Grįžti į pagrindinį puslapį

Klientų atsiliepimai

Bendrovės Vivus Finance vienas iš tikslų yra suteikti kokybišką ir profesionalų aptarnavimą savo klientams. Klientų aptarnavimo skyrius, telefonu, per dieną padeda išspręsti net 600 klientų problemas, tačiau visuomet išlaikomas ypatingas dėmesys kiekvienam klientui ir jo situacijai. Vivus Finance stengiasi padėti iškilus nenumatomoms išlaidoms ar problemoms, suteikti profesionalę pagalbą ir pasitikėjimo jausmą savo klientui. Net 83,32% apklaustų klientų mus rekomenduotų savo draugams ir pažįstamiems, o Vivus Finance paslaugas vertina 9 balais iš 10. Pateikiame keletą žodinių klientų atsiliepimų apie Vivus Finance aptarnavimo ir teikiamų paslaugų kokybę:

klientu atsiliepimai apie vivus.lt paslaugas 2017 06

Klientė Valė, pritrūkus pinigų renkasi Vivus Finance, vietoj artimųjų: „Labai ačiū, likau patenkinta paslaugomis. Daug maloniau skolintis iš Jūsų, nei iš giminaičio ar pažįstamo“.

O štai Adelei, naudojantis Vivus Finance paslaugomis, pavyko išspręsti nenumatytas problemas: “Labai Jums esu dėkinga, išsisprendė visos mano bėdos. Ateityje vėl kreipsiuosi tik į Jus“.

Klientė Aldona, Vivus Finance padėjo išpildyti savo norus: „Apie jus – esu visada tik geros nuomonės. Viskas labai patiko, džiaugiausi jūsų kreditu. Jūsų dėka nusipirkau naujus baldus, pasidariau namuose remontą – buvo labai malonu su jumis bendrauti“.

Vivus Finance požiūrį į klientą įvertino Romualda: „Jūs esate sukalbami ir negąsdinate, jeigu pavėluoji atlikti mokėjimą, ne taip kaip kiti. Visiems sakau, kad esate patikimi ir aš ateityje vėl į Jus kreipsiuosi“.

Klientei Bronei labai svarbu, jog bendrovė suteiktų jai pasitikėjimo jausmą, pasak jos Vivus Finance tai suteikė: „Esu patenkinta Jūsų paslaugomis, labai patinka. Jūs esate vieninteliai, kuriais aš pasitikiu.“

Vivus Finance neseniai atnaujino paskolų teikimo sąlygas ir nuo šiol paskolos suteikiamos iki 15000€, už dar mažesnę kainą ir ilgesniam terminui – iki 84 mėn. Pasikeitimus įvertino ir klientė Rima: “Labai džiugu girdėti kad tapote dar lankstesni, labai pradžiuginote mane šiomis žiniomis, ir manau apsvarsčius pasinaudosiu šia galimybe.”

Bendrovė Vivus Finance puoselėja ir vertina ilgalaikę draugystę su savo klientais, jeigu ieškote patikimo finansinio partnerio išbandykite Vivus Finance teikiamas paskolos už dar mažesnę kainą, pildykite paraišką jau dabar:

CTA pildyti paraiska

Naujausi įrašai