Slapukų naudojimo ir sekimo politika

Kas yra slapukas?

Slapukas yra maža duomenų rinkmena, kuri išsaugoma Jūsų įrenginyje ir naudojama statistikai rengti, svetainės funkcionalumui pagerinti ir kitoms funkcijoms atlikti.

Kaip mes naudojame slapukus?

Slapukus arba panašaus pobūdžio technologijas mes naudojame tendencijoms analizuoti, interneto svetainei administruoti, vartotojų veiksmams svetainėje sekti ir demografinei informacijai apie visą savo vartotojų bazę rinkti.

Sekimas

Tam tikrą informaciją mes renkame automatiškai, siekdami analizuoti bendrąsias tendencijas ir administruoti mūsų svetaines, produktus ir paslaugas.

Daugiau informacijos rasite žemiau.

Mūsų taikoma slapukų naudojimo ir sekimo politika

Grupė „4finance“ gerbia Jūsų privatumą ir įsipareigoja saugoti Jūsų teisę į teisėtą Jūsų asmens duomenų apdorojimą ir apsaugą. Mūsų taikomoje Slapukų naudojimo ir sekimo politikoje išsamiai paaiškinama, kaip mūsų interneto svetainėse, produktuose ir paslaugose naudojami slapukai ir kitos sekimo technologijos.

Kas yra slapukas?

Slapukas – tai nedidelė duomenų rinkmena, kuri, Jums apsilankius interneto svetainėje, atsiunčiama ir įdiegiama Jūsų įrenginyje. Kaijie įdiegiami jūsų įrenginyje sukuriami slapukai, pvz. kompiuterio, išmaniojo telefono atminties ir saugomi vietoje. Slapuke esanti informacija gali būti pasiekta vėlesnių apsilankymų metu, jei tai yra nuolatinis slapukas.

Slapukas saugo konkretaus apsilankymo, vartotojo ar svetainės duomenis. Slapukus naudoja daugelis svetainių ir jie gali būtinaudojami daugeliui dalykų, pavyzdžiui, norint prisiminti jūsų vartotojo nuostatas, saugoti informaciją apie naršymo įpročius ir įrangos naudojimą, įgalinti apsipirkimą internetu, tikslinius skelbimus ir svetainės statistiką. Jie taip pat gali būti naudojami vartotojams atpažinti.

Kaip ir dauguma svetainių mes taip pat naudojame slapukus,kad pagerintume mūsų paslaugas, vykdytume efektyvesnes reklamines kampanijas, suteiktume geresnę naršymo patirtį ir užtikrintume svetainės saugumą.

Be pasirinkimų, kuriuos atliekate mūsų slapukų reklamjuostėje, nustatymuose taip pat galite išreikšti savo nuostatas per naršyklės nuostatas. Atminkite, kad atsisakius slapukų naudojimo kai kurie mūsų svetainės aspektai gali neveikti arba būti neprieinami.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mes ir mūsų partneriai slapukus arba panašias technologijas naudoja tendencijoms analizuoti, svetainei administruoti, vartotojų veiksmams interneto svetainėje sekti ir demografinei informacijai apie visą vartotojų bazę rinkti. Slapukai – tai informacijos dalelės, kurias interneto svetainė siunčia į interneto naršyklę. Naršyklė kaupia šią informaciją Jūsų įrenginyje esančioje duomenų rinkmenoje. Slapukai leidžia lankytojams naršyti svetainėje ir, atitinkamais atvejais, leidžia mums pritaikyti svetainę ir jos turinį prie lankytojo poreikių bei patobulinti vartotojų veiksmų rezultatus. Jei nėra įjungta slapukų funkcija, mes negalime užtikrinti tinkamo interneto svetainės funkcionavimo ir jos veikimo pagal paskirtį.

Surinkti duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims, mūsų Privatumo politikoje numatytais tikslais. Tačiau mes nesidalijame jokiais asmeniniais duomenimis, kurie galėtų Jus tiesiogiai identifikuoti.

Savo interneto svetainėse mes naudojame slapukus šia tvarka:

  • slapukai naudojami mūsų elektroninėje paraiškos formoje, kad užtikrintume internetinių programų apdorojimą ir apsaugotume savo klientus bei užkirstume kelią sukčiavimui. Jei slapukų funkcija neįjungta, kompiuterio naudotojas negalės prisijungti ir(arba) naudotis mūsų paslaugomis;
  • taip pat slapukus naudojame tam, kad sužinotume, kaip vartotojai pasiekia mūsų svetainę, ir išnagrinėtume, kaip jie naudojasi svetaine, – tai padeda mums tobulinti Jums teikiamų paslaugų kokybę.
  • slapukai naudojami interneto svetainės duomenų srautui stebėti ir valdyti bei užtikrinti saugų naršymą
  • Mes naudojame slapukus, kad galėtume apskaičiuoti mūsų partnerių komisinius.
  • Taip pat administruojame įvairius profilius socialiniuose tinkluose ir trečiųjų šalių valdomose platformose. Šios platformos įdiegia slapukus visiems savo lankytojams, net jei jie nėra registruoti jų vartotojai. Lankydamiesi tokiuose tinkluose ir platformose, perskaitykite atitinkamą jų privatumo ir slapukų politiką.

