Slapukų naudojimo ir sekimo politika

Kas yra slapukas?

Slapukas yra maža duomenų rinkmena, kuri išsaugoma Jūsų įrenginyje ir naudojama statistikai rengti, svetainės funkcionalumui pagerinti ir kitoms funkcijoms atlikti.

Kaip mes naudojame slapukus?

Slapukus arba panašaus pobūdžio technologijas mes naudojame tendencijoms analizuoti, interneto svetainei administruoti, vartotojų veiksmams svetainėje sekti ir demografinei informacijai apie visą savo vartotojų bazę rinkti.

Sekimas

Tam tikrą informaciją mes renkame automatiškai, siekdami analizuoti bendrąsias tendencijas ir administruoti mūsų svetaines, produktus ir paslaugas.

Mūsų taikoma slapukų naudojimo ir sekimo politika

Grupė „4finance“ gerbia Jūsų privatumą ir įsipareigoja saugoti Jūsų teisę į teisėtą Jūsų asmens duomenų apdorojimą ir apsaugą. Mūsų taikomoje Slapukų naudojimo ir sekimo politikoje išsamiai paaiškinama, kaip mūsų interneto svetainėse, produktuose ir paslaugose naudojami slapukai ir kitos sekimo technologijos.

Kas yra slapukas?

Slapukas – tai nedidelė duomenų rinkmena, kuri, Jums apsilankius interneto svetainėje, atsiunčiama ir įdiegiama Jūsų įrenginyje. Šioje duomenų rinkmenoje kaupiami duomenys, susiję su konkrečiu lankytoju ir interneto svetaine. Slapukai naudojami daugelyje svetainių ir gali būti skirti daugybei funkcijų atlikti, pavyzdžiui, atsiminti parinktis, leisti vykdyti prekybą internetu ir rengti interneto svetainės statistiką.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mes ir mūsų partneriai slapukus arba panašias technologijas naudoja tendencijoms analizuoti, svetainei administruoti, vartotojų veiksmams interneto svetainėje sekti ir demografinei informacijai apie visą vartotojų bazę rinkti. Slapukai – tai informacijos dalelės, kurias interneto svetainė siunčia į interneto naršyklę. Naršyklė kaupia šią informaciją Jūsų įrenginyje esančioje duomenų rinkmenoje. Slapukai leidžia lankytojams naršyti svetainėje ir, atitinkamais atvejais, leidžia mums pritaikyti svetainę ir jos turinį prie lankytojo poreikių bei patobulinti vartotojų veiksmų rezultatus. Jei nėra įjungta slapukų funkcija, mes negalime užtikrinti tinkamo interneto svetainės funkcionavimo ir jos veikimo pagal paskirtį.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai nekaupia tiesiogiai Jus identifikuojančių duomenų. Surinkti duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, išskyrus mūsų Privatumo politikoje numatytas nuostatas. Mes nesidalijame jokiais asmeniniais duomenimis, kurie galėtų Jus identifikuoti.

Savo interneto svetainėse mes naudojame slapukus šia tvarka:

  • slapukai naudojami mūsų klientams apsaugoti ir užkirsti kelią sukčiavimui;
  • slapukai naudojami mūsų elektroninėje paraiškos formoje; jei slapukų funkcija neįjungta, kompiuterio naudotojas negalės prisijungti ir (arba) naudotis mūsų paslaugomis;
  • taip pat slapukus naudojame tam, kad sužinotume, kaip vartotojai pasiekia mūsų svetainę, ir išnagrinėtume, kaip jie naudojasi svetaine, – tai padeda mums tobulinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Pavyzdžiui, mes naudojame „Google Analytics“ – populiarią „Google“ teikiamą internetinę rezultatų analizės paslaugą. „Google Analytics“ naudoja slapukus tam, kad padėtų mums analizuoti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galima rasti „Google“ privatumo politikoje;
  • slapukai naudojami interneto svetainės duomenų srautui stebėti ir valdyti;
  • taip pat slapukai naudojami mūsų reklamos kampanijoms ir iniciatyvoms bei jų sėkmei įvertinti. Tai leidžia mums tobulinti interneto svetainės dizainą ir struktūrą, taip pat gausinti pasiūlymų bei iniciatyvų spektrą.

Savo interneto svetainėje mes naudojame dviejų tipų slapukus.

  • Seanso slapukai. Tai laikinieji slapukai, kurie aktyvūs tik tuo metu, kai kompiuterio naudotojas pasiekia interneto svetainę (arba, tiksliau, kol vartotojas išeina iš svetainės ir uždaro naršyklę). Seanso slapukai padeda mūsų interneto svetainei įsiminti žingsnius, kuriuos lankytojas atliko ankstesniame etape, taigi, nebelieka poreikio informaciją įvesti iš naujo.
  • Nuolatiniai slapukai. Nuolatiniai slapukai išlieka lankytojo kompiuteryje nuo tada, kai jis apsilanko svetainėje. Šie slapukai padeda mums identifikuoti Jus kaip unikalų lankytoją (išsaugant šią informaciją kaip atsitiktinai sugeneruotą numerį). Slapuko buvimo vartotojo kompiuteryje trukmė priklauso nuo slapuko tipo.

