Paskola

automobiliui

Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų!

Tik pažiūrėkite kiek privalumų!

Daugelis neįsivaizduoja savo kasdienio gyvenimo be automobilio. Kai kuriems tai priemonė nusigauti iš taško A į tašką B, o kitiems – šalutinis ar netgi pagrindinis pajamų šaltinis.

Tačiau, kaip ir visa kita technika, automobiliai sensta. Juos užklumpa įvairios ilgalaikės ar trumpalaikės problemos, kurios pareikalauja ne tik laiko ir kantrybės, bet, neretai, ir nemažų išlaidų. Sugedus, norint atsinaujinti ar netgi įsigyti pirmąjį automobilį nebūtina ištuštinti piniginės ar išleisti didelės dalies santaupų. Puiki išeitis – Vivus Finance paskola automobiliui!

Paskolos net iki
15 000 €!

Po kreditingumo įvertinimo, galėsime paskolinti iki 15 000 € sumą naujam automobiliui pirkti ar senajam remontuoti!

Grąžinimo laikotarpis
iki 7 metų!

Visą sumą galėsite grąžinti dalimis per Jums patogų laikotarpį nuo 3 iki 84 mėnesių. Platus terminų pasirinkimas leis Jums lengviau planuoti savo finansus.

Žemiausios palūkanos mūsų istorijoje!

Nuo šiol dar labiau sumažinome palūkanų normas.

Puiki išeitis – Vivus Finance paskola automobiliui!

Nereikalingas pradinis įnašas!

Skolinantis iš Vivus Finance nereikalaujame jokio pradinio įnašo. Taigi, gausite visą prašomą sumą ir nei cento mažiau!

Automobilis priklausys Jums, o ne Vivus Finance!

Sudarius lizingo sutartį, automobilis priklauso lizingo įmonei, o ne Jums. Kol nebūna išmokama visa lizingo sutartyje numatyta suma, Jūs esate tik automobilio valdytojas. Kitaip tariant – visa atsakomybė už transporto priemonę ir jos eksploatavimo išlaidas tenka Jums, tačiau automobilis nėra Jūsų. Su Vivus Finance paskola įsigytą automobilį iškart galėsite registruoti savo vardu!

Galite rinktis bet kokį automobilį – jokių suvaržymų!

Su Vivus Finance auto paskola galėsite pirkti bet kokį Jūsų norimą automobilį – naują ar naudotą: Volkswagen, Toyota, o gal net Tesla!? Neribosime Jūsų pasirinkimo, juk tik Jūs patys geriausiai žinote, kokia transporto priemonė Jums tinkamiausia.

Nereikia KASKO draudimo!

Vivus Finance nereikalauja, kad automobilis būtų apdraustas KASKO draudimu. Taigi, išvengsite papildomų išlaidų, kurios gali būti nemažos, ypač jei planuojate pirkti ne naują automobilį.

Užpildykite paraišką ir džiaukitės nauju automobiliu su Vivus Finance automobilio paskola jau šiandien!*

*Informuojame, kad jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, nei mūsų nurodyti (SEB, Citadele bei Šiaulių bankas) – pavedimas užtruks ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis 8-16h. Jei paskola suteikta ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis – pinigai Jūsų sąskaitą pasieks artimiausią darbo dieną.

Itin žemos palūkanos

Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų! Sužinokite daugiau čia!
TEIKTI PARAIŠKĄ