Grįžti į pagrindinį puslapį
19.10.2018

Klientų apklausos rezultatai 2018m.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, Vivus.lt vykdė klientų apklausą. Jos tikslas buvo išsiaiškinti klientų požiūrį į mūsų teikiamas paslaugas bei geriau suprasti jų poreikius, siekiant pateikti tik pačius geriausius pasiūlymus ateityje. Apklausoje dalyvavo 1758 respondentai.

Analizuojant apklausos rezultatus paaiškėjo, kad daugiau nei 94% klientų vertina mūsų aptarnavimo kokybę pačiais aukščiausiais balais. 8 iš 10 klientų prireikus skolintųsi iš mūsų dar kartą, o 81,4% mielai rekomenduotų Vivus.lt savo artimiesiems. Svarbu paminėti, kad klientai Vivus.lt renkasi dėl daugybės priežasčių. Dažniausiai įvardintos priežastys buvo šios: paskolų suteikimo greitis, aptarnavimo kokybė, žemos palūkanų normos vartojimo kreditų rinkoje.

Džiaugiamės, kad esame taip puikiai vertinami savo klientų. Dar smagiau, kad rezultatai, lyginant su praėjusiais metais, vis kyla aukštyn – aptarnavimo kokybės įvertinimas padidėjo net 12 procentinių punktų!

Norėdami atsidėkoti už dalyvavimą šių metų apklausoje, burtų keliu išrinkome 5 laiminguosius, kuriems padovanojome 30 EUR dovanų čekius, apsipirkti prekybos centre „Akropolis“.

Apklausos rezultatai patvirtina, kad Vivus.lt klientai pasitiki, vertina ir net rekomenduoja kitiems mūsų paslaugas. Galime užtikrinti, jog ir toliau sieksime aukštumų!

CTA_gauti_paskola

Naujausi įrašai