Grįžti į pagrindinį puslapį
13.6.2019

2019-ųjų klientų apklausos rezultatai

Kiekvienais metais Vivus.lt vykdo visuotinę klientų apklausą. Klientų teiraujamės apie mūsų teikiamų paslaugų kokybę, skolinimosi tikslus bei kriterijus. Šių metų rezultatai išties džiuginantys, kviečiame su jais susipažinti išsamiau!

Šiais metais turėjome 1038 respondentus. Bene 9 iš 10 (87,19%) klientų mūsų teikiamas paslaugas vertina aukščiausiais balais (nuo 8 iki 10). Daugiau nei 93% klientų teigia, kad Vivus.lt klientų aptarnavimo lygis yra itin aukštas: darbuotojai teikia aiškią ir suprantamą informaciją, greitai sprendžia iškilusias problemas. Be to, net 8 iš 10 (78,9%) klientų teigia, jog prireikus vėl skolintųsi iš Vivus.lt. Džiugu, kad jau daugelį metų išlaikome aukštą klientų pasitenkinimo kartelę.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių žmonės renkasi Vivus.lt yra: greitas paskolų suteikimas, palankios palūkanų normos bei aukštas klientų aptarnavimo lygis. Populiariausi skolinimosi tikslai: netikėti finansiniai sunkumai, automobilio ar namų remontas, atostogos.

Žinoma, klientai atsakę į mūsų apklausą neliko tuščiomis. Šiais metais prizų fondas buvo įvairesnis nei pernai: 3 laimingieji laimėjo dvigubus pakvietimus stebėti „Žalgirio“ varžybas VIP ložėje, o dar 2 laimėtojai gavo 30 EUR vertės „Akropolio“ dovanų čekius.

Džiaugiamės, kad klientai mus vertina aukščiausiais balais, bei rodo savo pasitikėjimą. Pažadame, kad neužmigsime ant laurų ir kitais metais tikėsimės dar aukštesnių rezultatų!

Naujausi įrašai