Grįžti į pagrindinį puslapį

Kaip pasiruošti juodajam išpardavimui?

Juodasis penktadienis artėja! Tai laikas, kai vyksta gausybė išpardavimų, leidžiančių įsigyti norimų pirkinių su didele nuolaida! Populiarusis išpardavimų metas leis Jums ne tik apsipirkti sumaniai bet ir Kalėdinėmis dovanomis pasirūpinti anksčiau ir už PIGIAU!

Jei nusprendėte įsigyti didesnį pirkinį, mes esame tam, kad jums padėtume, todėl dalinamės ne tik finansine pagalba, bet ir praktiniais patarimais, kaip geriau pasiruošti didžiajam nuolaidų metui ir nepamesti galvos.

Jei planuojate įsigyti televizorių

Iš anksto išsirinkti norimą televizoriaus modelį bus lengviau, jei atkreipsite dėmesį į šiuos kriterijus:

- Įsivertinkite, koks bus žiūrėjimo atstumas, nes nuo jo priklausys koks turi būti ekrano dydis komfortiškam žiūrėjimui: 2,5 m.– 46-50 coliai; 3 m.– 50-55 coliai; 3,5 m. ir didesniam atstumui galima rinktis 55 colių ekraną.

- OLED televizorių rinkitės, jei planuojate žiūrėti aukštos kokybės turinį ir skiriate dėmesį detalėms.

- Geru kokybės ir kainos santykiu laikomas LCD televizorius su VA tipo ekranu, kuris leis matyti taip pat aukštos kokybės ir detalų vaizdą.

- Jei televizorių dažniau žiūrite dieną – jums tiks LCD televizorius su IPS ekranu.

Jei planuojate įsigyti kompiuterį

Iš anksto išsirinkti norimą kompiuterio modelį bus lengviau, jei atkreipsite dėmesį į šiuos kriterijus:

- Staliniam kompiuteriui rekomenduotina rinktis AMD Ryzen 5 3600 procesorių. Su AMD procesoriais geriausia komplektuoti naująją B550 motininę plokštę. Nešiojamą kompiuterį pirkite su ne mažesniu, nei 4 branduolių procesoriumi.

- Renkantis kietąjį diską-  tiek stacionariame kompiuteryje, tiek ir nešiojamame reikėtų turėti bent 500 GB. Jie gali būti viename SSD diske arba dalis SSD, o kita dalis HDD diske. SSD diskas suteiks daugiau greičio, o HDD diskai yra pigesni, taigi tiks rečiau naudojamų failų saugojimui.

- Operatyviosios atminties staliniam kompiuteriui reikėtų turėti bent 16 GB DDR4. Nešiojamam kompiuteriui - 8 GB DDR4 RAM atminties.

- Rekomenduojame rinktis vaizdo plokštę Nvidia GTX 1660 SUPER – pagrindiniams darbams ar žaidimui FullHD raiška jos pilnai pakaks. Ekranas turėtų būti ne mažiau nei 1080p (Full HD) rezoliucijos.

Palankus metas pasirūpinti namų remonto priemonėmis

Jei vis planuojate atsinaujinti namus – juodojo penktadienio nuolaidos gali padėti sutaupyti!

- Nesvarbu, jei namų atnaujinimo darbai laukia tolimesnėje ateityje – reikalingas priemones įsigykite jau dabar. Plytelės, tapetai, grindų danga ar kitos apdailos priemonės neturi galiojimo termino.

- Pasidomėkite norimos prekės kaina iki išpardavimo dienos. Pasitaiko atvejų, kai prekybininkai prieš išpardavimą padidina kai kurių prekių kainas, o tada jas sumažina 10-15%.

- Skirkite laiko ir susidarykite konkretų sąrašą priemonių ir jų kiekio, kurių jums prireiks. Taip apsipirkimo dieną išvengsite papildomų išlaidų neapgalvotiems pirkiniams.

Prieš atsinaujinant baldus

Metą, kai daug laiko tenka būti namuose, praleiskite patogiai. Tegul jūsų darbas, mokslai ar poilsis būna komfortiški:

- Išsimatuokite plotą, kiek maksimaliai vietos galite skirti naujam baldui.

- Jei yra galimybė, pasižiūrėkite kaip pirkinys atrodo realybėje.

- Jei norite, kad būsimas stalas, spintelė ar kėdė tarnautų ilgiau, rinkitės baldus pagamintus iš kietmedžio.

- Įsitikinkite, kad daiktas bus ne tik stilingas, bet ir patogus. Pavyzdžiui dažnai pasitaikanti klaida – nusiperkamas per mažas darbinis stalas kompiuteriui – nėra vietos sutalpinti visiems kompiuterio įrenginiams, o rankų padėtis būna nepatogi. Prie šio stalo pasirenkama kėdė taip pat turi būti patogi, minkšta, reguliuojamo aukščio.

Naujausi įrašai