Grįžti į pagrindinį puslapį

Kaip rasti geriausius pasiūlymus internete

XXI amžius neišvengiamai skatina žmones naudotis technologijų teikiamais privalumais. Vienas jų – galimybė apsipirkti internete. Vos prieš dešimtmetį interneto parduotuvėmis naudojosi apie 10 proc. pirkėjų, o dabar tokių pirkėjų skaičius sudaro 85 % viso pasaulio žmonių. Toks apsipirkimo būdas patogus, nes leidžia palyginti produktus, rasti patraukliausią kainą ir gauti išskirtinius pasiūlymus, kurie leidžia sutaupyti.

Specialios akcijos

Gera praktika perkant internetu

Parduotuvių akcijos taikomos specialiai internetu apsipirkinėjantiesiems – tai dar viena priežastis apsipirkti virtualioje erdvėje. Svarbi tokio apsipirkimo sąlyga – galimybė susisiekti su visu pasauliu: internete paprasta rasti unikalių, išskirtinių daiktų, kurie dažniausiai siunčiami į bet kurį pasaulio kampelį. Interneto parduotuvės patrauklios ir todėl, kad nereikia gaišti laiko eilėse, be to, šioje erdvėje sunku panaudoti prekeivių triukus, pavyzdžiui, galimus pirkėjus mėginti pritraukti patraukliu kvapu, kuris nesąmoningai priverčia ilgiau užsibūti vienoje parduotuvėje. Įtinklinta aplinka suteikia galimybę pasinaudoti kasdien po akciją pasiūlymu. Dažnai tokio tipo pasiūlymai galioja tik internautams, o tai ir paskatina apsipirkti šioje erdvėje. Be to, pirkti internetu skatina ir nuolaidų kuponai, kurie dažniausiai tiesiog iššoka vos Jums atsidarius parduotuvės puslapį. Šie ir kiti privalumai vis dažniau skatina žmones leisti laiką priešais monitorių: mainais už tai gaunate prekes tiesiai į namus, kurias, vadovaujantis vartotojų teisėmis, visada netikus galite grąžinti, pakeisti arba gauti kompensaciją už netinkamos kokybės daiktus arba paslaugas.

Gera praktika perkant internetu

Privalumų gali būti ir daugiau, tereikia išmanyti elektroninių parduotuvių specifiką ir pasinaudoti keliais būdais, padėsiančiais sužinoti geriausias kainas. Štai keletas gudrybių, kaip galite rasti geriausius pasiūlymus:

  • Stenkitės niekada nemokėti už prekių pristatymą. Tai ypač galioja perkant drabužius. Pasinaudokite specialiais puslapiais (freeshipping.org, retailmenot.com), kur kaupiami nuolaidų kuponai, ir paieškos laukelyje suvedus parduotuvės pavadinimą Jums bus pateikti visi galiojantys akciniai pasiūlymai. Dažnai tai būna nemokamas atvežimas ar papildomos tam tikros prekių grupės nuolaidos.
  • Sekite mados tinklaraštininkus (blogerius) – tai puiki alternatyva įsigyti mados ir grožio produktų internete su 20-ties ir daugiau procentų nuolaida.
  • Užsisakykite mėgstamo parduotuvių tinklo naujienlaiškį – taip ne tik pirmieji sužinosite, kokios parduotuvių akcijos, bet ir gausite specialius, dažnai suasmenintus, nuolaidų kodus gimtadienio, Kalėdų ar kitų švenčių progomis.
Specialios akcijos
  • Vienas triukų, kurį naudoja patyrę elektroninių parduotuvių ekspertai, – įsidėti norimų prekių į krepšelį ir išeiti iš puslapio. Dažna interneto parduotuvių praktika – po keleto dienų, Jums nenusipirkus krepšelyje įdėtų prekių, priminti apie tai ir pasiūlyti specialią nuolaidą. Tai puikus finansų valdymo būdas, jei konkrečios prekės nereikia būtent šią akimirką.
  • Išsinuomokite, bet nepirkite! Ne tik būsite žaliosios ekonomikos šalininkas, bet ir sutaupysite bei nekaupsite savo namuose daiktų, kurių galbūt daugiau niekada nepanaudosite. Tai gali būti ne tik prabangūs drabužiai, tam tikros sodo priežiūros priemonės, bet ir muzikos instrumentai bei daugelis kitų dalykų. Galite rinktis ir daiktų mainų paslaugą – tiesiog apsikeisti daiktais su kitu interneto naudotoju. Galite keistis knygomis, apranga, nebenaudojamais ir kitais daiktais. Tapkite sharing is caring ekonomikos dalimi neišleisdami nė cento!

Išbandykite šiuos patarimus ir kasdien po akciją taps Jūsų apsipirkinėjimo internete kasdienybe! Sutaupykite apsipirkdami elektroninėje erdvėje ir įsigydami prekes, kurioms kiti išleidžia gerokai didesnes sumas.

Naujausi įrašai