Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas

Kodėl skolintis iš Vivus.lt – taip patogu?

Greitai pasiskolinti kreditai mums nesudarys jokio nuostolio, o Jums galbūt padės išspręsti kebliausias problemas ar įgyvendinti troškimus. Kodėl būtent iš Vivus.lt kreditai pasiskolinami taip lengvai ir patogiai?

GREITIS

Vertiname savo klientus ir jų lūkesčius, todėl kiekvienas kreditas suteikiamas taip greitai, kaip tik įmanoma tai padaryti. Viskas labai paprasta: kreditai išduodami Jums užsiregistravus, nurodžius pageidavimą dėl norimos sumos ir mūsų komandai patikrinus Jūsų duomenis.
Registracija Jums gali užtrukti vos kelias minutes, o informacijai pasiekus Vivus.lt komandą ir viską patikrinus, kreditas Jūsų sąskaitą gali pasiekti vos per 15 minučių. Mūsų komanda dirba kasdien nuo 7:00 val. iki 24:00 val., todėl žinia, kad Jums reikalingas kreditas, bei visa reikiama informacija mus pasieks šiuo paros metu, pervedimai taip pat atliekami tokiomis valandomis. Tačiau, taupydami laiką, registruotis galite ir ne darbo valandomis – tada, kada Jums patogiausia.

LANKSTUMAS

Stengiamės, kad kreditai klientams būtų suteikiami patogiausiais būdais. Todėl suteikiame galimybę pildyti paraiškas taip, kaip Jums tinka labiausiai. Suteikiami kreditai internetu, tiesiog šioje svetainėje pildant registracijos paraišką. Tačiau, jeigu nenorite to daryti interneto portale – siūloma kita patogi alternatyva.
Vartojimo kreditas gali būti suteiktas paraišką užpildžius spaudos kioskuose. Tai galite padaryti „Lietuvos spauda“, „R-kiosk“ arba „Spauda“ kioskuose, tiesiog paprašę darbuotojo (-s) atitinkamos paraiškos. Su savimi turėkite asmens dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę. Tiek registruojantis internete, tiek pildant paraišką spaudos kioske, Vivus.lt darbuotojai su Jumis susisieks labai greitai, ir kreditas taip pat bus suteikiamas nedelsiant.

PATRAUKLIOS KAINOS

Trečioji priežastis, dėl kurios verta rinktis Vivus.lt, norint greitai ir patogiai pasiskolinti pinigų – tai Jums siūlomos itin patrauklios kreditų kainos. Daugiau nebereikės sukti galvos, iš kur gauti kreditus geromis kainomis, nes visa tai rasite pas mus. Pažvelkite į kainų matuoklę ir įsitikinkite, kad Jums reikalingas kreditas gali būti pasiskolinamas nebrangiai, o jo grąžinimo sąlygos – leisti Jums jaustis laisvai ir užtikrintai.