Grįžti į pagrindinį puslapį

Kaip sutaupyti medaus mėnesio metu

Vasara – tai bene pats populiariausias vestuvių metas ir tai tikrai nėra keista, mat gražus oras, gyva gamta, rodos, alsuote alsuoja romantiška nuotaika. Vis dėlto vestuvės dažniausiai siejasi ne tik su maloniais jausmais, bet ir su rūpesčiais, juk tai nėra pigus malonumas. O neatsiejama vestuvių dalis yra ir medaus mėnuo, kuris neretai gali kainuoti net daugiau, nei pati šventė. Todėl šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinamės patarimais, kurie gali padėti sutaupyti būtent medaus mėnesio laikotarpiu. Juk šventei praūžus, emocijoms atslūgus – gyventi reikės ir toliau.

Akcentuokite visur, kad jūs jaunavedžiai

Ir nebijokite pasirodyti pagyrūnais, mat pasakę, kad jūs esate jaunavedžiai ir tik pradėjote kurti savo bendrą gyvenimą kartu – galite tikėtis įvairių nuolaidų bei papildomų privalumų. Pavyzdžiui, kai kurie viešbučiai gali pasiūlyti geresnį kambarį arba nemokamą romantišką  vakarienę ar pristatyti į kambarį šampano. Žinoma, pasakymas, kad esate jaunavedžiai dar negarantuoja jokių privilegijų, tačiau pamėginti visada verta, o ir mažos smulkmenėlės medaus mėnesį padarys malonesnį bei padės šiek tiek sutaupyti.

Ruoškitės iš anksto

Vestuves greičiausiai planuojate ne likus mėnesiui ar keliems iki jų, ne išimtis turėtų būti ir medaus mėnuo. Prisiminkite, kad kuo ankščiau pradėsite ieškoti, planuoti ir pirkti – tuo mažiau sumokėsite. Nepabijokite rinktis ir ne tokių populiarių arba kitaip vadinamų „nesezoninių“ krypčių. Taip ne tik sutaupysite, bet ir per medaus mėnesį nereikės stumdytis  tarp daugybės kitų turistų.

Pagalvokite apie alternatyvas

Prisiminkite, kad egzistuoja ne tik kelionės lėktuvu. Ne mažiau teigiamų įspūdžių gali palikti ir kelionė traukiniu, autobusu ar tiesiog nuosavu automobiliu. Žinoma, lėktuvas visada lieka patogiausia ir greičiausia susisiekimo priemone, ypač kalbant apie tolimesnius kraštus. Tačiau ir kiti keliavimo būdai turi savų privalumų, vienas iš jų – stebėti besikeičiantį kraštovaizdį, pamatyti ne tokius populiarius miestus ar miestelius bei aptikti tikrų gamtos perlų.

Rinkitės paprastesnį viešbučio kambarį

Kuo mažiau mokėsite už viešbučio kambarį, tuo daugiau galėsite leisti pramogoms. Vargu ar nuvykus į medaus mėnesį, dienas norėsite leisti viešbučio kambaryje, besigrožint vaizdu pro langą. Ko gero norėsite kuo daugiau pamatyti, patirti, pažinti svečią šalį. Todėl kambariui, kuriame greičiausiai tik pernakvosite, neleiskite itin daug pinigų.

Nesirinkite tolimų kelionių

Jei jūsų vestuvių biudžetas ribotas – apsvarstykite galimybę medaus mėnesį praleisti kaimynėje šalyje ar tiesiog kitame gimtosios šalies mieste esančiame kurorte. Svarbiausia ne kur praleisite laiką, o kaip. Visai nebūtina laikytis stereotipo, kad medaus mėnesio kelionė turi būti būtinai į užsienį ir kuo brangesnė. Vargu ar pirmieji bendro gyvenimo mėnesiai bus malonūs, jei iššvaistę didžiulę sumą pinigų kelionei, vėliau turėsite gyventi itin griežtai taupydami.

Būkite lankstūs

Standartiškai į medaus mėnesį norima išvykti iš karto po vestuvių puotos arba kitą dieną. Vis dėlto jei vestuvės dažniausiai švenčiamos savaitgalį, skrydžių bilietai pigiausi yra savaitės viduryje. Todėl jei  nesilaikysite stereotipo iškeliauti iš karto po vestuvių ir keletą dienų luktelsite - galite sutaupyti nemenką sumą pinigų.

Ir pabaigai – prabangus, daug kainuojantis medaus mėnuo dar neužtikrina gero laiko ir nepamirštamų įspūdžių. Puikios atostogos gali kainuoti ir pakankamai nedaug, svarbu pinigus leisti sąmoningai ir nepamiršti planuoti.

Naujausi įrašai