Grįžti į pagrindinį puslapį

Kaip atsispirti pirkimo manijai nuolaidų metu?

Liepos mėnesį į prekybos centrus plūsta žmonių minios, norėdamos sumedžioti kuo geresnį laimikį mažesne kaina. Įvairios nuolaidos ir patrauklios akcijos lengvai apsuka pirkėjų galvas ir dažnai nemaloniai apkarpo numatytą šeimos mėnesio biudžetą. Vivus Finance finansų ekspertai pataria, kaip finansiškai nenudegti ir atsakingai apsipirkti išpardavimų metu.

Planuokite išlaidas

Planuokite išlaidas

Atsakingai planuojant kiekvieno mėnesio išlaidas, lengviau atsispirti patraukliai atrodančioms galimybėms įsigyti prekę pigiau, nes tokiu būdu aiškiai žinote savo finansų galimybes ir ribas. Tinkamas piniginių išteklių valdymas skatina geriau įvertinti prekės vertę bei poreikį, o tai padeda kontroliuoti išlaidas išpardavimų metu.

Nepirkite spontaniškai

Nepirkite spontaniškai

Prekių su nuolaidomis pasiūlymai lengvai suvilioja daugelį pirkėjų, todėl spontaniški sprendimai išpardavimų metu gali stipriai apkarpyti finansus ir sugadinti nuotaiką. Prieš perkant daiktą reikėtų racionaliai apgalvoti daikto būtinybę, įvertinti kainos ir vertės santykį. Ramiai apsvarsčius gali pasirodyti, kad nukainuota prekė yra tik momentinė užgaida, o pinigai gali būti daug sėkmingiau investuoti kitur.

Būkite budrūs

Būkite budrūs

Prekybininkai puikiai moka manipuliuoti margaspalviais užrašais, kurie skelbia apie prasidėjusias dideles nuolaidas. Neapsigaukite – dažnai tai būna tik triukas pritraukti žmones į parduotuves. Neretai paaiškėja, kad ne visada siūlomą prekę galima įsigyti pigiau. Vertėtų atidžiai peržiūrėti pasiūlymą, nes pasitaiko atvejų, kai nukainuotos prekės kaina tik nežymiai skiriasi nuo anksčiau buvusios.

Apsipirkimas – ne pramoga

Apsipirkimas – ne pramoga

Vertėtų kruopščiai planuoti savo pirkinių sąrašą ir nepulti į parduotuves tada, kai norisi pasikelti nuotaiką ar pasidžiaugti gauta pirma alga. Patartina atsakingai žiūrėti į apsipirkimus, nepaverčiant to pramoga, nes kitu atveju galite nemaloniai nudegti ir peržengti suplanuotą mėnesio išlaidų biudžetą.

Naujausi įrašai