Grįžti į pagrindinį puslapį

Dovanos: dovana draugei

Tęsiame straipsnių ciklą apie dovanas. Praėjusiame kalbėjome apie dovanas praktiškiesiems vyrams. Dabar atėjo laikas pakalbėti ir apie moteris. Nieko nenustebinsime pasakydami, kad moteriai išrinkti dovaną gerokai sunkiau nei vyrui (na, nebent tiksliai žinote, ko mylimoji nori). Nors kiekviena moteris yra skirtinga ir ypatinga, pabandysime pasiūlyti keletą idėjų, kurios padės nustebinti bet kokio amžiaus merginą ar moterį. Taigi: ką dovanoti draugei?

Svarbiausia – dėmesys

Svarbiausia dėmesys

Visos moteriškosios lyties atstovės mėgsta dėmesį ir pastabumą. Taigi, ieškant dovanos draugei svarbu turėti tai omenyje. Pati dovana gali likti antrame plane, svarbiausia tai, kad moterį ji priverstų pasijusti mylima, vertinama ir unikalia.  Tai galioja tiek renkantis papuošalus, keliones, tiek ir praktiškesnes dovanas (kartais galima rinktis ir jas).

Papuošalai

Na kuriai merginai ar moteriai nepatinka papuošalai? Jie priverčia ją išsiskirti iš minios, pasijusti unikalia, spinduliuoti grožį. Žinoma, renkantis papuošalus reikia kreipti ypatingą dėmesį į tai ar dovanos gavėjai jis patiks, atitiks jos stilių, ar bus su kuo jį derinti? Todėl, juos pirkti reikėtų jau gerai žinant ką Jūsų antroji pusė mėgsta. Jei kada nugirdote merginą besiskundžiant tuo, kad neturi kuo puoštis prie tam tikro rūbo – nupirkdamas derantį papuošalą pataikysite į dešimtuką.

Dovana – papuošalai
Papuošalai – rizikinga dovana

Nepamirškite ir to, kad renkantis bižuterijos ar juvelyrikos gaminius, kokybė visada nugali kiekybę. Žinoma, tai gali įtakoti kainą, tačiau ši niekada neturėtų tapti pagrindiniu faktoriumi. Todėl galite rinktis kokybiškus, tačiau mažiau žinomų gamintojų produktus – jų kaina bus mažesnė, jie bus unikalesni ir įdomesni nei randami populiariose parduotuvėse.

Įspūdžiai

Ar kam nors gali būti per daug įspūdžių? Retas žmogus atsispiria kelionių ir naujų potyrių traukai, o moterys – ypač. Todėl kelionė, net ir ne itin tolima, gali neįtikėtinai pradžiuginti Jūsų mylimąją. Galbūt yra vieta apie kurią ji jau ilgai kalba. O galbūt norite atgaivinti jos prisiminimus ir nusivežti ją į vietas kuriose praleido vaikystę (ypač tinka vyresnėms moterims)? Bet kuriuo atveju, netikėta kelionė suteikia daug jaudulio ir džiugių įspūdžių. O jei dar nuspręsite praleisti naktį viešbutyje ir pasilepinsite vakariene restorane…

Pilna įspūdžių kelionė
Netolima kelionė, taip pat puiki dovana

Nepamirškite, kad įspūdžiai randami ne tik kelionėse. Kodėl neapsilankius pramogų arba nuotykių parke ar padovanojus draugei pvz.: šuolį su guma? O gal pakilkite pavalgyti į Vilniaus televizijos bokšte esantį restoraną? Žinoma, svarbu atsižvelgti ir į mylimosios amžių – jei jai per 50, šuolis su parašiutu gali atrodyti šiek tiek rizikingas.

Kažkas netikėto

Norint tikrai nustebinti savo partnerę geriausia padaryti kažką netikėto. Čia jau teks pasukti galvą ir panaudoti visą vaizduotę. Juk tik Jūs geriausiai žinote kas Jūsų moteriai pasirodytų netikėta. Galbūt tai bus Jūsų paties gaminta vakarienė? Visa diena prekybos centre? Savaitgalis SPA? O gal brangioji tetrokšta praleisti dieną lovoje su puodeliu kavos ir paskaityti mėgstamą knygą? Įdarbinkite savo vaizduotę ir pasistenkite nustebinti! Padovanokite jai svajonę.

Ko vengti

Nestebina, tačiau taip pat yra dovanų, kurių moterims geriau nedovanoti. Pirmiausia, tai – makiažas. Vyrai gana retai nusimano apie pudras, šešėlius ir atspalvius, todėl geriau šią sritį palikti pačioms moterims. Makiažą dovanoti galima tik tuo atveju, jei tikrai gerai žinote ką Jūsų draugė mėgsta ir suprantate ką perkate. Kitu atveju galite išleisti nemažai pinigų ir sužinoti, kad nupirktos priemonės netinka žmonos odai ar jos atspalviui, arba sulaukti blogiausio scenarijaus – mylimosios klausimo: „O ką, aš tau negraži?“.

Ko geriau nedovanoti
Dovanoti makiažą – labai rizikinga

Panašios reakcijos galima tikėtis ir į kitas panašaus pobūdžio dovanas: vizitus pas stiliaus ekspertus, į grožio salonus ir pan. Tokios dovanos tinkamos tik tuo atveju, jei žmona yra aiškiai išsakiusi tokį norą.

Taip pat reikėtų vengti itin praktiškų dovanų, kurios neturėtų gilesnės prasmės ar užuominos. Turbūt vienintele išimtimi galima laikyti indaplovę – taip galėsite savo moteriai leisti dažniau pabūti moterimi. Arba galite gerokai sutaupyti ir tiesiog dažniau išplauti indus pats.

Akivaizdu, moterį nustebinti yra sunkiau nei vyrą, tačiau gerokai pasukus galvą visos užduotys yra įveikiamos. Kaip ir minėjome pradžioje – svarbiausia priversti moterį pasijusti mylima ir vertinama, parodyti reikiamą dėmesį. Tuomet net ir nedidelė ar paprasta dovana jos veide įžiebs plačiausią šypseną. Įdarbinkite vaizduotę, būkite dėmesingas ir garantuojame – Jus aplankys ne viena idėja.

Naujausi įrašai