Grįžti į pagrindinį puslapį

Švenčių laukia ne tik žmonės

Belaukiant didžiųjų metų švenčių, noras dalintis gerumu užplūsta ne vieną. Taip nutiko ir įmonės UAB „Credit Service“, valdančios Vivus Finance prekinį ženklą, kolektyvui. Šiais metais, kaip ir pernai, buvo nuspręsta keliauti kiek mažiau pramintu taku ir savo gerumą dalinti tiems, kurie patys pasirūpinti savimi nesugeba – mūsų keturkojams bičiuliams.

Dovanos ir kompanija

Kolektyvo atstovai aplankė VšĮ „Penkta koja“ globotinius ir jiems padovanojo ne tik šiltesnį guolį ar sotesnį pilvą, bet ir tai, ko šiems reikia labiausiai – draugystę, kompaniją ir dėmesį. Keturis laimingus šunelius – Fainą, Bridžitą, Džimį ir Frizbį – Vivus Finance darbuotojai išsivedė linksmam pasivaikščiojimui. Keturkojai linksmai amsėjo ir džiaugėsi draugija, kuri, anot „Penktos kojos“ darbuotojos, gyvūnams yra daug svarbesnė nei visi skanėstai pasaulyje.

Vivus.lt darbuotojai su šunimis
Faina, Bridžita, Džimis, Frizbis ir Vivus Finance darbuotojai

Kaip bebūtų, maistas prieglaudos gyventojams taip pat yra svarbus, kaip ir įvairios higienos priemonės. Šiuo metu „Penkta koja“ glaudžia kone du šimtus benamių gyvūnėlių, taigi palaikyti švarą yra itin svarbu, nes liga ar parazitai netruktų išplisti.

Pamestinukai mūsų namuose

UAB „Credit service“ direktorė G. Štuopė pažymėjo, kad nemažai bendrovės darbuotojų nuolat lanko „Penktą koją“ ar kitas prieglaudas, dovanoja keturkojams ne tik maistą ar materialines gėrybes, bet ir savo laiką. Be to, ne vienas iš darbuotojų laiko augintinį ne iš kur kitur, o iš prieglaudos. Vietoje kilmingų ir brangių gyvūnų jie renkasi pamestinukus iš gyvūnų globos organizacijų. Pavyzdį rodo ir įmonės vadovė, kuri vienam iš prieglaudos murklių suteikė naujus namus.

Ritos katė Aja
Priglausta katė Aja

Tą patį teigia ir Vivus Finance darbuotoja Rita, priglaudusi vieną iš VšĮ „Katino svajonė“ gyventojų. Nuvykusi į prieglaudą ir išvydusi, anot jos „mažą pūkų kamuoliuką“, Rita teigė Ają įsimylėjusi iš pirmo žvilgsnio. Šio sprendimo ji niekada nesigailėjo, nes net ir būdama katiniškai išdidi, naujoji šeimos narė spinduliuoja meilę ir dėkingumą naujiesiems šeimininkams. Vivus Finance darbuotoja ragino ir kitus apsilankyti Partizanų gatvėje įsikūrusioje prieglaudoje ir išpildyti bent vieno katino svajonę.

Svarbu ne tik per Kalėdas

Abiejų prieglaudų darbuotojai pabrėžė, kad prieš Kalėdas sulaukia nemažai pagalbos ir paramos, tačiau sausio ar vasario mėnesiai būna gerokai mažiau dosnūs. O pagalbos, deja, jiems reikia visus metus. Ypač trūksta gultų, dubenėlių, higienos priemonių, kraiko katėms, pašarų. Kalbant apie pastaruosius, „Penktos kojos“ darbuotoja pažymi, jog geriau gauti mažiau, tačiau kokybiškesnio pašaro, nei daug, tačiau pigaus. Taip pat itin svarbi ne tik materialinė, bet ir finansinė pagalba, mat nemažai daliai gyvūnų reikia įvairių operacijų ar kitų veterinaro paslaugų, kurios kainuoja nemažus pinigus.

Šunys laukiantys dėmesio
Prieglaudos augintiniams labiausiai trūksta dėmesio

Atsižvelgiant į darbuotojų komentarus, Vivus Finance kolektyvas nusprendė savo akciją pratęsti ir papildomai, iki Naujųjų metų rinkti ne tik materialinę, bet ir finansinę paramą abiejų prieglaudų gyvūnams. Tikimės, kad mūsų iniciatyva paskatins ir kitus verslus ar privačius gyventojus rūpintis tais, kuriems ypač reikalinga mūsų pagalba. O svarbiausia – nepamirškime tai daryti ne tik prieš Kalėdas.

Kviečiame savo klientus bei skaitytojus taip pat prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės aukomis, dovanomis ar tiesiog laiku, kurį galite praleisti kartu su gyvūnais juos aplankant. Platesnę informaciją galite gauti šiais kontaktais:

VšĮ „Penkta koja“: penktakoja.lt; facebook.com/penktakoja; + 370 685 20133; +370 685 42471; info@penktakoja.lt; Liepų g. 2, Linksmakalnis, Kauno raj.

VšĮ „Katino svajonė”: katinosvajone.lt; facebook.com/VsiKatinoSvajone; +37061296972; info@katinosvajone.lt; Partizanų g. 15, Kaunas.

Plačiau apie mūsų išvyką, galite paskaityti čia.

Naujausi įrašai