Grįžti į pagrindinį puslapį

Kada kredito verčiau neimti

Prireikus greitos finansinės pagalbos – greituosius kreditus teikiančios bendrovės yra kaip tik tos įstaigos, kurios gali Jums padėti. Paraiškai užpildyti užtruksite vos kelias akimirkas, o pinigai į sąskaitą būtų pervesti dar tą pačią dieną. Vis dėlto yra situacijų, kada greitųjų kreditų paslaugomis geriau nesinaudoti, nes vietoje teikiamos naudos, jos gali padaryti kaip tik žalos.

Šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše aptarsime situacijas, kada geriau greitųjų kreditų paslaugomis nesinaudoti:

Nesiskolinkite jau turimiems įsipareigojimams dengti

Neretai turint daugiau nei vieną įsipareigojimą kitoms finansų įstaigoms, galima pasijusti it užspeistam į kampą ir bandant išspręsti susidariusią situaciją, turimiems įsipareigojimams dengti, tiesiog imami nauji kreditai. Deja, tai tiesus kelias į užburtą ratą, kai turimų įsipareigojimų suma tik didės, kartu didės ir mėnesio įmokos. Verčiau sutelkite visas jėgas ir visą sumanumą, jau turimiems įsipareigojimams dengti, vengiant prisiimti naujų.

Jie pinigai reikalingi pramogoms

Pramogoms pinigus išleisite greitai, net nepastebėdami to, o štai atsiradusius įsipareigojimus gali tekti dengti net keletą mėnesių. Jei artėja didesnės šventės ar numatote, kad bus laikotarpis, kada pramogoms norėsite išleisti šiek tiek daugiau pinigų, nei įprasta – ruoškitės tam iš anksto. Pataupykite ir tada galėsite išlaidauti be sąžinės graužimo ir po to atsiradusių finansinių sunkumų.

Taip pat nepamirškite, kad kuo puikiausiai pramogauti galima net ir neišleidžiant itin daug pinigų. Būkite originalūs, sumanūs ir tikrai rasite įvairių pramogų, kurios garantuos puikius įspūdžius, o išlaidų reikalaus minimaliai arba iš vis bus nemokamos.

Pinigai Jums reikalingi pragyvenimui

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesuprantamą, kodėl verčiau neimti kredito kasdienėms išlaidoms, juk kas gali būti svarbiau už mokesčių sumokėjimą, kasdienes išlaidas ar skanesnį kąsnį ant šeimos stalo? Vis dėlto jei Jums šį mėnesį trūkstą pinigų būtiniausioms išlaidoms, tikėtina, kad ir kitą mėnesį trūks, tačiau kartu su pinigų trūkumu tada turėsite sukti galvą, kaip padengti ir atsiradusį įsipareigojimą. Ši situacija gali skatinti skolintis dar, kad galėtumėte padengti įsipareigojimus ir galiausiai pateksite į užburtą ratą, kuriame vienais įsipareigojimais dengsite senus.

Jai matote, kad Jūsų situacija su pinigais iš ties nedėkinga – verčiau ieškokite galimybių, kaip pajamas padidinti, tai bus ilgalaikis sprendimas. Žinoma šis patarimas negalioja tik vienu atveju, kartais po atostogų, gaunant mažesnį atlyginimą, gali prireikti papildomų lėšų ir kasdienėms išlaidoms, tokiu atveju kreditas gali Jums padėti. Tačiau kasdienėms išlaidoms skolinkitės tik tada, jei esate tikri, kad kitą mėnesį Jūsų finansinė padėtis stabilizuosis ir savo prisiimtus įsipareigojimus galėsite įvykdyti.

Jei nesate tikri, iš ko mokėsite

Imdami paskolą arba greitąjį kreditą, būtinai turite būti tikri, kad turėsite iš ko jį grąžinti. Neretai skolinamasi su mintimi, kad kai ateis laikas – tada ir pagalvosiu kaip grąžinti, arba, kai reikės mokėti – pataupysiu kurioje nors srityje ir sumokėsiu arba paieškosiu papildomo darbo ir grąžinsiu. Tik būdami užtikrinti, kad turėsite iš ko grąžinti – galite imti kreditą.

Greitieji kreditai bei paskolos ,teikiamos internetu – itin patogi paslauga, tačiau jomis naudotis reikia atsakingai bei išmintingai. Prieš skolinantis, įvertinkite ar norima suma Jums iš ties reikalinga bei ar turėsite iš ko ją grąžinti. Jei prie abiejų punktų galite pridėti pliusiuką – tuomet galite drąsiais skolintis, kitu atveju – verčiau paieškokite alternatyvų.

Naujausi įrašai