Paskola automobiliui

Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų!

Tik pažiūrėkite kiek privalumų!

Daugelis neįsivaizduoja savo kasdienio gyvenimo be automobilio. Kai kuriems tai priemonė nusigauti iš taško A į tašką B, o kitiems – šalutinis ar netgi pagrindinis pajamų šaltinis.

Tačiau, kaip ir visa kita technika, automobiliai sensta. Juos užklumpa įvairios ilgalaikės ar trumpalaikės problemos, kurios pareikalauja ne tik laiko ir kantrybės, bet, neretai, ir nemažų išlaidų. Sugedus, norint atsinaujinti ar netgi įsigyti pirmąjį automobilį nebūtina ištuštinti piniginės ar išleisti didelės dalies santaupų. Puiki išeitis – Vivus.lt paskola automobiliui!

Paskolos net iki
15 000 €!

Po kreditingumo įvertinimo, galėsime paskolinti iki 15 000 € sumą naujam automobiliui pirkti ar senajam remontuoti!

Grąžinimo laikotarpis iki 7 metų!

Visą sumą galėsite grąžinti dalimis per Jums patogų laikotarpį nuo 3 iki 84 mėnesių. Platus terminų pasirinkimas leis Jums lengviau planuoti savo finansus.

Palūkanos tik nuo 0,75% per mėn.!

Vivus.lt palūkanų normos prasideda vos nuo 9% per metus arba tik nuo 0,75% per mėnesį!

Puiki išeitis - Vivus.lt paskola automobiliui!

Jokio sutarties sudarymo mokesčio

Neretai įmonės skolina nedidelėmis palūkanomis, tačiau tai kompensuoja nemažu sutarties sudarymo mokesčiu. Vivus.lt netaiko jokių sutarties sudarymo mokesčių

Nereikalingas pradinis įnašas!

Skolinantis iš Vivus.lt nereikalaujame jokio pradinio įnašo. Taigi, gausite visą prašomą sumą ir nei cento mažiau!

Automobilis priklausys Jums, o ne Vivus.lt!

Sudarius lizingo sutartį, automobilis priklauso lizingo įmonei, o ne Jums. Kol nebūna išmokama visa lizingo sutartyje numatyta suma, Jūs esate tik automobilio valdytojas. Kitaip tariant – visa atsakomybė už transporto priemonę ir jos eksploatavimo išlaidas tenka Jums, tačiau automobilis nėra Jūsų. Su Vivus.lt paskola įsigytą automobilį iškart galėsite registruoti savo vardu!

Galite rinktis bet kokį automobilį – jokių suvaržymų!

Su Vivus.lt auto paskola galėsite pirkti bet kokį Jūsų norimą automobilį – naują ar naudotą: Volkswagen, Toyota, o gal net Tesla!? Neribosime Jūsų pasirinkimo, juk tik Jūs patys geriausiai žinote, kokia transporto priemonė Jums tinkamiausia.

Nereikia KASKO draudimo!

Vivus.lt nereikalauja, kad automobilis būtų apdraustas KASKO draudimu. Taigi, išvengsite papildomų išlaidų, kurios gali būti nemažos, ypač jei planuojate pirkti ne naują automobilį.

Užpildykite paraišką ir džiaukitės nauju automobiliu su Vivus.lt automobilio paskola jau šiandien!*

*Informuojame, kad jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, nei mūsų nurodyti (SEB, Citadele, Šiaulių bei Medicinos bankas) - pavedimas užtruks ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis 8-16h. Jei paskola suteikta ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis - pinigai Jūsų sąskaitą pasieks artimiausią darbo dieną.

Paskola automobiliui nr2

Itin žemos palūkanos

Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų! Sužinokite daugiau čia!
Need help?

Reikia pagalbos?

Daugiau informacijos - mūsų D.U.K. skiltyje.
© 4Finance Group
8 700 77788(Klientų aptarnavimas)
+ 37037200101(Skolų išieškojimo skyrius)

Darbo dienomis / 8:00 - 20:00|

Savaitgaliais / Št 10:00 - 19:00| Sk 10:00 - 15:00|

Mūsų veiklą prižiūri:
Lietuvos bankas
Digicert

Sekite mus Facebook 2020

Kontaktinė informacija: UAB „Credit Service", buveinės adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132, Kaunas. UAB „Credit Service“ veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo (Žin., 2011, Nr. 146-6830; 2011) nuostatomis.

Standartinės Bendros Vartojimo Kredito Kainos Metinės Normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 3000 €, visa palūkanų suma – 901,68 €, administravimo mokestis – 324 €, metinė palūkanų norma – 17,95%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 36 mėnesiai; mėnesinė įmoka – 117,38 €; bendra kredito gavėjo mokama suma – 4225,68 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 26,6%.

Neatliktų mokėjimų pasekmės: Sutartinių įsipareigojimų nevykdymo atveju pradedamas skolos išieškojimo procesas. Duomenys gali būti teikiami teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims mokumo įvertinimo ir įsiskolinimo valdymo tikslais. Duomenys apie faktą, kad finansiniai ir turtiniai įsipareigojimai nebuvo laiku ir tinkamai įvykdyti gali būti saugomi iki 10 metų nuo padengimo dienos, kas gali turėti neigiamą poveikį Kredito gavėjo kredito istorijai. Praleidus Kredito, administravimo mokesčių ir/ar palūkanų mokėjimo terminą, palūkanos yra skaičiuojamos toliau nuo visos pradelstos sumokėti kredito dalies iki kredito dalies padengimo, o sutarties nutraukimo atveju, iki pilno kredito apmokėjimo.

Galimybė pratęsti paskolą: Tuo atveju, jeigu Kredito gavėjas negali laiku įvykdyti savo įsipareigojimų, jis gali atidėti kredito, administravimo mokesčių ir/ar palūkanų grąžinimo terminą 1 (vienam) mėnesiui. Už laiką, kurio metu Kredito gavėjas toliau naudojasi Kredito davėjo suteikto Kredito lėšomis, Kredito gavėjas turi sumokėti mokėjimo palūkanas, nustatytas Sutarties specialiosiose sąlygose. Kredito gavėjui vėluojant vykdyti savo įsipareigojimus arba jei pratęsus terminą bendra vartojimo kredito kaina viršys bendrą vartojimo kredito sumą, kredito davėjas turi teisę atsisakyti pratęsti terminą.

Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Informacija apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti pateikiama šioje politikoje.