Grįžti į pagrindinį puslapį

Kelionės: pigūs skrydžiai

Šiltajam sezonui užgriuvus anksti ir netikėtai, ne vienas iš mūsų pajuto, jog pats laikas keliauti atostogų. Kai kurie žmonės tiesiog nori atsigulti ant pievelės kaime ir gerti saulės spindulius, o kitiems norisi išvykti kažkur tolėliau. Jei esate iš antrųjų, Jums tikriausiai gana svarbu rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams. Kur jų ieškoti ir svarbiausia: kaip? Pasidomėkime!

Kur ieškoti?

Vienas paprasčiausių būdų ieškoti nebrangių bilietų yra pigių skrydžių avialinijų svetainėse internete. Bene populiariausios Europos pigių skrydžių bendrovės yra Ryanair ir Wizzair. Taigi, puiki pradžia yra apsilankyti šių bendrovių internetiniuose puslapiuose. Neretai jose galima rasti išskirtinių pasiūlymų, kuriuos galima gauti tik perkant bilietus tiesiogiai iš šių įmonių.

WizzAir įlaipinimas
Wizzair ir Raynair vykdo skrydžius iš visų Lietuvos oro uostų

Bilietus pirkti iš skrydžių kompanijų parankiausia, jei planuojate skristi tik pirmyn ir atgal, t.y. Jums neprireiks persėsti. Tiek Ryanair, tiek Wizzair vykdo skrydžius iš visų trijų tarptautinių Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos bei, tarp tautiečių populiaraus ir netoliese esančio, Rygos oro uosto. Taigi nuvykti ir parvykti iš oro uosto neturėtų būti problematiška.

Jei planuojate šiek tiek prašmatnesnę kelionę ir vienu kartu aplankyti keletą skirtingų vietų arba nerandate tiesioginio skrydžio į išsvajotą šalį, galite naudotis skrydžių paieškos sistemomis. Jose galite įrašyti norimą išvykimo ir atvykimo vietą, o puslapis Jums parodys įvairius galimus skrydžio variantus. Populiariausios skrydžių paieškos svetainės yra Skyscanner ir Momondo.

Skyscanner programėlė
Naudokitės skrydžių paieškos programėlėmis kaip Skyscanner

Šiose paieškos sistemose galite ieškoti tiesioginių skrydžių, arba nurodyti keletą kelionės tikslų, kuriuos norite aplankyti (multi-city). Tokiu būdu nereikės ieškoti persėdimų keliose skrydžių bendrovėse. Be to, skrydžių galite ieškoti ne tik pagal tai kur norite skristi, bet ir pagal kainą. Į kelionės tikslo langelį įvedus „Anywhere“ (liet. bet kur) arba „Everywhere“ (liet. visur), pasirinkus išvykimo vietą ir datą, puslapis Jums parodys įvairias kelionių galimybes, kurias galėsite rinktis pagal savo planuojamą biudžetą.

Kaip ieškoti?

Keistas klausimas. Atrodo: įvesiu iš kur, įvesiu kur, nurodysiu kada ir ieškau, negi ne taip? Atsakome: ne visai.

Vienas labai paprastas būdas rasti skrydžius pigiau – naudoti anoniminį naršymą. Bene visos naršyklės jau turi anoniminio naršymo galimybę. Kadangi skrydžių įmonės saugo Jūsų duomenis apie apsilankymą, patikrinus planuojamą skrydį ir kitą dieną užsukus pasitikslinti pastebėsite, kad anksčiau buvę pigūs bilietai, greičiausiai nebėra tokie pigūs. Taip kompanijos sudaro įspūdį, jog kainos nuolat kyla ir skatina jus pirkti kuo greičiau. Todėl skrydžių ieškokite ir bilietus pirkite tik per anoniminio naršymo langą. Jei naudojate „Google Chrome“ arba „Safari“ naršyklę, anoniminiam langui spauskite Ctrl+SHift+N klavišus. „Internet Explorer“, „Edge“ arba „Mozilla Firefox“ vartotojams reikia spausti Ctrl+Shift+P mygtukus.

Skrydžių paieška internete
Nepatingėkite atlikti išsamią paiešką

Kartais vietoje ilgų paieškų geriausius pasiūlymus galite pasikviesti pas save. Užsisakykite pigių skrydžių kompanijų bei tinklalapių naujienlaiškius ir gaukite informaciją apie geriausius pasiūlymus tiesiai savo el. paštu. Galite pasinaudoti ir išmaniesiems skirtomis programėlėmis, pvz.: Secret Flying arba The Flight Deal. Jose galima rasti ir įvairių klaidingų kainų pasiūlymų ir nuskristi į tolimas šalis už vos kelis eurus.

Pasidomėkite kitomis pigiomis avialinijomis. Tam puikiai gali pasitarnauti Vikipedija. Neretai nedidelės ir nebrangios, vietiniais skrydžiais užsiimančios, oro linijos nepasirodo pirmuosiuose Google paieškos rezultatų puslapiuose, todėl galite praleisti nemažai puikių pasiūlymų, ypač keliaujant toliau – už Europos ribų.

Apibendrinimas

Įlaipinimas į lėktuvą
Gerų skrydžių!

Norint ieškoti tiesioginių skrydžių rekomenduotina rinktis pigių skrydžių bendrovių puslapius, o juose naršyti anoniminio naršymo lange. Jei planuojate viena kelione apkeliauti keletą skirtingų vietų, rinkitės skrydžių paieškos sistemas, kurios suras geriausius ir patogiausius pasiūlymus. Nepamirškite prenumeruoti įvairių su pigiais skrydžiais susijusių naujienlaiškių, naudotis tokio pobūdžio programėlėmis. Tikime, kad po keleto paieškų tapsite tikrais pigių kelionių ekspertais. Gerų skrydžių!

Naujausi įrašai