. Jasinskio g. 16, tel. 8 700 55400 el. adresas info@post.lt;
 • UAB „Reitan Convenience Lithuania“ („Lietuvos Spaudos“/„Narvesen“) įm. kodas 123640551, adresas Laisvės pr. 58, LT-05120, Vilnius, tel. 8 (5) 240 1502, El. p.: bendras@reitan.lt;
 • UAB „Altero LT“, įmonės kodas 304896733, adresas Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius, tel. +370 680 33033, el. p. info@altero.lt;
 • UAB „Vertikalus dangus“, įmonės kodas 305088516, adresas Vaidilutės g. 79, LT-10100 , Vilnius; tel. +370 612 88000 El. paštas: dovydas@creditking.lt;
 • UAB „Lenders“, įmonės kodas 302996838, adresas Savanorių g. 1, LT-03116 Vilnius, tel. +37052000999, el. p. ekspertai@lenders.lt.
Ko reikia, norint gauti paskolą?

Paskolą gali gauti 18-70 metų fiziniai asmenys nuolat gyvenantys Lietuvoje. Kad gautumėt paskolą, Jums reikia turėti sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, mobilųjį telefoną, el. pašto adresą ir nuolatinį pajamų šaltinį.

Ką reikia atlikti, norint gauti paskolą?

Jums reikės, naudojantis paskolos skaičiuokle, pasirinkti sumą, grąžinimo terminą, pateikti paraišką, užsiregistruoti, ir patvirtinti savo tapatybę.

Tapatybę patvirtinti galite šiais būdais:

 1. Prisijunkite prie savo profilio, kurį susikūrėte www.vivus.lt svetainėje. Iš pateikto sąrašo pasirinkite banką, kuriame turite sąskaitą ir naudojantis AB Instantor paslaugomis, prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės. Atlikus šiuos veiksmus patvirtinsite savo banko sąskaitą.

 2. Iš savo asmeninės banko sąskaitos, į Vivus.lt banko sąskaitą, pagal pateiktus nurodymus perveskite 0.01 € banko sąskaitos registracijos mokestį. Naudojantis šiuo būdų Jums sąskaitoje reikia turėti ne mažiau nei 0,60 EUR (pervedimo kaina priklauso nuo Jūsų banko tarifų).
Kaip galiu atsisakyti naujienų?

Atsisakyti naujienų ir specialių pasiūlymų galite šiais būdais:

 • Prisijungę prie savo Vivus.lt paskyros. Skiltyje „Profilis“ >„Sutikimai“ nužymėję varneles, esančias prie naujienų gavimo pasirinkimų.
 • Susisiekę su klientų aptarnavimo skyriumi bendruoju telefonu 8 700 77788.
 • Pateikę raštišką prašymą bendruoju Vivus.lt elektroniniu paštu info@vivus.lt.
 • Gavę elektroninį laišką iš Vivus.lt ir paspaudę laiško apačioje esančią nuorodą „Aš nesutinku gauti naujienų elektroniniu paštu“. PASTABA: paspaudę šią nuorodą, atsisakysite tik elektroniniu paštu siunčiamų naujienų, tačiau skambučių ir trumpųjų žinių – ne. Norėdami atsisakyti visais būdais siunčiamų naujienų, pasirinkite vieną iš 3 aukščiau aprašomų būdų.
Ar galiu atsisakyti tik dalies gaunamų naujienų?

Taip. Jei pageidaujate atsisakyti ne visais būdais siunčiamų naujienų, tai galite padaryti:

 • Susisiekę su klientų aptarnavimo skyriumi bendruoju telefonu 8 700 77788 ir įvardiję ryšio priemones, kuriomis siunčiamos informacijos nenorite gauti.
 • Pateikę raštišką prašymą bendruoju Vivus.lt elektroniniu paštu info@vivus.lt ir įvardiję ryšio priemones, kuriomis siunčiamos informacijos nenorite gauti.
 • Gavę elektroninį laišką iš Vivus.lt ir paspaudę laiško apačioje esančią nuorodą „Aš nesutinku gauti naujienų elektroniniu paštu“.
Kuo skiriasi bendrosios naujienos nuo specialių pasiūlymų ir kas yra profiliavimas?

Bendrosios naujienos – tai bendro pobūdžio informacija apie įmonės taikomas nuolaidas, akcijas, konkursus. Bendros naujienos yra tai, kai informacija yra pateikiama be išimties visiems vartotojams, nepriklausomai nuo jų elgsenos ar asmeninių savybių.

