Grįžti į pagrindinį puslapį

Kaip pasirinkti geriausias greitųjų kreditų sąlygas

Greituosius vartojimo kreditus bei paskolas teikiančių bendrovių yra daug, kiekviena jų siūlo įvairias akcijas, nuolaidas, skirtingus pasiūlymus, todėl norint pasinaudoti jų paslaugomis, gali tekti nemažai pagalvoti, kurią gi pasirinkti. Todėl šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše kalbėsime būtent apie tai, kaip išsirinkti geriausias sąlygas.

Kokio dydžio sumas skolina pasirinkta įmonė

Greičiausiai finansinės paspirties jums prireikė konkrečiam tikslui ir daugiau ar mažiau žinote, kokio dydžio suma Jums yra reikalinga. Nors daugumoje finansines paslaugas teikiančių įmonių sąlygos yra gana panašios, tačiau gali skirtis sumos, kokios yra suteikiamos.

Jei jums yra reikalinga didesnė suma, nei pasirinkta įmonė teikia, tiesiog paieškokite kitos. Verčiau imti iš karto reikiamą sumą iš vienos bendrovės, nei imti du mažesnius kreditus iš skirtingų įmonių, nes taip ir palūkanų galite sumokėti daugiau ir tiesiog jums bus nepatogu, kai kiekviena mėnesį reikės atlikinėti dvi skirtingas įmokas.

Kuriam laikotarpiui skolinama

Kitas svarbus kriterijus, pagal kurį galite rinktis sau palankiausias sąlygas, tai laikotarpis, kuriam yra suteikiamos paskolos. Jei jums yra reikalinga didesnė suma, o įmonė, kurios paslaugomis domitės, teikia tik trumpalaikius kreditus, jų sąlygos greičiausiai jūsų netenkins. Nebent iš tiesų didelė suma jums yra reikalinga tik trumpam laikui ir esate tikri, kad grąžinsite. Kitu atveju, galite neturėti galimybės įsipareigojimus vykdyti laiku, taip stipriai apsunkinsite savo finansinę padėti bei galite sugadinti ir visą mokumo istoriją.

Jei nesate užtikrinti, kad tam tikrą sumą galėsite nesunkiai grąžinti per trumpą laiką, verčiau paieškokite įmonės, kuri paskolas suteikia ilgesniam laikotarpiui, sudarant mokėjimo dalimis grafikus. Įsitikinkite, kad pasirinkto laikotarpio įmokos būtų atitinkančios Jūsų finansinę padėti, taip paimta paskola netaps finansine našta jums ir jūsų šeimai.

Įmonės žinomumas

Žinoma, tikrai neverta rinktis įmonės tik pagal tai, kiek ji žinoma, kaip dažnai matomos reklamos ir pagal kitus, panašaus pobūdžio kriterijus. Vis dėlto, atsižvelgti į tai, ar įmonė yra gerai žinoma, naudinga. Juk jei įmonės paslaugomis naudojasi daug klientų, tai ženklas, kad teikiamos paslaugos yra kokybiškos.

Palūkanų  dydis

Suprantama, kad skolinantis, sugrąžinti turėsite daugiau, nei pasiskolinote. Todėl renkantis kurios įmonės paslaugomis naudotis, būtinai atkreipkite dėmesį į palūkanų normas, ar yra bei kokio dydžio administracinis mokestis, taip pat pasidomėkite, gal yra papildomų išlaidų, susijusių su sutarties sudarymu. Būtinai paskaičiuokite, kokią sumą grąžinsite skolinantis tą pačią sumą skirtingose įmonėse ir žinoma rinkitės jums palankiausias sąlygas. Daugumos greituosius kreditus teikiančių bendrovių internetiniuose puslapiuose yra skaičiuoklės, kuriose užtenka pasirinkti norimą paskolos sumą, terminą ir jums iš karto parodys kokio dydžio bus įmokos, kiek palūkanų sumokėsite, nesunkiai galite pasiskaičiuoti ir mokamą sumą.

Sutarčių sąlygos

Išsiaiškinkite, kurios įmonės sąlygos jums yra palankiausios, pasidomėkite kokios sąlygos yra taikomos, norint atidėti paskolos mokėjimo terminą, jei susidurtumėte su situaciją, kai negalite mokėti įmokos laiku, ar galimas išankstinis paskolos grąžinimas, ar keistųsi mokama palūkanų suma bei kokios sąlygos, norint grąžinti pasiskolintą sumą ankščiau.

Vykdomos akcijos

Dauguma finansines paslaugas teikiančių bendrovių taiko akcijas, nuolaidas palūkanoms, pratęsimo mokesčiams bei suteikia įvairias kitas papildomas naudas savo klientams. Todėl skirkite laiko geriausio pasiūlymo paieškoms ir už naudojimąsi kreditu sumokėsite kur kas mažesnę sumą.

Vartojimo kredito netikėtai prireikti gali kiekvienam, ypač kai staiga prireikia skubaus pirkinio, o iki algos dar yra likusios kelios savaitės. Jei šiomis paslaugomis naudotis tenka dažniau, greičiausiai jau turite įmones, kuriomis pasitikite, o štai kreipiantis pirmąjį kartą, gali tekti skirti nemažai laiko geriausio pasiūlymo paieškoms. Vis dėlto žinodami svarbiausius kriterijus, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį, paieškos truks gerokai trumpiau.

Naujausi įrašai