Klientų apklausos rezultatai

Klientų apklausos rezultatai

2017 metų birželio mėnesį, Vivus.lt vykdė visuotinę klientų apklausą, kurios metu buvo bandyta išsiaiškinti Vivus.lt klientų požiūrį į teikiamas paslaugas. Tyrime dalyvavo 1582 respondentų. Apklausos metu išaiškėjo, jog net 81,16% apklaustų klientų, Vivus.lt paslaugas vertina aukščiausiais balais bei rekomenduotų savo artimiesiems. O net 9 iš 10 klientų, Vivus.lt vertina geriau nei panašias paslaugas teikiančias bendroves.

Apklausos metu taip pat buvo bandyta išsiaiškinti, ar remiantis ankstesne patirtimi, klientai planuotų skolintis iš Vivus.lt ateityje ir net 8 iš 10 atsakiusiųjų, nedvejodami rinktųsi Vivus.lt paslaugas.

Iš visų atsakiusiųjų respondentų, loterijos būdų buvo ištraukti 25 laimingieji, kuriems atiteko dvigubi pakvietimai į kiną.

Vivus.lt stengiasi nuolat gerinti savo paslaugų kokybę ir atsižvelgti į klientų pastabas bei patarimus, todėl nuo balandžio 18 dienos buvo ženkliai pagerintos teikiamos paslaugos, nuo šiol sumos siekia iki 5000€, terminai iki 48 mėn. ir už dar mažesnę palūkanų normą.