Grįžti į pagrindinį puslapį

Kaip neišleisti daug pinigų, rengiant vaikų gimtadienį

Organizuojant vaikų gimtadienius, norisi, kad jie būtų linksmi, įdomūs ir įsimintini. Tačiau tuo pačiu nemaža dalis šeimų nenori ar negali išleisti didelės sumos pinigų  šventės ruošimui. Jei jūsų biudžetas yra ribotas, nenusiminkite ir nenusistykite iš anksto, kad nepavyks sukurti puikios šventės. Pasitelkus sumanumą, jūsų šventė gali niekuo nenusileisti kitoms. Šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše būtent ir kalbame apie idėjas, kaip suorganizuoti puikią gimtadienio šventę savo atžaloms, neišleidžiant daug pinigų.

Nepalikite visko paskutinei minutei

Šis patarimas itin aktualus ne tik vaikų gimtadieniams, bet ir bet kokiai kitai šventei. Jei pradėsite viską planuoti iš anksto – turėsite daugiau laiko apsilankyti skirtingose parduotuvėse, rasti pigiau kainuojančias dekoracijas, galėsite suplanuoti valgiarašti iš anksto. Taip pat tikėtina, kad vieno apsipirkimo nepakaks, nes dažniausiai vis tiek yra pamirštama nusipirkti kokią nors smulkmeną. O turint mažai laiko, greičiausiai tiesiog nubėgsite į arčiausiai esančią parduotuvę ir nusipirksite brangią prekę. Todėl skirkite laiko planavimui, pasiruošimui. Kuo ankščiau pradėsite, tuo galėsite daugiau sutaupyti. Be abejo, taip patirsite ir mažiau streso bei nerimo – todėl planuoti iš anksto yra itin naudinga.

Pasitelkite technologijas

Gimtadieniui reikiamas prekes galite rinktis internetu, tikėtina, kad tokiu būdu galėsite rasti pigesnių pasiūlymų, sutaupysite laiko. Taip pat jei nusprendėte išsiųsti pakvietimus – siųskite juo internetu, ne tik sutaupysite lėšų, bet ir išsaugosite vieną kitą medį.

Nepersistenkite su maistu

Rengiant įvairius vakarėlius ar šventines vakarienes, dažnai daugiausiai dėmesio yra skiriama maistui. Tačiau vaikų gimtadieniai yra išimtis, mat mažiesiems  retai rūpi, kas bus patiekiama ant stalo, priešingai, prie stalo jie greičiausiai praleis itin mažai laiko. Todėl svarbiausia, kad būtų tortas ir keletas paprastų užkandžių, kuriuos vaikai galėtų suvalgyti tarp žaidimų, kai išalks. Nepriruoškite per daug maisto, taip išleisite daug pinigų ir didelė tikimybė, kad didžioji dalis maisto taip ir liks nesuvalgyta.

Sugalvokite užsiėmimų

Didelė pinigų suma, išleista šventės organizavimui, dar nėra rodiklis, kad šventė bus puiki. Vaikams ne itin rūpi brangios dekoracijos ar  gurmaniški  patiekalai. Jiems svarbiausia, kad būtų kuo daugiau draugų ir, kad turėtų kuo užsiimti. Sugalvokite kuo daugiau linksmų žaidimų, į kuriuos galėtų įsitraukti visi gimtadienio svečiai. Jei šventė vyks šiltuoju metų laiku, esant galimybei, viską organizuokite lauke. Jei gimtadienis bus švenčiamas žiemą, nusiminti taip pat neverta, tiesiog sugalvokite įvairių žaidimų (tam puikiai tinka ir nesudėtingi, vaikams skirti stalo žaidimai), kurie puikiai tiks viduje.

Neišlaidaukite dekoracijoms

Norint, kad šventės aplinka būtų kuo žaismingesnė – teks pasitelkti dekoracijas, tačiau joms tikrai nėra būtina išleisti itin daug lėšų. Verčiau venkite specializuotų dekoracijų parduotuvių, mat jose  esančių daiktų kainos neretai būna kur kas didesnės nei įprastuose prekybos centruose.

Daugelį dekoracijų galite pasigaminti patys, taip pat panaudokite namuose esančias, nuo kitų švenčių likusias puošmenas. Jei jūsų biudžetas itin ribotas, tiesiog pasirūpinkite skirtingų spalvų balionais, kurie aplinkai suteiks žaismingumo.

Svarbiausia nepamiršti, kad vaikas prisimins tikrai ne įmantrias dekoracijas, porcelianinius indus ar egzotišką penkių patiekalų vakarienę, kuriai organizuoti išleisite didelę pinigų sumą. Priešingai, vaikai prisimins tik geras emocijas, linksmus nuotykius ir juos supančius draugus ir artimuosius.

Naujausi įrašai