Grįžti į pagrindinį puslapį

Kaip su pinigais elgiasi skirtingi Zodiako ženklai

Kiekvienas mes esame skirtingi, todėl skirtingas ir mūsų požiūris į pinigus. Vieni žmonės pinigams neteikia didelės reikšmės, o štai kiti – kaupia ir bijo išleisti kone kiekvieną centą. Šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše smalsaujame, kaip su pinigais elgiasi skirtingo zodiako ženklo atstovai.

Avinas

Avinai dažniausiai negali pasigirti didele suma banko sąskaitoje, mat jie garsėja savo dosnumu bei itin mėgsta apsipirkinėti. Avinai prie pinigų neprisiriša, jų moto yra „dirbu tam, kad galėčiau išleisti“, tačiau anaiptol jų negalime vadinti lengvabūdžiais, nes avinai žino pinigų vertę ir nebijo sunkaus darbo. Tačiau taupymas – jų silpnoji pusė, juk kaip gi galima atsispirti pinigų leidimui, kai lentynos parduotuvėse lūžta nuo pirkinių.

Jautis

Jaučiai, kaip ir avinai, darbo nebijo. Dirba daug ir sunkiai, kad uždirbtu kuo daugiau pinigų, vis dėlto leisti juo lengvabūdiškai jiems nėra būdinga. Jaučiai neretai vardan galimybės daugiau uždirbti, gali atsisakyti ir laisvalaikio ar pramogų. O ir taupymas jiems yra labai būdingas – jautis ieškos galimybės sutaupyti kiekvienoje situacijoje, jei tik pavyks.

Dvyniai

Dvyniai yra gana dvilypės asmenybės, su pinigais turintys polinkį į kraštutinumą: arba jiems labai gerai sekasi su jais, arba priešingai, vos galą su galu suduria. Taip pat dvyniai nuolat turi įvairiausių grandiozinių idėjų, kaip uždirbti kuo daugiau pinigų, mėgsta skolintis iš draugų ar artimųjų, tačiau neretai skolas tiesiog pamiršta .

Vėžys

Vėžiai pasižymi atsargumu, todėl kiekvieną savo žingsnį  gerai apgalvoja. Tarp turtingiausių pasaulio žmonių vėžiai patenka retai, dėl rizikos vengimo. Vis dėlto su finansiniais sunkumais jie susiduria taip pat nedažnai. Vėžiui svarbiausia jaustis saugiam, todėl tvirtas finansinis pagrindas jam yra būtinas.

Liūtas

Liūtai – tikri lyderiai kone kiekvienoje gyvenimo srityje, ne išimtis ir finansai. Jie puikiai moka dirbti efektyviai, tačiau darboholikais tampa retai, greitai prisitaiko prie pokyčių, todėl jei imasi verslo – dažniausiai jiems labai gerai sekasi.

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai dažniausiai patenka į turtingiausių pasaulio žmonių sąrašus. Jos yra itin darbščios, siekia uždirbti kuo daugiau, bet dažniausiai pasižymi dideliu šykštumu, kas padeda sukaupti didelį turtą. Kiekvieną net patį mažiausią pirkinį mergelė apgalvos iki smulkmenų, o akcijų ir nuolaidų medžioklė – joms kone pramoga.

Skorpionas

Skorpionai itin mėgsta pinigus, gerą turtingą gyvenimą bei aprūpintą buitį, tačiau jie susiduria su bėda, kad tam reikia dirbti, o to jie tikrai nemėgsta. Todėl šio ženklo atstovai mėgsta ieškoti lengvų būdų, kaip užsidirbti, yra linkę į santuokas iš išskaičiavimo bei skaičiuoti svetimus pinigus.

Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta riziką, dažnai domisi investavimo galimybėmis bei laikosi idėjos, kad pinigai traukia pinigus. Įdomus faktas, kad turtingiausias pasaulio žmogus Billas Gatesas yra gimęs po svarstyklių ženklu.

Šaulys

Šauliai mėgsta gerą, komfortišką gyvenimą bei pasižymi itin dideliu dosnumu: draugus ar artimuosius jie mėgsta apipilti dovanomis, paskolinę pinigus, neretai patys skolas pamiršta. Tačiau nepaisant šio išlaidumo ir dosnumo, šauliai retai turi didelių finansinių problemų. Jie supranta, kad yra išlaidūs, todėl stengiasi užsitikrinti kuo stabilesnį finansinį pagrindą.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra darbštūs, dirba negailėdami savo jėgų, tačiau pinigų jiems dažnai trūksta, mat jie dvasines vertybes stato aukščiau finansinių ir šis požiūris neretai jiems pakiša koją.

Vandenis

Vandeniai finansiniuose reikaluose gaudosi gana sunkiai. Jei vandenis turi pinigų – leidžia juos nesusimąstydamas, o jiems pasibaigus – išmoksta prisitaikyti, tačiau atsidėti sunkesnėms dienoms jie dažniausiai net nesusimąsto.

Žuvys

Žuvys turtuoliais tampa ne taip dažnai, jie labiau linkę į humanitarinę veiklą. Tačiau žuvys, kurioms vis dėlto pavyksta sukrauti turtus – juos itin saugo. Pinigų skolinti jos nemėgsta, o kiekvienas, kuris kėsinasi į jų pinigus – tampa kone priešu.

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo charakteristiką, tačiau tai, kas būdinga, dar nereiškia, kad tampa nuosprendžiu. Net jei Jūsų zodiako ženklas nėra iš tų, kuriems žadama finansinė sėkmė, valios ir darbo pagalba galite pasiekti savo tikslų.

Naujausi įrašai