Grįžti į pagrindinį puslapį

Neleiskite sau atsidurti sukčių taikinyje - kaip išsirinkti paskolos teikėją

Skolinimasis – atsakingas žingsnis, nepriklausomai nuo to, iš ko paskola yra imama – iš fizinio asmens ar iš paskolas teikiančios bendrovės. Ne vienam, svarstančiam imti paskolą, tikriausiai teko girdėti apie pasitaikančias apgavystes, kurių metu asmenys patiria finansinius nuostolius. Sukčiams randant vis naujų būdų įgauti žmonių pasitikėjimą skirtingais apgaulės būdais ir siekdami apsaugoti Jūsų interesus, šiame įraše Jums pristatysime priemones, kurios gali padėti apsisaugoti nuo sukčiavimo atvejų.

Dažniausiai pasitaikantis sukčiavimo atvejis

Ar kada nors esate sulaukę skambučio, elektroninio laiško ar trumposios žinutės, kuriame siūloma imti paskolą iš, berods, niekada negirdėto kredito paslaugų tiekėjo? Šiuose pranešimuose gali būti pateikiami ne tik pasiūlymai gauti paskolą palankiausiomis sąlygomis (pvz. paskola be užstato, palūkanų ir pan.) – galite būti ir klaidingai informuojami apie tai, kad nėra laiku sulauktas paimtos paskolos grąžinimas ar netgi perspėjama dėl kreipimosi į atitinkamas institucijas skolos išieškojimui. Žinoma, jei nesate paskolos ėmę ar ji tiesiog nedomina, veikiausiai šiuos pranešimus ignoruosite. Vis dėlto, tam tikra žmonių kategorija atsiduria rizikoje būti apgauti.

Kad išvengtumėte apgavystės, vadovaukitės apačioje pateiktais patarimais:

1. Įsitikinkite, ar esate užsiregistravę pranešime nurodytame tinklalapyje paskolai gauti. Jei pranešime gaunate bet kokią informaciją, iš kurios susidaro įspūdis, kad esate ėmę paskolą iš pranešimo siuntėjo, apsilankykite jo tinklalapyje ir pabandykite prisijungti prie paskyros. Prisijungę prie paskyros, galėsite sėkmingai patikrinti, ar pranešime pateikiama informacija yra teisinga. Tokiu atveju, jei gautame pranešime pateikiama informacija apie įsiskolinimą Vivus Finance, o prisijungę savo paskyroje nematote apie tai jokios informacijos, galite papildomai su mumis susisiekti mūsų puslapyje nurodytais kontaktais.

2. Sužinokite, kas tiksliai su Jumis susisiekė dėl paskolos ypatingai atsargiems reikėtų būti, jei pranešime apie turimą įsiskolinimą ar paskolą prašoma bet kokios Jūsų asmeninės informacijos ar duomenų. Jei pranešime nurodytas būtent Vivus Finance įsiskolinimas, visų pirma susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime tikslią informaciją apie paimtą kreditą. Bet koks asmeninių duomenų paviešinimas su Jumis nesusijusiems asmenims kelia riziką būti apgautiems.

3. Atsižvelkite į paskolos pasiūlymo sąlygas prieš imant paskolą ar greitąjį kreditą Jūsų prašoma pirmiausia tam tikrą sumą pinigų pervesti paskolos teikėjui? Toks prašymas gali būti paremtas kaip sąlyga paskolai gauti siekiant įvertinti Jūsų mokumą. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – dažniausiai greitąjį kreditą teikiančios bendrovės neprašys jokio pavedimo iš Jūsų pusės iki imant paskolą, t.y. bendrovės teikia paskolas be užstato. Greitojo kredito paskirtis – suteikti trūkstamą pinigų sumą reikalingu Jums metu, tad dažniausiai joks užstatas už šią paslaugą nėra reikalaujamas, o mokumą galima įvertinti gavus atsakymus į kelis klausimus apie pajamas ir turimus finansinius įsipareigojimus. Be viso to, paskolas teikiančių bendrovių tinklalapiuose galite rasti paskolos skaičiuoklę, kuri leidžia pasirinkti tiek norimos pasiskolinti sumos dydį, tiek jos grąžinimo terminą, o jokių papildomų pavedimų iš kliento pusės nėra reikalaujama.

Skolinkitės atsakingai – rinkitės patikimą partnerį paskolai gauti. Vivus Finance orientuojasi į ilgalaikį bendradarbiavimą su kiekvienu klientu, tad, iškilus abejonėms dėl paskolos sąlygų ar įtarus apgavystę, kreipkitės į mus telefonu ar elektroniniu paštu.

Naujausi įrašai