Grįžti į pagrindinį puslapį

Dovanos: dovana draugui

Praėjusiame straipsnyje kalbėjome apie dovanas gimtadieniui. Tačiau dovanos dovanojamos ne tik gimimo dienos proga. Ypač, jei gavėjas yra Jūsų antra pusė. Taigi šiame įraše pasidalinsime dovanų idėjomis draugui arba vyrui. Atrodytų, jog jie nėra reiklūs dovanoms, tačiau pasistengus, originali dovana vyrui gali šį ne tik pradžiuginti bet ir nuoširdžiai nustebinti. Taigi: ką padovanoti vyrui? Pasidairykime į galimus variantus drauge!

Atsižvelkite į charakteristikas

Galima drąsiai teigti, jog dauguma vyrų, ypač jaunesnių ar vidutinio amžiaus yra gana praktiški. Juos pradžiuginti dalykais, kurie nebus tiesiogiai panaudojami gali būti sunku. Žinoma, kai kurie stipriosios lyties atstovai gali nuoširdžiai apsidžiaugti gavę paveikslą ar kitokį gražų daiktą, tačiau jų nėra dauguma.

Įvertinkite amžių ir pomėgius
Įvertinkite amžių ir pomėgius

Taip pat, dovanos vyrams gali ženkliai skirtis priklausomai nuo jų amžiaus. Jaunesni žmonės dažnai vertina įvairius, kad ir trumpalaikius potyrius, šmaikščias dovanas. Vidutinio amžiaus vyrai, kaip minėta, pradeda linkti arčiau praktiškų, dažnai panaudojamų ir naudingų dovanų. Pasiekus vyresnį amžių, neretas vyras nors ir nepabėga toli nuo praktiškumo, dažnai pradeda domėtis ir kitokio pobūdžio dalykais. Neretai jiems norisi gražinti savo aplinką, taigi praktinis dovanų aspektas pamažu užleidinėja vietą grožiui. Tačiau juk ir tai galima puikiai suderinti.

Žinoma, svarbu atsižvelgti ir į vyriškio pomėgius. Kone kiekvienas žmogus turi mažiau įprastų potraukių, kuriuos galima puikiai išnaudoti ieškant dovanos. Nebūtina dovanoti tiesiogiai su tuo hobiu susijusias dovanas, galima sugalvoti ir daugybę panašių dalykų, kurie tikrai nustebintų Jūsų mylimąjį. Pvz.: kai kurie vyrai praleidžia daugybę laiko garaže prie automobilio. Jiems tiesiog patinka sukiotis prie įvairių mechanizmų, juos tobulinti. O jei nupirktumėte jam didelį Lego konstruktorių ar panašų žaidimą? Tokia dovana tikrai pradžiugintų ir jaunesnį draugą ar netgi ir vyresnį mylimąjį, jei tik šis supras šmaikščią dovanos idėją.

Dovana jaunuoliams

Ką padovanoti vaikinui, jei jis dar nėra sulaukęs 30-ojo gimtadienio? Tikėtina, kad jį galima nudžiuginti šmaikščiomis dovanomis ar įvairiais nuotykiais. Šuolis nuo tilto su guma, pasivažinėjimas kartingais ar pusdienis šaudykloje patraukliai skambėtų ne vienam jaunesniam vaikinui. Jei proga nėra itin didelė, puikiai tiktų ir šmaikštūs marškinėliai ar apatiniai, kvepalai, galvosūkis.

Kartingai
Esktremalios pramogos – puiki dovana jauniems

Dar viena išradingesnė idėja: pagaminkite savo antrajai pusei „dovanų kuponų“. Surašykite ant popierėlių įvairias nedideles paslaugas, kurias esate pasiryžusi padaryti. Padovanokite dėžutę jų vyrui, o šis, galės bet kada pasinaudoti viena iš jų. Paslaugos neturi būti didelės, pvz.: masažas, vakarienė, vakaras su vaikinais, teisė rinktis filmą kino teatre ir pan.

Dovana vidutinio amžiaus vyrams

Dovanos vyrams perkopusiems 30-metį turėtų labiau linkti į praktiškąją pusę. Šio amžiaus vyrai dažnai jau yra sėslesni, turi sukūrę šeimas, taigi jiems patinka dovanos, kurios gali padėti pagerinti buitį, būti naudingos. Pirmiausiai iškylančios idėjos: įrankiai, automobilio reikmenys. Tačiau galima sugalvoti ir išradingesnių variantų. Šiuo metu populiarėja išmanieji laikrodžiai. Jei vyras domisi technologijomis ir gyvena aktyviai – tai gali būti puiki dovana. Taip pat, paprastas laikrodis, kuris tiesiog rodo laiką, taip pat bus puikiai įvertintas.

Techninės dovanos
Praktiškų dovanų idėjos

Šio amžiaus vyrai, beveik visi be išimties turi automobilius, kurie taip pat reikalauja nemažai investicijų. Kai kurie vairuotojai savo mašinas myli, atrodo, labiau nei save, jei Jūsų atveju taip ir yra, dovana automobiliui bus priimta su plačia šypsena. Ypač naudingas dalykas – vaizdo registratorius. Šis tvirtinasi prie automobilio priekinio stiklo ir fiksuoja vaizdą kelionės metu. Taip galima užfiksuoti įvairius įdomius nutikimus kelyje ar netgi naudoti kaip įrodymus po eismo įvykių.

Dovana vyresniems vyrams

Ne paslaptis, kad vyresnio amžiaus vyrai pradeda labiau rūpintis savo sveikata bei pradeda labiau vertinti ramybę ir estetiką. Neretai šiuos dalykus galima nesunkiai suderinti. Darbas lauke padeda palaikyti geresnę sveikatą, gražesnę aplinką, o gražesnė aplinka prisideda prie geresnio atsipalaidavimo. Šiuo atveju puikiai tinka tokie daiktai kaip gyvatvorių žirklės, žoliapjovės ir kiti įtaisai padedantys aplinkos tvarkyme.

Žūklės reikmenys
Žūklės reikmenys – puiki ir daugeliui tinkanti dovana

Norint išradingesnės dovanos galima pagalvoti apie šiaurietiško ėjimo lazdas. Tai – puikus būdas nepervargstant pasportuoti, sustiprinti širdį, nuraminti stresą, pabūti gamtoje. Panašiems tikslams puikiai gali pasitarnauti ir žvejybos ar medžioklės reikmenys.

Kaip matome, vyrai labiausiai mėgsta dovanas, kurios pasižymi praktiniu panaudojimu, nauda. Šiek tiek pasukus galvą nesunku sugalvoti įvairiausių variantų, kurie pradžiugintų Jūsų mylimąjį. Taigi, atsižvelkite į jo amžių, pomėgius, pabandykite į juos pažiūrėti kitu kampu ir garantuotai atrasite arba sugalvosite kažką, ką antroji pusė prisimins ir džiaugsis ilgai.

Naujausi įrašai