Grįžti į pagrindinį puslapį

SMScredit.lt 700 EUR laimėtoja planuoja aktyvias atostogas

Gegužės – birželio mėnesį SMScredit.lt organizavo specialią 700 EUR vertės dovanų kupono loteriją, kurios metu visi klientai turėjo galimybę laimėti nemokamas atostogas.

Loterijos laimėtojas buvo išrinktas liepos 4 dieną atsitikinu būdu. Nugalėtoja tapo – Rasa R.. Nors moteris gyvena Palangoje, vasaros atostogas leido drauge su vyru sodyboje netoli Anykščiu, ten ir SMScredit.lt komanda įteikė didįjį prizą. Moteris prisipažino visai nesitikėjusi laimėti: „Esu priblokšta, net negalvojau, pagalvojau pasižiūrėjo duomenis, matyt patikima klientė pasirodžiau, dėl to ir išrinko. Nepagalvojau, jog išrinkote atsitiktiniu būdu. Nesu iš tų, kurie dalyvauja loterijose, perka bilietus, reikės pradėti pirkti bilietus“.

Moteris prasitarė, jog mėgsta aktyvias atostogas ir jas planuos drauge su vyru: „Poilsinių kelionių mes nemėgstame, nemėgstame gulėti šalia baseino, bet mėgstame keliauti ir pamatyti – važiuoti nepriklausomai, reikės ieškoti tokio pobūdžio kelionės.“

Rasa drauge su SMScredit.lt pagalba pradėjo planuoti savo atostogas ir jau rudenį žada panaudoti laimėtą 700 EUR vertės dovanų kuponą!

SMScredit.lt ateityje planuoja dar ne vieną loteriją, kurios metu klientai turės galimybę išbandyti savo sėkmę ir laimėti puikius prizus!

Naujausi įrašai