Grįžti į pagrindinį puslapį

Vasarai artėjant – informacija apie vyksiančius lankytinus festivalius

Vykstant į festivalius nelabai norisi skaičiuoti savo išlaidų: bilietai, transportas, maistas, gėrimai ir panašiai. Viską sudėjus išeina iš tiesų didelė suma, kuri galėtų būti paskirta naujiems dideliems pirkiniams. Vis dėlto, niekas nenori atsisakyti siūlomų festivalių patirties, todėl stengiamasi ieškoti alternatyvų. Įvairiose Lietuvos vietose siūlomi nemokami festivaliai visiems leidžia patirti panašius ar tapačius įspūdžius neišleidžiant tokios didelės pinigų sumos. Pristatome Jums kelis festivalius, kuriuose verta sudalyvauti šią vasarą!

Vasaros festivaliai

  • „Žagarės Vyšnių festivalis“ – šiame festivalyje pristatomi Lietuvos teatro, kino, džiazo, klasikinės, populiariosios muzikos laureatai, žymūs atlikėjai iš užsienio šalių. Jeigu norėsite pamatyti žymiausius Lietuvos atstovus, atvykite į festivalį liepos 14 dieną. Iki pat festivalio pabaigos liepos 17 dieną, galėsite apsilankyti organizuojamoje mugėje bei pasiklausyti žymių Lietuvos atlikėjų tokių kaip Golden Parazyth, Radistai, Jazzu, Lilas ir Innomine.
  • Festivalis „Naisių vasara“ 2016 metais vyks 07 09-07 10. Tai jau bus septintasis, visai šeimai skirtas dviejų dienų renginys. Festivalio metu vyks ir koncertai, ir mugės, ir įvairūs žaidimai – tai kaip dviejų dienų atostogos kaime. Naisiai 2015 metais buvo mažoji kultūros sostinė, tad šiais metais vėl sieks sukurti nepamirštamą renginį. Šis dviejų dienų renginys yra žymus tuo, kad skatina blaivybę, todėl galėsite atvykti čia savo automobiliu ir saugiai grįžti namo.
Vasaros festivalio akimirka
  • Nemokami festivaliai gali būti skirti ir daugiau žinių gauti – toks yra ir „Paukščių festivalis“, vykstantis birželio pradžioje (06 04- 06 05). Kaišiadorių vasaros estradoje bus galima pamatyti įvairias paukščių parodas bei su jais daugiau susipažinti dalyvaujant skirtinguose užsiėmimuose bei varžybose. Festivalio metu bus galima pamatyti oro balionus, nusifotografuoti su skirtingais paukščiais bei dalyvauti viktorinose ir dirbtuvėse. Šiame festivalyje taip pat bus naktinė programa, kurioje dalyvaus BIPLAN, Naktinės Personos, Baltasis Kiras.
  • Tiems, kam patinka atostogos kaime, vertėtų rinktis festivalį „Ant Rubežiaus 2016“. Tai XIX-asis renginys, kur susirenka Lietuvos ir Latvijos kaimo muzikantai ir kapelijos. Renginys vyks Šiauliuose, kur didžioji scena bus prie dailės galerijos. Festivalio metu taip pat vyks mugė, kurios metu bus galima įsigyti unikalių amatininkų darbų. Šiais metais, be muzikantų ir kapelijų iš Lietuvos ir Latvijos, dalyvaus ir dvi kapelijos iš Estijos.
  • Norinčius skaniai pavalgyti gali sudominti Maisto kultūros festivalis „Skanaus“, kuris vyks Kauno Rotušės aikštėje birželio 10-ą dieną. Festivalio metu vyks kulinarinės pamokos, kurių metu pagamintus patiekalus galės visi norintys paragauti. Scenoje gamins ir įvairios Lietuvos žvaigždės, o vakare visų lauks koncertas. Renginio metu bus galima gauti ne tik dietologų, bet ir šefų patarimų.
Tekantis vanduo

Nemokami festivaliai, vykstantys Lietuvoje, gali ne tik leisti pasiklausyti įvairių Lietuvos ir užsienio atlikėjų neišleidžiant tam pinigų, bet ir suteikti daugiau žinių, patarimų. Tai įrodo, kad nebūtina daug išleisti, kad atostogos būtų neužmirštamos.

Naujausi įrašai