Greitas kreditas

Kas yra greitasis kreditas?

Kreditas – tai pasiskolinama suma, kuri turi būti grąžinta tam tikru metu. Tikslios sąlygos – tiek kredito paėmimo, tiek sumos grąžinimo ir palūkanų apmokėjimo – sutariamos iš anksto, kad abiem pusėms procesas būtų sklandus.

Greiti kreditai nuo paprastų skiriasi tik tuo, kad jie suteikiami skubiau – reikiamus pinigus galima gauti vos per 15 minučių, po paraiškos patvirtinimo. Tokia paslauga leidžia gauti papildomų lėšų vos jų prireikus.

Vivus Finance gerbia kiekvieno kliento brangų laiką, todėl visuomet stengiasi užtikrinti, kad paskola ir kitos paslaugos būtų suteiktos greitai ir atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.

 

Kaip gauti greitąjį kreditą?

Norint, kad vartojimo kreditas būtų suteikiamas, reikia užpildyti paraišką. Tai padaryti galite itin nesudėtingai,  per kelias minutes internetu.

Kreditai internetu itin patogi paslauga, kuri leidžia sutaupyti daug laiko: jums nereikia vykti į banko skyrių ar pildyti daugybės sudėtingų dokumentų. Vos per kelias minutes tai padaryti galite likdami patogiai savo namuose.  

 

Per kiek laiko greitieji kreditai yra suteikiami?

Greitieji kreditai suteikiami dar tą pačią dieną, dažniausiai vos per valandą, ar net trumpesnį laiko tarpą. Kreditą galite gauti tik į savo asmeninę banko sąskaitą.

Pateikus paraišką, pasirinkta bendrovė įvertina Jūsų turimus finansinius įsipareigojimus, gaunamų pajamų vidurkį bei kitus svarbius kriterijus ir pateikia atsakymą ar kreditas gali būti suteikiamas.

 

Per kiek laiko pervedami pinigai į banko sąskaitą?

Standartiškai greitieji kreditai į banko sąskaitą yra pervedami vos per kelias minutes. Žinoma, svarbu turėti omenyje, kad kiekvieno kliento situacija gali būti skirtinga ir nuo to gali priklausyti, per kiek tiksliai laiko pinigai bus pervedami.

Pavyzdžiui, jei jūs pateikiate paraišką paskolai imti pasirinktos bendrovės ne darbo metu – paskolos pervedimas gali užtrukti ir ilgiau, tad jei mums lėšų reikia itin skubiai, rekomenduojame pasitikrinti pasirinkto paskolos davėjo darbo laiką, dar prieš pildant paraišką. Taip pat verta paminėti, kad paraišką užpildyti galite greita ir patogiai, net neišeidami iš namų.

Kaip pasirinkti paskolos sumą ir įmoką

Nors greitieji kreditai internetu – itin patogi paslauga, tačiau pildant paraišką, labai svarbu patiems tinkamai įsivertinti, kokia paskolos suma Jums iš tiesų yra reikalinga ir kokio dydžio įmoką galite kas mėnesį mokėti.

Nors kreditai gali būti suteikiami itin greitai ir patogiai, tačiau įmokų mokėjimas, priklausomai nuo pasirinkto paskolos termino, gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, tad tinkamas savo finansinės būklės įvertinimas yra itin svarbus.

Taip pat rekomenduojame įvertinti tinkamai kokioms išlaidoms pinigai jums reikalingi. Pavyzdžiui, jei pinigai reikalingi automobilio, kurį naudojate kasdien vykti į darbą, remontui – paskola padės išspręsti šią problemą greitai ir patogiai. Tačiau jei norite gauti paskolą pramogoms ar kitiems nebūtiniems pirkiniams, paskola ilgainiui gali itin apkarsti.

 

Kaip grąžinti greitąjį kreditą?

Paskolos įmokų grąžinimas taip pat yra labai patogus. Pinigai gali būti grąžinami atliekant bankinį pavedimą internetu vos per kelias minutes.

Paskolos įmokos mokestis turi būti atliekamas kiekvieną mėnesį, kol pilnai padengsite visą paskolos sumą. Įmokų skaičius priklauso nuo Jūsų pasirinkto paskolos grąžinimo termino.