Profiliavimas yra automatizuota operacijų seka, kurios pagalba įvertinus tam tikrus klientų bruožus (pvz. amžius, registracijos būdas, gimimo data) sudaroma klientų grupė, kuriai pateikiama jai aktualesnė ir tikslingesnė reklaminė informacija. Kitaip tariant, suprofiliuotas pasiūlymas visada bus Jums aktualesnis negu bendrinis.

Į kurią sąskaitą pervesti 0,01 EUR banko sąskaitos registracijos mokestį?

Banko sąskaitos registracijos mokestį perveskite į tą mūsų banką, kuriame turite sąskaitą:

LT467044060007230911 (SEB)

LT457290000011467523 (Citadele)

LT717230000000461040 (Medicinos bankas)

LT807180300024467856 (Šiaulių bankas)

Jei sąskaitą turite kitame banke, pavedimą prašome atlikti į mūsų SEB sąskaitą Nr. LT467044060007230911. Tarpbankiniai pavedimai vykdomi tik darbo dienomis iki 15 val., todėl jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, registracijos patvirtinimas gali užtrukti.

Gavėjo pavadinimas: UAB Credit Service

Gavėjo sąskaita: Norima banko sąskaita iš aukščiau pateikto sąrašo.

Fizinio/Juridinio asmens kodas: 302431575

Mokėjimo paskirtis: „Sutinku su Vivus.lt taisyklėmis, kurių MD5 kodas yra ...” (Savo MD5 kodą, kurį sudaro 32 simboliai, pamatysite užpildę registracijos formą. MD5 kodas taip pat atsiunčiamas el. paštu)

Kaip greitai galima gauti paskolą?

Teigiamo atsakymo atveju pinigai į Jūsų banko sąskaitą bus pervesti per 10-15 minučių.

Išskyrus atvejus, kai Jūsų sąskaita yra kitame banke, nei mūsų nurodyti (SEB, Citadele, Šiaulių bei Medicinos bankas) - pavedimas užtruks ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis 8-16h. Jei kreditas suteiktas ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis - pinigai Jūsų sąskaitą pasieks artimiausią darbo dieną.

Kokiam laikotarpiui galiu gauti paskolą?

Paskolos suteikiamos nuo 3 iki 84 mėnesių laikotarpiui.

Ar galima sutrumpinti arba prailginti turimo kredito terminą?

Sutrumpinti arba prailginti turimo kredito terminą galima imant papildomą paskolos sumą. Skaičiuoklėje turėsite pasirinkti papildomos sumos dydį ir naują visos paskolos terminą.

Ar reikalinga pažyma iš darbovietės arba kiti dokumentai?

Tam tikrais atvejais, gali reikėti pateikti papildomus dokumentus tokius kaip: banko sąskaitos išrašus už paskutinius 4 mėnesius; sutuoktinio gaunamų pajamų įrodymą; sutuoktinio turimų mėnesio įsipareigojimų informaciją; pažymą iš mokymosi įstaigos; Kvitus ir Pajamų - išlaidų žurnalus; Pažymą iš E-Sodros

Kokie pajamų dokumentai yra tinkami vertinimui?

Bendri reikalavimai pajamas pagrindžiantiems dokumentams:

 1. Jei dokumentas nėra iš internetinės bankininkystės, Mano VMI ar pan. – būtinas dokumento institucijos rekvizitai, atstovo parašas ir antspaudas.
 2. Jei dokumentas iš internetinės bankininkystės, būtini institucijos rekvizitai
 3. Visais atvejais klientas gali pateikti 4 mėn. (išskyrus einamojo) Banko išrašą, kuriame matytųsi tvarios mėnesinės pajamas.
Pajamų tipaiGalimi dokumentai – ką mes rekomenduojame?
Darbo užmokestis• Banko sąskaitos išrašas
.• Oficiali pažyma iš darbovietės apie išmokėtą darbo užmokestį (su įmonės anspaudais, nurodant tikslias išmokėjimo datas ir sumas)
.• Darbo sutartis (jei dirbama pagal terminuotą sutartį arba užsienyje)
Pašalpos (soc. pašalpos, išmokos ir t.t., kurias gauna pilnamečiai asmenys)• Banko sąskaitos išrašas
.• Pažyma, kad suteikta pašalpa su periodinėmis išmokomis ir pabaigos data
.• Perlaidos kvitas (už 4 mėn.)
Individualios veiklos pagal pažymą/verslo liudijimą pajamos• Individualios veiklos pažymėjimas ar verslo liudijimas
.• VMI metinė pajamų deklaracija
.• Kvitai
.• Pajamų-išlaidų žurnalai
.• Sąskaitos išrašai
Ligos pašalpos, kurias gauna pilnamečiai asmenys• Banko sąskaitos išrašas
.• Pažyma iš E. sodros (http://www.sodra.lt/ generuojama pdf formatu arba ekrano nuotrauka)
Statutiniai pareigūnai/karininkai• Banko sąskaitos išrašas
Retesnės situacijos:.
Autoriams ir gretutinių teisių subjektams mokamo atlyginimo už kūrinių ir gretutinių teisių objektų panaudojimą• Banko sąskaitos išrašas
.• Galiojančios ir pasirašytos autorinės sutartys
.• Kvitai (už 4 mėn.) ar kiti autorinio atlyginimo mokėjimą patvirtinantys dokumentai, pvz. darbų priėmimo - perdavimo aktai
Išmokos už buto nuomą, žemės nuomą, automobilių nuomą• Banko sąskaitos išrašas
.• VMI metinė pajamų deklaracija
.• Nuomos sutartis (pasirašyta dviejų – kliento ir nuomininko)
.• Kvitai (už 4 mėn.) ar kiti nuomos mokesčio išmokėjimą patvirtinantys dokumentai
Smulkiųjų ūkininkų ir jų partnerių pajamos• VMI metinė pajamų deklaracija
.• Kvitai
.• Sąskaitos išrašai
Išmokos turtinei žalai dėl suluošinimo, kitokio sveikatos pakenkimo arba maitintojo mirties atlyginti, kurias gauna pilnamečiai asmenys• Įsiteisėjęs teismo sprendimas
.• Gautas lėšas patvirtinantis dokumentas (banko išrašas); Kvitai (už 4 mėn.)
Teismų priteistos ir išieškotos sumos turtinei ir neturtinei žalai atlyginti• Įsiteisėjęs teismo sprendimas
.• Gautas lėšas patvirtinantis dokumentas (banko išrašas); Kvitai (už 4 mėn.)
Papildomi dokumentai• Įsiteisėjęs teismo sprendimas / sutartis, kuriuose aptariamos skyrybų sąlygos ir alimentai yra skiriami vienam iš buvusių sutuoktinių;
.• Dokumentai (nenurodyti aukščiau), patvirtinantys veiklos tęstinumą (pvz., ilgalaikė prekių pirkimo- pardavimo sutartis ir t.t.)
Aš jau turiu vieną Vivus.lt paskolą. Ar galėčiau gauti dar vieną?

Ne, vienas klientas gali turėti tik vieną paskolą. Tačiau Jūs galite padidinti turimos paskolos sumą savo kredito limito ribose. Tai padaryti galite prisijungę prie savo profilio ir pateikę paraišką papildomai sumai. Pateikę paraišką papildomai sumai, turėsite pasirinkti visos paskolos terminą (galėsite jį prailginti arba sutrumpinti).

Kokio dydžio paskolą galiu gauti?

Galimas paskolos dydis priklauso nuo turimo Vivus.lt kredito limito. Kredito limitas kiekvienam Vivus.lt klientui nustatomas individualiai. Savo kredito limitą galite sužinoti prisijungę prie savo profilio arba užsiregistravę.

Ar norint gauti paskolą reikia įkeisti turtą arba turėti laiduotoją?

Ne, norint gauti paskolą iš Vivus.lt, nereikia nei turto įkeitimo, nei laidavimo.

Kas yra kredito limitas?

Kredito limitas - tai didžiausia kredito suma, kurią Jūs galite gauti.

Ar galiu gauti paskolą naktį arba savaitgalį?

Paskolas pervedame darbo dienomis 8:00-20:00, šeštadieniais 10:00-19:00 ir sekmadieniais 10:00-17:30. Bet paraišką paskolai galite pateikti bet kuriuo paros metu.

Ar galiu gauti paskolą, jei aš esu skolininkų sąrašuose?

Deja, ne, nes Jūs neatitinkate Vivus.lt reikalavimų.

Kaip aš galiu padidinti kredito limitą?

Kad kredito limitas padidėtų, pirmiausia Jums reikia laiku grąžinti savo kreditą. Kai grąžinsite kreditą, mes peržiūrėsime galimybę Jūsų kredito limitą padidinti.

