Paskolos internetu

Kas yra greitosios paskolos internetu?

Dažniausiai manoma, kad paskolas teikia tik bankas, dažniausiai jos imamos norint įsigyti naują būstą arba įstojus į mokamą mokslų vietą. Tačiau yra ir kitokios, vartojamosios paskolos – tai greitosios paskolos internetu. Vartojamąją paskolą (jos suma paprastai būna iki 15000 eurų) galima gauti pakankamai greitai, nes dokumentai sutvarkomi akimirksniu. Vivus Finance svetainėje yra ir paskolos skaičiuoklė, kuria reikėtų pasinaudoti prieš pildant paraišką: galima patikrinti, kiek reikės mokėti kas mėnesį. Reikėtų nepamiršti, kad kuo ilgesnis paskolos grąžinimo terminas, tuo didesnė bendra suma, nes kiekvieną mėnesį skaičiuojamos palūkanos, nors tokiu atveju Jūsų mėnesinės įmokos sumažėja.

Ką reikėtų žinoti prieš imant paskolą internetu?

Paskolą reikia imti atsakingai, todėl reikėtų šia paslauga naudotis tik jeigu būtina – ištikus tam tikrai krizei, atsiradus netikėtoms sveikatos problemoms ar prireikus svarbių didelių pirkinių (investicijų į verslą, skalbimo mašinos, remonto užliejus). Prieš registruojantis sistemoje ir imant paskolą, reikėtų sau atsakyti į kelis klausimus:

  1. Kokios sumos greitosios paskolos internetu Jums prireiks piniginiams poreikiams patenkinti? Didžiausia galima suma Vivus Finance sistemoje yra 15000 eurų, tačiau kredito limitas gali skirtis atsižvelgiant į individualias klientų galimybes.
  2. Ar esate mokus ir atsakingas? Greitosios paskolos internetu suteikiamos tik mokiems ir atsakingiems klientams, kurie turi nuolatines pajamas ir atėjus nustatytam terminui galės grąžinti pasiskolintą sumą bei priskaičiuotas palūkanas. Mokumas patikrinamas prieš teikiant paskolą: ji neišduodama jau įsiskolinusiems ar pajamų neturintiems asmenims.
  3. Ar esate pilnametis? Paskolos teikiamos tik Lietuvoje gyvenantiems 18–70 metų asmenims, turintiems Lietuvoje veikiančio banko sąskaitą, el. pašto adresą ir telefono numerį.

Pagrindinės paskolos ėmimo internetu sąlygos

  • Atsakius sau į visus išvardytus klausimus, galima susidaryti aiškesnį vaizdą, kokio dydžio paskolos Jums reikės.
  • Norint pradėti paskolos gavimo procesą, reikia užsiregistruoti Vivus Finance sistemoje.
  • Pateikus reikiamus duomenis internetu ir pervedus 1 centą (0,01 Eur) į Vivus Finance sąskaitą arba, užbaigus registraciją, naudojantis AB „Instantor“ paslaugomis, reikės palaukti, kol su Jumis susisieks Vivus Finance kolektyvo nariai.
  • Patvirtinus, kad Jūs esate tas pats asmuo, kuris užpildė paraišką, ir Jūsų mokumą, per 15 minučių bus pervesta reikiama suma į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo pervestas 1 centas. Tada savo paskyroje galėsite tikrinti grąžinimo terminus ir sąlygas.
  • Kilus klausimų, kurių atsakymų nerandate Vivus Finance svetainėje, galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Standartinės Bendros Vartojimo Kredito Kainos Metinės Normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 3000€, 36 mėn. terminui, bendra kredito gavėjo mokama suma – 4930,92€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 42,2%, metinė palūkanų norma – 19%, administravimo mokestis – 10,8%, mėnesinė įmoka – 136,97€.