Nors greitas kreditas gali būti suteikiamas net 7 metų laikotarpiui – bet kada galite grąžinti jį ankščiau pasirinkto termino su perskaičiuotomis palūkanomis.

Kodėl verta greituosius kreditus rinktis Vivus Finance?

Jei Jums kyla klausimų – kodėl verta kredito davėju rinktis  Būtent Vivus Finance, pateiksime net keletą argumentų:

Prisitaikymas

Vivus Finance kolektyvui svarbus kiekvienas klientas ir jo poreikiai, tad Vivus Finance visuomet stengiasi prisitaikyti.

Vivus Finance greiti kreditai gali būti suteikti Jums patogiais būdais vos per kelias minutes – užpildžius paraišką Vivus Finance interneto svetainėje.

Palūkanos mokamos kartu su grąžinamos vartojimo kredito sumos įmokomis, o visa paskola gali būti grąžinama ankščiau termino bet kada.

Pasirinkę Vivus Finance galėsite visą sumą grąžinti Jums parankiausiu būdu – naudodamiesi elektronine bankininkyste arba įmokas ir palūkanas mokėti banko filialuose, prekybos centrų „Maxima“ kasose, Lietuvos pašto skyriuose.

Patogumas

Užpildžius ir pateikus paraišką, greitasis kreditas gali būti suteiktas Vivus Finance darbo metu – darbo dienomis nuo 8 iki 20 valandos, šeštadieniais nuo 10 iki 19 valandos.

Prisijungę, savo paskyroje galėsite matyti, kiek Jums šį mėnesį reikia sumokėti, mokėjimo grafiką ir kiek dar liko nesumokėtos sumos bei palūkanų.

Prireikus, galėsite atidėti vieno mėnesio mokėjimą ir pateikti paraišką, kad gautumėte papildomą kredito sumą. Kad pasiskolintumėte, nereikės nei įkeisti turto, nei kitam asmeniui laiduoti už Jus.

Specialios sąlygos. Jei nusprendėte kreditus grąžinti anksčiau, atimsime nereikiamų dienų palūkanas – jų nereikės mokėti!

Patikimumas

Greitasis kreditas suteikiamas pilnamečiams (18–70 metų amžiaus) Lietuvos piliečiams, turintiems telefono numerį, el. pašto adresą ir sąskaitą Lietuvoje veikiančiame banke.

Asmenys, norintys gauti kreditą, turi turėti ir nuolatinių oficialių pajamų įrodymą. Kad registracija būtų užbaigta, turėsite patvirtinti savo tapatybę: žinosime, į kurią sąskaitą pervesti paskolą.

Greiti kreditai gali būti suteikti patikrinus Jūsų mokumą, todėl jei jau turite įsiskolinimų, dar vienos paskolos negausite (tačiau jei paskola arba kreditas gauti Vivus Finance, galite padidinti jau turimo kredito sumą).

Apie grąžinamąsias įmokas informaciją gausite elektroniniu arba paprastuoju paštu, tad galite nesijaudinti, kad pamiršite apmokėti: mes Jums priminsime.

 

Kita svarbi informacija

  1. Greitas kreditas gali būti grąžintas ankščiau pasirinkto termino. Apmokėjus iš anksto, Jūsų palūkanų suma bus mažesnė;
  2. Registracija kredito gavimui yra greita ir paprasta, trunka tik keletą minučių, todėl greitas kreditas tinkama paslauga tiems klientams, kurie itin taupo laiką.
  3. Kreditai internetu itin patogu, nes čia nėra sutarties nagrinėjimo ir sudarymo mokesčių;
  4. Panorus pratęsti mokėjimo terminą, reikės sumokėti kredito pratęsimo palūkanas ir administracinį mokestį;
  5. Užsiregistravę galėsite lengvai valdyti turimą kreditą, jo terminus savo paskyroje;
  6. Teikiamų paskolų ir kredito suma gali būti iki 15000 eurų;
  7. Galite kreditus imti net septynerių metų laikotarpiui.
Standartinės Bendros Vartojimo Kredito Kainos Metinės Normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 3000€, 33 mėn. terminui, bendra kredito gavėjo mokama suma – 4991,58€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 48,2%, metinė palūkanų norma – 40%, mėnesinė įmoka – 151,26€, administravimo mokestis – 0%.