Paskolos įmokų draudimas

Mūsų klientų jau pamėgta paslauga, kuri apsaugo Jūsų paskolos įmokas:

Netikėtai susirgus ilgesniam laikui
Nesavanoriškai netekus darbo
Mirties atveju padengiamas visas paskolos likutis

Kodėl verta rinktis paskolos įmokų draudimą?

Susirgus

Susirgus, patyrus traumą ir ilgai turint nedarbingumą, natūraliai sumažėja ir mūsų gaunamos pajamos, tuo pačiu padidėja gydymo išlaidos. Šis draudimas užtikrins, kad Jūsų paskolos įmokos bus apmokėtos, sumažinsite vėlavimo riziką ir nepatirsite finansinių nuostolių.

Netekus darbo

Netikėtai netekus darbo, dėl įmonės bankroto, etatų mažinimo, ar kitų ne dėl Jūsų kaltės aplinkybių patirsite mažiau streso, nes jau būsite pasirūpinę savo paskolos įmokomis.

Mirties atveju

Mirties atveju, visas Jūsų paskolos likutis bus padengtas, nepaliksite finansinės naštos artimiesiems.

Laikino nedarbingumo ir mirties atveju apdraustos visos ligos įskaitant Covid 19, gripą, infarktą, laimo ligą, encefalitą, AIDS ir pan.Įvykus draudžiamajam įvykiui draudimo apsauga suteikia teisę gauti draudimo išmoką, kuria galite padengti periodines įmokas už UAB „Credit Service“ suteiktą paskolą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas gali apsidrausti savo paskolos įmokas?

Draudimo apsauga taikoma asmenims, gyvenantiems Lietuvos Respublikoje paskutinius 12 mėnesių ir dirbantiems pagal Darbo sutartis su Lietuvos Respublikoje įsteigtais juridiniais asmenimis, ir kurių darbo vieta yra Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Kokia yra draudimo kaina?

Draudimo kaina yra 6% nuo Jūsų paskolos įmokos. Jeigu Jūsų paskolos mėnesio įmoka yra 20 EUR, draudimo mėnesio įmoka bus vos 1,20 EUR. Jeigu Jūsų paskolos įmoka yra 100 EUR, Jūsų draudimo kaina per mėnesį bus vos 6 EUR.

Ar draudimo suma įtraukiama į paskolos įmoką?

Jūsų patogumui draudimo bendrovė automatiškai kiekvieną mėnesį nuskaito įmokas nuo Jūsų mokėjimo kortelės.

Kiek laiko galioja draudimas?

Draudimas galioja kol Jūsų paskolos sutartis yra galiojanti. Arba Jums sukanka 65 metai.

Taip pat draudimo sutartį galite nutraukti bet kada atsiuntus prašymą.

Kokios galimos išmokos atsitikus draudžiamajam įvykiui?
  • Laikino nedarbingumo, ar netekus darbo atveju - vieno draudžiamojo įvykio metu kompensuojama iki 12 mėnesio paskolos mokėjimų, bet ne daugiau kaip 500 EUR per mėn.
  • Per visą paskolos laikotarpį kompensuojama iš viso iki 24 mėnesio paskolos įmokų, bet ne daugiau kaip 12 000 Eur, todėl gali atsitikti keli draudžiamieji įvykiai.
  • Mirties atveju padengiamas visas paskolos likutis iki 25 000 EUR.