Tapatybės patvirtinimas

Ką reiškia klientų identifikavimas?

Tai yra visų asmenų, kurie kreipiasi į mus, siekdami sudaryti vartojimo kredito sutartį, tapatybės nustatymas. Mes norime užtikrinti, kad kitas asmuo negalėtų pasinaudoti Jūsų asmens duomenimis ir Jūsų vardu paimti vartojimo kreditą. Asmens tapatybės nustatymas – viena iš priemonių, padedančių užkirsti kelią nusikaltimui.

Ar klientų identifikavimas yra privalomas ir kodėl?

Klientų identifikavimas pagal galiojančius LR teisės aktus yra privalomas visoms finansų įstaigoms, tame tarpe ir mums. Finansų įstaiga, kuri tinkamai neidentifikuoja savo klientų – nėra patikima įstaiga, nes ji veikia pažeisdama LR įstatymus. Mes atsakingai žiūrime į valdžios mums pavestas pareigas, todėl patikėdami mums savo asmens tapatybės duomenis, galite jaustis saugūs.

Kodėl netinka 0,01 EUR pavedimas tapatybei nustatyti?

0,01 EUR pavedimą mes galime naudoti tik kaip papildomą priemonę prie Jūsų asmens tapatybės nustatymo. Pagal galiojančius LR teisės aktus, 0,01 EUR pavedimas nėra tinkama priemonė klientų tapatybės nustatymui, todėl mes Jūsų prašome, kad savo tapatybę patvirtintumėte vienu iš žemiau išvardintų būdų.

Kas yra Video identifikacija (iDenfy.com)?

Video identifikacija – tai itin lengvas ir greitas būdas patvirtinti Jūsų tapatybę. Viskas ko reikia – tai tik įrenginio su veikiančia kamera.

Kodėl verta rinktis video identifikaciją?

Kad atliktumėte video identifikaciją, Jums net nereikia išeiti iš namų – viskas atliekama greitai, vos keliais pelės paspaudimais.

Kaip viskas vyksta?

  • Paspaudus „video identifikacija“, pasirinkite savo asmens dokumento tipą (pasą arba ID kortelę).
  • Patvirtinkite, kad suteikiate prieigą prie savo įrenginio kameros.
  • Nufotografuokite savo asmens dokumentą: pasą arba ID kortelę (kortelę nufotografuokite iš abiejų pusių.)
  • Nufotografuokite save.
  • Viską atlikus teisingai – Jūsų tapatybė patvirtinta!

Kas tai yra identifikacija apsilankant mūsų būstinėje?

Tai tapatybės patvirtinimo būdas, kurio metu Jums reikės atvykti į mūsų būstinę, esančią adresu Jonavos g. 254A, Kaunas ir pateikti savo galiojantį asmens dokumentą.

Kodėl verta rinktis identifikaciją apsilankant mūsų būstinėje?

Jei gyvenate Kaune ir Jums nesukelia sunkumų atvykti į mūsų būstinę – šis būdas bus greitas ir paprastas.

Kaip viskas vyksta:

  • Atvykite į mūsų būstinę adresu: Jonavos g. 254A, Kaunas. Paduokite darbuotojui savo asmens dokumentą (ID kortelę, pasą arba leidimą nuolat gyventi Lietuvoje).
  • Darbuotojas Jūsų asmens dokumentą nuskenuos.
  • Viskas – Jūsų tapatybė patvirtinta!