Grįžti į pagrindinį puslapį

Paskola smulkioms išlaidoms

Paskola automobiliui, verslui, būstui ar jo remontui jau nieko nestebina. Didesniam pirkiniui skolinamasi didelė pinigų suma su ilgalaikiu įsipareigojimu. Tačiau ką daryti ir kur kreiptis, jei trūksta pinigų kasdienėms smulkioms išlaidoms?

Tikriausiai nors kartą yra tekę susidurti su situacija, kai net ir kruopščiai suplanavus asmeninį ar šeimos biudžetą, netikėtai atsiranda išlaidų, kurioms čia ir dabar reikiamos pinigų sumos nėra.  Dar labiau įtampą kelti gali tai, kad nenumatytos išlaidos ištinka tada, kai iki algadienio lieka daug laiko. Dažniausiai prisireikia, palyginus, nedidelės pinigų sumos, kurios skolinimuisi nemalonu kreiptis į draugus ar ieškoti finansinių partnerių.

Norime priminti, kad Vivus Finance teikia paskolas ir smulkioms išlaidoms! Nebus nepatogaus laiko pasiskolinti norimą sumą, nes dirbame kiekvieną dieną, net ir švenčių metu. Vivus Finance – dar patogesnė paskola:

  • Paskolos nuo 300 €;
  • Nėra sutarties sudarymo mokesčio!
  • Žemos palūkanų normos!

Jauskitės užtikrintai su Vivus Finance!

Pateikus paraišką bus vertinamas Jūsų kreditingumas, po kurio bus priimtas sprendimas dėl vartojimo kredito suteikimo.

Standartinė informacija: Bendra vartojimo kredito suma – 100,00 €, 3 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 64%, administravimo mokestis – 14,4%, mėnesinė įmoka – 38,15 €; bendra kredito gavėjo mokama suma – 114,45 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 126,9%.

Naujausi įrašai