Paskola dirbantiems savarankiškai

Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų!

Standartinės Bendros Vartojimo Kredito Kainos Metinės Normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 3000 €, visa palūkanų suma – 901,68 €, administravimo mokestis – 324 €, metinė palūkanų norma – 17,95%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 36 mėnesiai; mėnesinė įmoka – 117,38 €; bendra kredito gavėjo mokama suma – 4225,68 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 26,6%.

EUR
100
15000
mėn.
6
60
Mėnesinė įmoka
97.49 EUR
BVKGMS
Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma
4679.52 EUR
MPN
Metinė palūkanų norma
18.23 %
BVKKMN
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma
26.6 %
Administracinis mokestis
Metinis administracinis mokestis procentine išraiška
3.6 %
Sutarties sudarymo mokestis
0 EUR
Mokėjimo grafikasStandartinė vartojimo kredito informacija

Pažvelkite į mūsų privalumus!

Kaip gera būti savo paties bosu! Patogus darbo grafikas, mylima veikla, dažnai ir neįpareigojanti darbo aplinka. Tačiau, taip pat ir daug daugiau atsakomybių.

Tenka būti atsakingam už darbo inventorių, mokesčius bei kitus verslo aspektus. Neretai, prireikus atsinaujinti įrankius, įsigyti žaliavų ar tiesiog keliant kvalifikaciją, suprantate, kad įprastiniame darbe, atrodytų, visada neišsenkantis biudžetas iš tikrųjų yra ribotas. Todėl, prireikus papildomų pajamų Jūsų veiklai, galite kreiptis į Vivus.lt, nes paskolas suteikiame ir asmenims, kurie dirba pagal individualios veiklos pažymėjimą, verslo liudijimą ar autorines sutartis!

Paskolos suma iki
15 000 €!

Įvertinę Jūsų mokumą, galėsime paskolinti iki 15 000 € sumą, kurią galėsite investuoti į savo veiklos pradžią arba plėtrą!

Paskolą grąžinkite nors ir per 7 metus!

Galėsite pasirinkti labiausiai Jūsų planus atitinkantį išsimokėjimo terminą nuo 3 iki 84 mėnesių.

Palūkanos gali siekti vos 0,75% per mėn.!

Vivus.lt palūkanų norma yra viena žemiausių rinkoje – prasideda vos nuo 0,75% per mėnesį arba 9% per metus.

Patogus darbo grafikas, mylima veikla, dažnai ir neįpareigojanti darbo aplinka

Nemokėkite už sutarties sudarymą!

Vivus.lt netaiko sutarties sudarymo mokesčių, todėl neteks nustebti sutartyje pamačius gerokai didesnę grąžintiną sumą, nei tikėjotės.

Nereikia pradinio įnašo!

Norint iš mūsų pasiskolinti nereikia būti sutaupius dalies pinigų paskolos pradiniam įnašui. Todėl, teigiamo atsakymo atveju, Jums bus suteikiama visa paraiškoje nurodyta suma.

Nereikia verslo plano ar laiduotojo

Kadangi skoliname fiziniams asmenims, Jums nereikės pateikti verslo plano ar užsitikrinti valstybės garantavimo dėl paskolos išmokėjimo.

Greitas paraiškos vertinimas

Atsakymą Jums pateiksime dar tą pačią dieną! Tad tikintis teigiamo atsakymo, nereikės ilgai laukti!

*Pateikus visus prašomus dokumentus

Greitas paskolos išmokėjimas

Pateikus atsakymą, jei jis teigiamas, paskola Jums bus išmokama iškart, į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.* Taigi, dar tą pačią dieną galėsite įsigyti būtinas prekes ar sėkmingai tęsti savo veiklą.

Užpildykite paraišką ir kurkite savo verslą be jokių trikdžių su Vivus.lt paskola individualiai veiklai jau šiandien!

*Informuojame, kad jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, nei mūsų nurodyti (SEB, Citadele, Šiaulių bei Medicinos bankas) - pavedimas užtruks ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis 8-16h. Jei paskola suteikta ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis - pinigai Jūsų sąskaitą pasieks artimiausią darbo dieną.

bakery-second-bg

Itin žemos palūkanos

Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų! Sužinokite daugiau čia!
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Informacija apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti pateikiama šioje politikoje.