Grįžti į pagrindinį puslapį

Kaip gauti naudingiausią paskolos pasiūlymą

Daugeliui iš mūsų kartais tenka susidurti su situacijomis, kai staiga prireikia tam tikros pinigų sumos, o banko sąskaita yra tuščia. Patekus į tokią situaciją, jums gali padėti greituosius vartojimo kreditus teikiančios įmonės, nes ne visada jauku prašyti artimųjų, kad šie jums paskolintų. Paraišką pateikti galite tiesiog sėdėdami namuose, atsakymo sulauksite jau netrukus, o pinigai į sąskaitą būtų pervesti vos per keliolika minučių.

Vis dėlto, pradėjus ieškoti tinkamiausio varianto, gali galva apsisukti nuo įvairiausių skirtingų pasiūlymų. Todėl šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinamės patarimais, kaip gauti patį naudingiausią paskolos pasiūlymą.

Konsultuokitės su specialistais

Konsultuokitės su specialistais

Nebijokite kreiptis į pasirinktos įmonės klientų aptarnavimo darbuotojus. Pasikonsultuokite su jais, kokia suma jums reikalinga, kiek galėtumėte mokėti kiekvieną mėnesį ir aptarkite visus kitus rūpimus klausimus. Būtent šie darbuotojai turi daug žinių bei patirties ir gali padėti Jums išsirinkti tinkamiausią variantą (pavyzdžiui, kokiam terminui jums būtų naudingiausia skolintis reikiamą sumą, kad sumokėtumėte kuo mažiau palūkanų, bet neapsunkintumėte savo finansinės padėties per dideliu įsipareigojimu). Nenusistatykite, kad šių darbuotojų tikslas – skatinti jūs pasirinkti paskolą kuo blogesnėmis sąlygomis, mokant didžiulius procentus. Anaiptol, kiekviena įmonė siekia išlaikyti lojalius klientus, kad ateityje, prireikus finansinės paskirties, jie vėl kreiptųsi į tą pačią įmonę.

Skirkite laiko paieškoms

Skirkite laiko paieškoms

Jei siekiate už paskolą sumokėti kuo mažesnes palūkanas – skirkite laiko geriausio pasiūlymo paieškoms. Neskubėkite pasinaudoti pačiu pirmu pasiūlymų, kurį rasite. Daugelyje finansines paslaugas teikiančių bendrovių dažnai yra vykdomos įvairios akcijos, kurių metų taikomos ženklios nuolaidos paskolų palūkanoms. Galite tiesiog išsiųsti užklausas į kelias skirtingas bendroves ir palaukti jų atsakymo, o tada, peržiūrėjus pasiūlymą, jums liks tik išsirinkti sau tinkamiausią ir naudingiausią variantą.

Pasirinkite daugiau patirties turinčią įmonę

Jei įmonė yra gerai žinoma, turi daug klientų – tai ženklas, kad jos suteikiamos paslaugos yra kokybiškos, pateisinančios klientų lūkesčius. Ieškant geriausio paskolos pasiūlymo, geriau užklausas siųskite į žinomas įmones, nei į tas įmones, apie kurias girdite pirmą kartą, o informacijos apie jų veiklą pateikiama mažai.

Pasirinkite jums tinkamiausią paskolos tipą

Kaip gauti naudingiausią pasiūlymą

Jei jums staiga prireikė pinigų, greičiausiai tam tikra suma yra reikalinga konkrečiam tikslui ir jūs daugiau ar mažiau tiksliai žinote, kokio dydžio suma jums reikalinga. Žinodami kokios sumos ir kam jums reikia, paskolą pasirinkti bus lengviau. Paskolų rūšys yra šios:

  • Greitasis kreditas – suteikiamos pakankamai nedidelio dydžio paskolos, trumpam terminui (dažniausiai mėnesiui ar keliems). Šį tipą rekomenduojame rinktis tada, kai tam tikra suma yra reikalinga trumpam laikotarpiui ir esate tikri, kad pavyks visą sumą sumokėti, taip už naudojimąsi kreditu sumokėsite pakankamai nedaug palūkanų.
  • Vartojimo paskola – suteikiamos didesnių sumų paskolos, ilgesniam terminui. Pasirenkant šį paskolos tipą, palūkanų jau yra sumokama daugiau, tačiau įmokos išdėstomos dalimis ir nėra taip stipriai jaučiamos finansiškai.
  • Lizingas – tai galimybė gauti tam tikrą daiktą ar paslaugą iš karto, o mokėti už ją dalimis vėliau, per pasirinktą laikotarpį.
  • Būto paskola – tai paskolos suteikiamos konkrečiai įsigyti būstui, jas suteikia tik bankai. Tai didelių sumų paskolos, ilgam laikotarpiui

Žinodami kokiam tikslui pinigai jums reikalingai – paskolos pasiūlymą išsirinksite greičiau, nes kiekviena finansines paslaugas teikianti bendrovė dažniausiai specializuojasi vienoje srityje. Sutaupysite laiko nesikreipdami į įmones, kurių teikiamos paslaugos tiesiog neatitinka jūsų poreikių.

Patenkintas klientas

Svarbiausias patarimas – skirkite laiko pasiūlymo paieškoms. Jei numatote, kad jums prireikės pinigų, stenkitės nelaukti paskutinės akimirkos, pasirūpinkite tuo ankščiau. Tada turėsite daugiau laiko paieškoti geresnių skolinimosi sąlygų.

Naujausi įrašai