Sutikimas dėl slapukų naudojimo

Prieš Jums pradedant naudotis mūsų interneto svetaine, mes turime gauti Jūsų sutikimą naudoti slapukus. Dėl šios priežasties mūsų svetainėje atsiveria langas, kuriame Jūs informuojami apie slapukų naudojimą ir Jūsų prašoma sutikti su slapukų naudojimu, paspaudus mygtuką „OK“. Jei nesutiksite, tačiau toliau naršysite interneto svetainėje, bus laikoma, kad Jūs sutikote su slapukų naudojimu.

Slapukų valdymas ir ištrynimas

Mes nenaudojame slapukų asmeninei informacijai apie vartotojus rinkti, tačiau tam tikra apdorojama informacija visgi gali būti laikoma asmens duomenimis.

Jei norite apriboti slapukus arba juos užblokuoti mūsų ar kurioje nors kitoje svetainėje, tai galite atlikti keisdami interneto naršyklės parinktis. Pavyzdžiui, Jūs galite užblokuoti visus slapukus, priimti tik pirmosios šalies slapukus arba ištrinti visus slapukus, kai uždarote naršyklę. Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią galimybę, pasinaudokite naršyklės funkcija „Pagalba“ (Help). Daugiau informacijos apie tai, kaip ištrinti slapukus iš mobiliojo įrenginio naršyklės, pateikta įrenginio naudotojo instrukcijoje. Atminkite, kad užblokavus ar ištrynus slapukus, tam tikros teikiamos paslaugos neveiks.

Sekimas

Kaip ir daugelyje kitų interneto svetainių, tam tikrą informaciją mes renkame automatiškai. Šią informaciją mes naudojame bendrosioms tendencijoms analizuoti ir interneto svetainėms, produktams ir paslaugoms administruoti.

Sekdami tinklalapius, kuriuos mūsų vartotojai aplanko konkrečioje svetainėje, mes nerenkame asmeninės informacijos apie Jūsų veiklą internete ir trečiųjų šalių interneto svetainėse ar apie Jūsų naudojamas elektronines paslaugas. Taip pat šiuo metu mes nenaudojame ir nevykdome interneto naršyklių naudojamo signalo „nesekti“ (Do not track) arba kitų mechanizmų, kurie suteikia klientams galimybę pasirinkti dėl asmenį identifikuojančios informacijos apie Jūsų veiklą internete ir trečiųjų šalių interneto svetainėse rinkimo. Be to, mes nesame sąmoningai suteikę leidimo trečiosioms šalims rinkti asmenį identifikuojančią informaciją apie Jūsų veiklą internete ir skirtingose interneto svetainėse, kai naudojatės mūsų interneto svetainėmis.

Mes bendradarbiaujame su trečiosiomis šalimis, pateikdami jų reklamą mūsų interneto svetainėje arba valdydami mūsų reklamą kitose svetainėse. Mūsų trečiosios šalies partneris gali naudoti slapukus arba panašias technologijas tam, kad pateiktų Jums reklamą, remdamasis Jūsų naršymo veikla ir interesais. Jeigu norite atsisakyti internetinės reklamos, spauskite čia arba, jei esate Europos Sąjungoje, spauskite čia. Atminkite, kad Jūs ir toliau gausite bendrojo pobūdžio reklamą (t. y. reklamą, kuri nėra pritaikyta Jūsų interesams ir naršymo įpročiams).

Kokie pakeitimai buvo atlikti neseniai?

Mes galime keisti šią Slapukų naudojimo ir sekimo politiką bet kuriuo metu ir nurodysime Jums datą, kada Slapukų naudojimo ir sekimo politika buvo pakeista. Rimtų pakeitimų atveju mes akcentuosime tokius pakeitimus ir, jei įmanoma, stengsimės tiesiogiai Jus apie tai informuoti. Taip pat archyve išsaugosime ankstesnes šios Slapukų naudojimo ir sekimo politikos versijas, kad galėtumėte jas peržiūrėti. Tai pirmoji mūsų pasaulinės Slapukų naudojimo ir sekimo politikos versija. Ji buvo publikuota 2017 m. spalio 23d..

Standartinės Bendros Vartojimo Kredito Kainos Metinės Normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 3000€, 33 mėn. terminui, bendra kredito gavėjo mokama suma – 4991,58€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 48,2%, metinė palūkanų norma – 40%, mėnesinė įmoka – 151,26€, administravimo mokestis – 0%.