Grįžti į pagrindinį puslapį

Kreditų internetu privalumai

Šiomis dienomis, esant itin sparčiam gyvenimo tempui, kiekvieno mūsų laikas tampa vis brangesnis.  Galbūt dėl pasikeitusio tempo, o gal dėl besikeičiančių žmonių vertybių, dažnai renkamasi taupyti ne pinigus, o būtent laiką. Juk geriau jį leisti siekiant savo tikslų, dirbant ar tiesiog būnant su artimais žmonėmis. O įvairioms papildomos reikmėms, tokioms kaip, pavyzdžiui, finansinių reikalų tvarkymas ar apsipirkinėjimas galima tikrai neeikvoti.

Vivus Finance itin  vertina žmonių laiką todėl šį kartą pateikiame pagrindinius privalumus, kuriais pasižymi kreditai, suteikiami internetu:

  • Norint pateikti paraišką, nereikia išeiti iš namų

Paraiškai pateikti Jums reikės tik kompiuterio su interneto ryšiu, kuriais naudojantis, vos keliais paspaudimais galėsite pateikti paraišką norimai sumai gauti. O suteiktas kreditas būtų pervedamas į asmeninę banko sąskaitą dar tą pačią dieną, dažniausiai nei 15 minučių nereikia laukti. Tai itin puiku atėjus šaltajam sezonui, kai lauke dažnai lyja, sninga ar pučia stiprus vėjas. O Jūs galite šiltai sėdėdami namuose, su garuojančios arbatos puodeliu ir vilnonėmis kojinėmis, gauti reikiamą finansinę paspirtį.

  • Kreditą ar paskolą galite gauti ir savaitgaliais bei šventinėmis dienomis

Daugelis finansines paslaugas teikiančių įmonių, tokių kaip bankai ar lizingus teikiančios bendrovės, nedirba po 17 valandos, savaitgaliais ir šventinėmis dienomis. O štai kreditus internetu teikiančios įmonės savo paslaugas teikia ir šiuo metu. Juk pinigų gali prireikti labai skubiai: savaitgalį ar per šventes. Yra daugybė įvairių situacijų, kurių iš anksto numatyti ir pasiruošti negalime ir darbo dienomis iš anksto pasiruošti negalime.

  • Išvengiama laukimo eilėje bei dokumentų tvarkymo

Norint gauti paskolą, neretai tenka ne tik pasirašinėti daugybę paskolų, keliauti į banką bet  dar ir  gaišti laiką laukiant eilėje. Dirbantiems žmonėms tai gali sukelti daug keblumų, juk bankams dirbant standartinėmis valandomis, sunku rasti tiek laiko. Naudojantis internetinėmis paslaugomis, viską galėsite sutvarkyti po darbo ar per pietų pertrauką. Sutaupysite ir laiko, ir kuro, ir nesusigadinsite nuotaikos beprasmiškai stoviniuojant eilėje.

  • Konsultaciją gausite greitai ir nemokamai

Atsiradus net patiems menkiausiems klausimams  – Jūs galite greitai susiekti su pasirinktos kreditų teikimo įstaigos atstovais skubiai konsultacijai. Susisiekti galite tiek skambinant telefonu, tiek el.paštu, neretai konsultacijos teikiamos ir naudojantis gyvų pokalbių programomis.

  • Konfidencialumo užtikrinimas

Užklupę finansiniai sunkumai neretai gali sukelti ir nepatogumo jausmą. Artimųjų paramos prašyti nepatogu, nes lauktų nemalonių klausimų bei kiti sužinotų apie Jūsų padėtį. Imdami kreditą internetu, išvengsite nemalonios situacijos ir reikiamą pagalbą gausite greitai.

  • Tampant lojaliu klientu, palengvėja  paslaugų gavimas

Tapus lojaliu klientu, greitą kreditą ar paskolą galite gauti dar paprasčiau. Dažnai nebereikia net ir kompiuterio, užtenka turėti tik telefoną, kuriuo paskambinus, galėsite užsisakyti norimo dydžio sumą, kurį būtų pervedama į Jūsų sąskaitą. Juk kartais, prireikus itin skubios finansinės pagalbos, neturime su savimi kompiuterio ar interneto ryšio. Tad naudojantis tos pačios kompanijos paslaugomis – kiekvienos paraiškos teikimas tampa vis greitesniu ir paprastesniu.

Mūsų laikais kone visas įmanomas paslaugas galime gauti internetu, neišeidami iš namų. Tikrai ne išimtis ir finansinių paslaugų sektorius. Tad verčiau savo laisvą  laiką skirkite svarbiems žmonėms, gerai knygai ar įdomiam filmui pažiūrėti.

Naujausi įrašai