Kokio tipo slapukus naudojame?

Žemiau yra mūsų svetainėje naudojamų slapukų tipų sąrašas

  • Seanso slapukai. Tai laikinieji slapukai, kurie aktyvūs tik tuo metu, kai kompiuterio naudotojas pasiekia interneto svetainę (arba, tiksliau, kol vartotojas išeina iš svetainės ir uždaro naršyklę). Seanso slapukai padeda mūsų interneto svetainei įsiminti žingsnius, kuriuos lankytojas atliko ankstesniame etape, taigi, nebelieka poreikio informaciją įvesti iš naujo.
  • Nuolatiniai slapukai. Nuolatiniai slapukai išlieka lankytojo kompiuteryje nuo tada, kai jis apsilanko svetainėje. Šie slapukai padeda mums identifikuoti Jus kaip unikalų lankytoją (išsaugant šią informaciją kaip atsitiktinai sugeneruotą numerį). Slapuko buvimo vartotojo kompiuteryje trukmė priklauso nuo slapuko tipo, laikotarpis gali būti nuo kelių minučių iki kelerių metų.

Kas nustato slapuką:

• Pirmoji šalis: slapukai, kuriuos galinėje įrangoje įdeda 4Finance grupės įmonių valdomi domenai. Pavyzdžiui, DDoS protection & firewall.

• Trečiųjų šalių slapukai: slapukai, kuriuos galinėje įrangoje įdeda kitas subjektas, kuris naudoja surinktus duomenis. Pavyzdžiui, „Google Analytics“.

Pagal funkcionalumą:

• Techninis ir funkcinis: šie slapukai užtikrina, kad svetainė veikia, yra tinkamai rodoma, saugi. Jie naudojami autentifikuoti vartotoją, užkirsti kelią nesąžiningam prisijungimo duomenų naudojimui ir apsaugoti vartotojų duomenis nuo neteisėtos prieigos ir naudojimo.

Pavyzdžiui:

o Apsauga nuo klastotės tarp svetainių.

o Srauto valdymas.

o „Incapsula DDoS protection & firewall.

• Funkciniai: jie naudojami siekiant užtikrinti, kad visos svetainės funkcijos būtų prieinamos:

o Slapukų nuostatos.

o Kalbos nuostatos;

o Tiesioginis klientų aptarnavimo pokalbis.

• Analitinis: šie slapukai leidžia stebėti ir analizuoti svetainių vartotojų elgesį. Duomenys renkami remiantis įrenginio ar naršyklės identifikacija ir leidžia, be kita ko, kiekybiškai įvertinti naudotojų skaičių, aplankytus puslapius, laiką, kurį vartotojai apsilanko kiekviename iš jų, ar yra naujų ar pakartotinių apsilankymų. Pavyzdžiui:

o „Google Analytics“-populiari internetinė našumo analizės paslauga, kurią teikia „Google Inc.“. „Google Analytics“ naudoja slapukus, kad padėtų mums analizuoti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Bendra informacija leidžia mums žinoti, kuris turinys yra labiausiai lankomas ir todėl patraukliausias vartotojams, taip galime pagerinti siūlomų produktų ar paslaugų pasiūlą. „Google Analytics“ įrankį sukonfigūravome taip, kad jokie asmens duomenys nebūtų perduodami „Google“ bet kuriuo metu. Duomenų rinkimo tikslus ir slapukų trukmę nustato „Google“. Daugiau apie slapukų naudojimą rasite „Google“ privatumo politikoje.

o „Kissmetrics“ ir „WebTrends“ - naudojami analitinei informacijai rinkti, siekiant pagerinti lankytojų naudojimąsi svetaine.

o „Hotjar“ ir „Fullstory“ - leidžia mums analizuoti vartotojo veiklą, paspaudimų srautą, laiką, praleistą konkrečiuose puslapiuose, kad optimizuotume savo vartotojo patirtį.

• Rinkodaros slapukai: šie slapukai leidžia mums analizuoti klientų, kuriuos pasiekia mūsų rinkodaros veikla, kanalus ir profilius, kad galėtume nustatyti savo kampanijų efektyvumą ir pritaikyti savo pasiūlymus skirtingiems klientų segmentams, taip pat automatizuoti mūsų rinkodaros veiklą tinklalapiuose. Pavyzdžiui:

o „SalesManago“, „AdForm“, „Facebook“, „Bing“ - leidžia mums atlikti ir sustiprinti savo rinkodaros pastangas bei įvertinti efektyvumą.

• Partnerių slapukai: šie slapukai naudojami sekti, iš kokių filialų (svetainių, tinklaraščių, naujienlaiškių ir kt.) Klientas mus pasiekia, kad galėtume teisingai atlyginti savo partneriams.

Kokie slapukai naudojami mūsų svetainėje ir kokia jų trukmė?