Kodėl man nesuteikta paskola?

Dažniausiai paskola nesuteikiama gavus neigiamą informaciją apie kliento kreditinę istoriją.

Ar galima gauti paskolą kito žmogaus vardu?

Ne, paskolą galite gauti tik savo vardu, patvirtinę savo tapatybę.

Ką daryti, jei gavau teigiamą atsakymą, bet dar negavau pinigų į savo banko sąskaitą?

Dažniausiai taip nutinka dėl techninių internetinio banko kliūčių. Jei pinigų negausite per 20-30 minučių, būtinai susisiekite su mumis.

Taip pat informuojame, kad jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, nei mūsų nurodyti (SEB, Citadele, Šiaulių bei Medicinos bankas) - pavedimas užtruks ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis 8-16h. Jei kreditas suteiktas ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis - pinigai Jūsų sąskaitą pasieks artimiausią darbo dieną.

Ar paskolos paraiškos svarstymas (nagrinėjimas) kainuoja? Ar imate už tai kokį nors mokestį?

Ne, paskolos paraiškos nagrinėjamos nemokamai.

EUR
100
15000
mėn.
6
60
Mėnesinė įmoka
97.49 EUR
BVKGMS
Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma
4679.52 EUR
MPN
Metinė palūkanų norma
18.23 %
BVKKMN
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma
26.6 %
Administracinis mokestis
Metinis administracinis mokestis procentine išraiška
3.6 %
Sutarties sudarymo mokestis
0 EUR
Mokėjimo grafikasStandartinė vartojimo kredito informacija
Need help?

Reikia pagalbos?

Daugiau informacijos - mūsų D.U.K. skiltyje.
© 4Finance Group
8 700 77788(Klientų aptarnavimas)
+ 37037200101(Skolų išieškojimo skyrius)

Darbo dienomis / 8:00 - 20:00|

Savaitgaliais / Št 10:00 - 19:00| Sk 10:00 - 17:30|

Mūsų veiklą prižiūri:
Lietuvos bankas
Digicert

Sekite mus Facebook 2020

Kontaktinė informacija: UAB „Credit Service", buveinės adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132, Kaunas. UAB „Credit Service“ veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo (Žin., 2011, Nr. 146-6830; 2011) nuostatomis.

Standartinės Bendros Vartojimo Kredito Kainos Metinės Normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 3000 €, visa palūkanų suma – 901,68 €, administravimo mokestis – 324 €, metinė palūkanų norma – 17,95%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 36 mėnesiai; mėnesinė įmoka – 117,38 €; bendra kredito gavėjo mokama suma – 4225,68 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 26,6%.

Neatliktų mokėjimų pasekmės: Sutartinių įsipareigojimų nevykdymo atveju pradedamas skolos išieškojimo procesas. Duomenys gali būti teikiami teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims mokumo įvertinimo ir įsiskolinimo valdymo tikslais. Duomenys apie faktą, kad finansiniai ir turtiniai įsipareigojimai nebuvo laiku ir tinkamai įvykdyti gali būti saugomi iki 10 metų nuo padengimo dienos, kas gali turėti neigiamą poveikį Kredito gavėjo kredito istorijai. Praleidus Kredito, administravimo mokesčių ir/ar palūkanų mokėjimo terminą, palūkanos yra skaičiuojamos toliau nuo visos pradelstos sumokėti kredito dalies iki kredito dalies padengimo, o sutarties nutraukimo atveju, iki pilno kredito apmokėjimo.

Galimybė pratęsti paskolą: Tuo atveju, jeigu Kredito gavėjas negali laiku įvykdyti savo įsipareigojimų, jis gali atidėti kredito, administravimo mokesčių ir/ar palūkanų grąžinimo terminą 1 (vienam) mėnesiui. Už laiką, kurio metu Kredito gavėjas toliau naudojasi Kredito davėjo suteikto Kredito lėšomis, Kredito gavėjas turi sumokėti mokėjimo palūkanas, nustatytas Sutarties specialiosiose sąlygose. Kredito gavėjui vėluojant vykdyti savo įsipareigojimus arba jei pratęsus terminą bendra vartojimo kredito kaina viršys bendrą vartojimo kredito sumą, kredito davėjas turi teisę atsisakyti pratęsti terminą.

Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Informacija apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti pateikiama šioje politikoje.