Paskola

būsto remontui

Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų!

Mūsų privalumų sąrašas išties netrumpas!

Visi norime gyventi gražiai ir tvarkingai. Tam stengiamės gražinti gyvenamąsias erdves, derinti detales, kurti akiai ir širdžiai mielą interjerą. Nepamirštame ir inžinerinių sprendimų – atliekame renovaciją, apšiltiname išorines sienas, tvirtiname struktūras, keičiame susidėvėjusias dalis naujomis. Visa tai yra be galo svarbu norint gyventi jaukiai, kokybiškai ir saugiai.

Ne paslaptis, kad remontas gali kainuoti nemažai, ypač, jei besitvarkant atsiranda kitų nenumatytų problemų, pritrūksta santaupų ar paprasčiausiai išauga poreikiai. Juk visi mes norime geriausio. Tokiu atveju, puikus būdas neįstrigti pusiau įrengtuose namuose – Vivus Finance būsto remonto paskola.

Paskolos net iki
15 000 €!

Atlikus būtinus kreditingumo vertinimus, galėsime paskolinti iki 15 000 € sumą, kurią galėsite panaudoti būsto remontui, naujiems baldams, interjero detalėms ar kitoms Jūsų namų reikmėms!

Grąžinimo laikotarpis
iki 7 metų!

Išsimokėti paskolą galėsite per Jums patogų terminą nuo 3 iki 84 mėnesių. Galimybė rinktis mokėjimo terminą, leis Jums pasirinkti geriausiai Jūsų finansinius planus atitinkančią mėnesio įmoką.

Žemiausios palūkanos mūsų istorijoje!

Nuo šiol dar labiau sumažinome palūkanų normas.

Visi norime gyventi gražiai ir tvarkingai.

Jokio pradinio įnašo!

Norint pasiskolinti iš Vivus Finance nėra reikalingas pradinis įnašas. Todėl skolinantis iš mūsų pasiskolinsite visą sumą, o ne tik dalį jos!

Nereikalingas turto įkeitimas!

Tikslinantis, ar paskola Jums bus suteikiama, naudojame tik jūsų kreditingumo informaciją, todėl turto įkeitimas ar laiduotojas nėra reikalingas!

Nereikia turto vertinimo

Skolinantis iš Vivus Finance neprašysime Jūsų atlikti remontuojamo turto įvertinimo. Suprantame, kad būsto atnaujinimas gali sukelti nemažai streso, todėl skolinantis iš Vivus Finance neprašysime Jūsų atlikti remontuojamo turto įvertinimą.

Pinigai – tą pačią dieną

Pasiskolintą sumą Jums pervesime į Jūsų banko sąskaitą iškart po sutarties pasirašymo. Taigi, pirkti prekes ar pradėti darbus galėsite dar tą pačią dieną!*Užpildykite paraišką paskolai jau dabar ir pradėkite kelionę geresnio ir patogesnio būsto link su Vivus Finance!*Informuojame, kad jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, nei mūsų nurodyti (SEB, Citadele bei Šiaulių bankas) – pavedimas užtruks ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis 8-16h. Jei paskola suteikta ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis – pinigai Jūsų sąskaitą pasieks artimiausią darbo dieną.

Itin žemos palūkanos

Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų! Sužinokite daugiau čia!
TEIKTI PARAIŠKĄ