Grįžti į pagrindinį puslapį

Nauja paslauga – pagalbos paslaugų draudimas

Gyvenimas – pilnas netikėtumų. Vieni jų mus džiugina ir kelia šypseną veide, kiti, tokie kaip automobilio gedimas ar įvairūs gedimai namuose, įsuka į nepatogumų ir neplanuotų išlaidų verpetą.

 

Tam, kad netikėtos situacijos keltų kuo mažiau finansinio ir emocinio streso - bendradarbiaudami su Compensa Vienna Insurance group, pristatome savo klientams naują paslaugą  – PAGALBOS PASLAUGŲ DRAUDIMĄ.

 

Pagalbos paslaugų draudimas gali būti dviejų rūšių:

·        Pagalbos kelyje draudimas – kuris yra lyg „avarinė tarnyba“, lokalizuojanti situaciją, suteikianti greitą pagalbą nelaimės priežasčiai sutvarkyti.

·        Pagalbos namuose draudimas – kuris padės sugedus vandentiekio, nuotekų, elektros infrastruktūrai, sudužus langui, užvirtus medžiui ir pan.

 

Nutikus nemaloniam įvykiui, pakaks vieno telefono skambučio, o visu kitu pasirūpins specialistai – ir tai kainuoja vos 5€ per mėnesį! * Vos už vieno kavos puodelio kainą galite jaustis saugiai visą mėnesį, kad prireikus skubios pagalbos – ją gausite vos per 1 valandą!

 

Kas yra draudžiama?

·        Asmeniniams poreikiams naudojamas lengvasis automobilis

·        Nuolat gyvenamas butas, namas didžiuosiuose Lietuvos miestuose

 

Kas yra nedraudžiama?

·        Taxi, pavežėjai, motociklai, komercinis transportas (krovininis transportas, keleivinis transportas, mikroautobusai).

·        Nenuolat gyvenami objektai (sodai, vasarnamiai, sodybos ir pan.).

 

Kokiose situacijose draudimas padeda?

 

Pagalbos kelyje draudimas:

·        Eismo įvykio deklaracijos pildymas- suteiksime konsultaciją, kaip tai atlikti teisingai.

·        Transportavimas iki artimiausių dirbtuvių ar saugojimo aikštelės.

·        Parvežimas -  kai dėl draudžiamojo įvykio negalite tęsti suplanuotos kelionės, o automobilio remontas užtruks ilgiau kaip 1 darbo dieną, pasirūpinsime vairuotojo ir keleivių pervežimo paslauga iki 50 km. spinduliu.

·        Automobilio saugojimas – kai dėl objektyvių priežasčių po įvykio bus būtina saugoti automobilį, perduosime jį aptvertai ir saugomai aikštelei, iki 14 parų laikotarpiui.

·        Smulkus remontas ar pagalba – kai jums negalint keliauti dėl draudžiamojo įvykio, atvykęs Partneris gali atlikti smulkius remonto darbus ar suteikti kitą pagalbą vietoje – užvesti automobilį, pristatyti kurą, pakeisti ratą, atidaryti užtrenktas dureles, pristatyti Jūsų turimus atsarginius raktelius.

 

Pagalbos namuose draudimas:

·        Vandentiekio vidaus tinklų gedimas- pasirūpinsime vandentiekio vidaus tinklų remontu, kai jis yra nesandarus.

·        Nuotekų tinklų užsikimšimas - pasirūpinsime nuotekų tinklų užkimšimo, dėl komunalinių nuotekų, pašalinimu.

·        Elektros vidaus tinklų gedimas - pasirūpinsime elektros saugiklių, lizdų, laidų ir jungiklių remontu (pakeitimu), dėl gedimo.

·        Lango dūžis - pasirūpinsime laikinu lango uždengimu, stiklo ar viso paketo pakeitimo darbais, taip pat fizinės apsaugos paslaugomis, jeigu būtina.

·        Namo išorinių konstrukcijų pažeidimas - pasirūpinsime laikinu pažeistų namo konstrukcijų – durų, stogo arkt. kiaurymių uždengimu drožlių plokštėmis, plėvele ar kitomis medžiagomis.

·        Išorinių durų spynos gedimas - pasirūpinsime durų spynos remontu, pakeitimu, avariniu atidarymu, taip pat fizinės apsaugos paslaugomis, jeigu būtina.

·        Medžio užvirtimas - jeigu ant Jūsų namo savaime nuvirto medis, pasirūpinsime jo pašalinimu nuo konstrukcijų, supjaustymu ir jo nuolaužų išvežimu.

·        Namų turto pervežimas - jeigu po staiga ir netikėto įvykio Jūs praradote galimybę naudotis apdraustu būstu, pasirūpinsime jame esančio turto pervežimu į laikiną gyvenamąją ar sandėliavimo vietą.

·        Apgyvendinimas -  jeigu po staiga ir netikėto įvykio Jūs praradote galimybę naudotis apdraustu būstu, pasirūpinsime Jūsų šeimos laikinu apgyvendinimu.

 

Susidomėjus šia paslauga – kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 700 77788 arba el. paštu info@vivus.lt

*Pagalbos kelyje ir pagalbos namuose draudimai – tai dvi atskiros paslaugos, kurių kiekvienos atskirai kaina yra 5€ per mėnesį.

Naujausi įrašai