Grįžti į pagrindinį puslapį

Kokias prekes pavasarį galima įsigyti su nuolaida?

Pavasaris daugeliui yra atsinaujinimo metas, tad natūralu, jog šio sezono metu kyla noras įsigyti kažką naujo. Ne paslaptis, kad dauguma pirkinių turi „geriausią laiką“, kada juos labiausiai apsimoka pirkti. Pasvarais – ne išimtis.

Šį pavasarį nuolaidų sezoninei aprangai galima pradėti dairytis maždaug nuo balandžio vidurio, kai parduotuvės atnaujina kolekcijas. Daugelis parduotuvių pavasarį su itin didelėmis nuolaidomis išparduoda užsilikusius žieminius drabužius, tad jų galima įsigyti už patrauklią kainą.

Pavasarį didžiausios nuolaidos žiemos sporto inventoriui

Jei mėgstate žiemos sportą, pavasaris yra geras metas ieškoti slidinėjimo aprangos ir inventoriaus. Slidės, snieglentės, įvairūs aksesuarai, slidinėjimo kelnės ir striukės pradeda pigti dar vasario mėnesį, sezonui judant į pabaigą. Tad jei ateinančią žiemą galvojate apie kelionę į kalnus arba tiesiog norite įsigyti aukštos kokybės žieminę striukę pigiau, pirmoji pavasario pusė yra idealus laikas tai padaryti.

Palankus metas pradėti sportuoti ar pasiruošti kelionei

Taip pat kovo mėnesį jau galima pradėti dairytis sportinės aprangos ir batelių. Šylant orams ne vienas pradeda svarstyti apie grįžimą prie aktyvesnio gyvenimo būdo, o parduotuvės į tai atsižvelgia ir pavasarį dažnai siūlo nemažų nuolaidų.

Nuolaidų lagaminams metas

Ne paslaptis, kad pavasarį, ypač kovo mėnesį, kelionių bumas gerokai atslūgsta, žiemos sezono išvykos jau būna pasibaigusios, bet vasaros keliones šiuo metu kol kas planuoja retas. Kaip tik todėl tokiu metu lagaminą įsigyti galima gerokai pigiau. Net jei artimu metu kelionės neplanuojate, turėti gerą lagaminą visada pravartu, jei rastumėte gerą paskutinės minutės pasiūlymą, kurių galima rasti visus metus.

Šv. Velykos – namų apyvokos prekių pirkimo bumas

Šventės visada yra geras laikotarpis pirkiniams. Šv. Velykų proga prekybos centrai dažnai organizuoja dideles akcijas, tad šiuo metu verta planuoti pirkti buitinę techniką, elektroniką ar namų apyvokos prekes. Ypač verta pasidairyti valymui skirtos įrangos ir priemonių, tokių kaip siurbliai, skalbimo mašinos, šluotos ir šepečiai bei buitinė chemija.

Sutaupykite per Velykų nuolaidas
Velykos taip pat tinkamas laikas ieškoti nuolaidų

Verta atsiminti, kad dauguma prekybos centrų ir parduotuvių – tiek fizinių, tiek internetinių – pirmąją pavasario pusę stengiasi atlaisvinti vietos naujoms kolekcijoms ir inventoriui, tad visada pravartu užmesti akį, ar norimas daiktas kaip tik šiuo metu nėra atpigęs.

Naujausi įrašai