Šiame puslapyje naudojamų slapukų sąrašą ir aprašymą rasite čia.

Sutikimas dėl slapukų naudojimo

Prieš Jums pradedant naudotis mūsų interneto svetaine, mes turime gauti Jūsų sutikimą naudoti slapukus. Dėl šios priežasties mūsų svetainėje atsiveria langas, kuriame Jūs informuojami apie slapukų naudojimą ir Jūsų prašoma pateikti savo pasirinkimą dėl slapukų naudojimo. Vėliau visada galite pakeisti savo nuostatas arba valdyti slapukų naudojimą per savo naršyklės nustatymus, kaip aprašyta toliau.

Slapukų valdymas ir ištrynimas

Mes nenaudojame slapukų asmeninei informacijai apie vartotojus rinkti, tačiau tam tikra apdorojama informacija visgi gali būti laikoma asmens duomenimis.

Jei norite apriboti slapukus arba juos užblokuoti mūsų ar kurioje nors kitoje svetainėje, tai galite atlikti keisdami interneto naršyklės parinktis. Pavyzdžiui, Jūs galite užblokuoti visus slapukus, priimti tik pirmosios šalies slapukus arba ištrinti visus slapukus, kai uždarote naršyklę. Šie nustatymai paprastai randami naršyklės „parinktyse“ arba „nuostatose“ Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią galimybę, pasinaudokite naršyklės funkcija „Pagalba“ (Help). Daugiau informacijos apie tai, kaip ištrinti slapukus iš mobiliojo įrenginio naršyklės, pateikta įrenginio naudotojo instrukcijoje. Atminkite, kad užblokavus ar ištrynus slapukus, tam tikros teikiamos paslaugos gali neveikti ar veikti netinkamai.

Sekimas

Kaip ir daugelyje kitų interneto svetainių, tam tikrą informaciją mes renkame automatiškai. Šią informaciją mes naudojame bendrosioms tendencijoms analizuoti ir interneto svetainėms, produktams ir paslaugoms administruoti.

Sekdami tinklalapius, kuriuos mūsų vartotojai aplanko konkrečioje svetainėje, mes nerenkame asmeninės informacijos apie Jūsų veiklą internete ir trečiųjų šalių interneto svetainėse ar apie Jūsų naudojamas elektronines paslaugas. Taip pat šiuo metu mes nenaudojame ir nevykdome interneto naršyklių naudojamo signalo „nesekti“ (Do not track) arba kitų mechanizmų, kurie suteikia klientams galimybę pasirinkti dėl asmenį identifikuojančios informacijos apie Jūsų veiklą internete ir trečiųjų šalių interneto svetainėse rinkimo. Be to, mes nesame sąmoningai suteikę leidimo trečiosioms šalims rinkti asmenį identifikuojančią informaciją apie Jūsų veiklą internete ir skirtingose interneto svetainėse, kai naudojatės mūsų interneto svetainėmis.

Mes bendradarbiaujame su trečiosiomis šalimis, pateikdami jų reklamą mūsų interneto svetainėje arba valdydami mūsų reklamą kitose svetainėse. Mūsų trečiosios šalies partneris gali naudoti slapukus arba panašias technologijas tam, kad pateiktų Jums reklamą, remdamasis Jūsų naršymo veikla ir interesais. Jeigu norite atsisakyti internetinės reklamos, spauskite čia arba, jei esate Europos Sąjungoje, spauskite čia. Atminkite, kad Jūs ir toliau gausite bendrojo pobūdžio reklamą (t. y. reklamą, kuri nėra pritaikyta Jūsų interesams ir naršymo įpročiams).

Kokie pakeitimai buvo atlikti neseniai?

Mes galime keisti šią Slapukų naudojimo ir sekimo politiką bet kuriuo metu ir nurodysime Jums datą, kada Slapukų naudojimo ir sekimo politika buvo pakeista. Rimtų pakeitimų atveju mes akcentuosime tokius pakeitimus ir, jei įmanoma, stengsimės tiesiogiai Jus apie tai informuoti. Taip pat archyve išsaugosime ankstesnes šios Slapukų naudojimo ir sekimo politikos versijas, kad galėtumėte jas peržiūrėti. Tai yra sekanti mūsų pasaulinės Slapukų naudojimo ir sekimo politikos versija. Ji buvo publikuota 2021 m. rugpjūčio 13 d.. Atnaujinome ir patobulinome įvairius skyrius ir įterpėme išsamų svetainėje naudojamų slapukų ir jų tipų aprašymą.

Kur gauti daugiau informacijos?

Jei norite sužinoti daugiau apie duomenų, surinktų iš trečiųjų šalių slapukų, naudojimą, galite nustatyti, kurie slapukai dedami per jūsų naršyklės privatumo nustatymus arba svetainės informaciją (žr. Naršyklės pagalbos skyrių), tada apsilankykite atitinkamoje trečiosios šalies svetainėje, kad surastumėte jų privatumo politika.

Jei norite sužinoti, kaip mes naudojame slapukus savo svetainėse, susisiekite el. Paštu: privacy@4finance.com .