Grįžti į pagrindinį puslapį

Atostogų lagamine – ir kelionės draudimas

Vasara – išsvajotų atostogų, kurias dažnai planuojame iš anksto, metas. Visgi, net ir skrupulingiausias planų dėliojimas negali apsaugoti nuo nenumatytų išlaidų ar negalavimų, pasitaikančių poilsiaujant. Dėl šios priežasties, ruošiantis į ilgai lauktą kelionę svarbu ne tik susikrauti būtiniausius daiktus į lagaminą, bet ir pasirinkti tinkamą kelionių draudimą. Vivus Finance finansų ekspertai apžvelgia draudimo rūšis ir pataria, kaip išsirinkti jūsų atostogų kryptį atitinkančią paslaugą, leisiančią poilsiauti be nereikalingų rūpesčių.

Europos sveikatos draudimo kortelė

Europos sveikatos draudimo kortelė

Tai minimali apsauga, kuria prieš išvykdamas atostogauti gali pasirūpinti kiekvienas privalomuoju sveikatos draudimu apdraustas asmuo. Ši kortelė pravers, jei jūsų kelionės tikslas – Europos Sąjungos šalis. Turėdami Europos sveikatos draudimo kortelę, galite būti tikri, jog pirmoji medicininė pagalba jums bus suteikta nemokamai. Visgi, finansų ekspertai pabrėžia, jog ši apsaugos rūšis nėra kelionės draudimo alternatyva ir neapsaugos nuo visų galimų išlaidų sušlubavus sveikatai svetimoje šalyje.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Planuojantiems aktyvias atostogas kalnuose ar mėgstantiems ekstremalias pramogas, ekspertai rekomenduoja apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų, kuriuos įmanoma patirti kelionėje. Taip galėsite ne tik gauti pirmąją pagalbą bei apsisaugoti nuo išlaidų, patiriamų gydant kaulų lūžius ar kitas rimtas traumas, bet ir sulauksite kompensacijos už patirtas traumas, kurią išmokės draudimo bendrovė.

Bagažo draudimas

Dingęs ar apgadintas bagažas – dažnas atostogų palydovas, kurio išvengti pavyksta ne visada. Ši problema ypač opi keliaujant į tolimas šalis jungtiniais lėktuvų reisais. Siekiant apsidrausti nuo neplanuotų išlaidų daiktams pasimetus kuriame nors pasaulio kampelyje, patartina apsvarstyti bagažo draudimą. Taip būsite ramūs, jog visas dėl bagažo draudimo patirtas išlaidas kompensuos draudimo kompanija, o jūs galėsite mėgautis pelnytu poilsiu.

Civilinės atsakomybės draudimas

Vis populiarėjantis atostogavimas su mažais vaikais ar naminiais gyvūnais skatina keliautojus pagalvoti ir apie dar vieną draudimo rūšį – civilinės atsakomybės draudimą. Ši paslauga leis jums apsisaugoti nuo neplanuotų išlaidų įvykus nemaloniam incidentui, kurio metu netyčia būtų sugadintas pašalinio asmens turtas. Pasirinkus civilinės atsakomybės draudimą, nereikės baimintis dėl papildomų išlaidų, nes draudimo bendrovė atlygins netyčinę žalą, o jūs išvengsite skausmingo atostogų biudžeto apkarpymo.

Naujausi įrašai