Grįžti į pagrindinį puslapį

Populiariausios saviugdos knygos

Įvairiausio pobūdžio saviugdos knygų pasiūla yra iš tiesų plati: galite rinktis iš skirtų karjerai, sėkmingos santuokos sukūrimui ar asmeniniam tobulėjimui. Tačiau vienos knygos vis dėlto yra populiaresnės už kitas, jas perskaičiusieji džiaugiasi, kad jiems knygos buvo iš tiesų naudingos.

Knygos bibliotekoje

Kad nepasiklystumėte tarp knygyno lentynų, šiame Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinamės visų laikų populiariausiomis saviugdos knygomis.

Dale Cargenie – „Kaip susirasti draugų ir daryti įtaką žmonėms“

Ši knyga yra laikoma viena populiariausių iš šio pobūdžio leidinių, pirmą kartą išleista dar 1937-aisias metais, išversta į 36 kalbas. Knygoje dalinamasi įžvalgomis, kaip padaryti aplinkiniams žmonėms teigiamą įtaką bei efektyviai perduoti savo mąstymą. Šios knygos naudą labiausiai įvertino verslo pasaulyje dirbantys žmonės.

Rhonda Byrne – “Paslaptis”

Šioje knygoje aprašomas traukos dėsnis ir kalbama apie, tai, kad jei kažko labai norėsite, daug apie tai galvosite – galiausiai trokštamą daiktą ar aplinkybes pritrauksite į savo gyvenimą. Nors knygoje išsakomos idėjos vertinamos prieštaringai: vieniems ji kone tikras išsigelbėjimas, padėjęs pasiekti viską, ko troško, kitiems – tiesiog nerealiai skambančios idėjos. Vis dėlto nesvarbu kurioje pusėje esate – vargu ar apie šią knygą neteko girdėti.

Stephen R. Covey – „7 efektyvaus žmogaus įpročiai“

Ši knyga, išleista dar 1989-aisiais , taip pat viena iš labiausiai vertinamų verslo pasaulyje. Knygoje kalbama apie įpročius, kuriuos pakeitus, žmogus tampa darbingas, efektyviau išnaudoja savo laiką, taip pat akcentuojamas sąžiningumas ir pagarba darbo aplinkoje.

Robert Kiyosaki – „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“

Šioje knygoje skatinama permąstyti savo požiūrį į pinigus, pasitelkiant dviejų skirtingų žmonių pavyzdį: vienas iš jų – vargšas tėtis, pateikiamas kaip blogas pavyzdys, kurio mąstymo spragos pataisomos pasitelkiant turtingojo tėčio pavyzdžiu. Knygoje yra itin akcentuojama finansinės nepriklausomybės svarba.

Spencer Johnson – „Kas paėmė mano sūrį“

Šioje knygoje kalbama apie tai, kaip dabartinis pasaulis yra linkęs nuolat keistis ir kaip svarbu išmokti prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių. Tik gebėjimas adaptuotis, neužsidarant savo „urvelyje“ (ne veltui pagrindiniai knygos veikėjai yra peliukai, gyvenantys labirinte), galima pasiekti sėkmės.

John Gray – „Vyrai kilę iš Marso, o moterys iš veneros“

Knygos apie tarpusavio santykius, ko gero, vienos iš populiariausių, kurios nenusileidžia verslo knygoms. Viena iš pačių populiariausių tokio pobūdžio knygų pasaulyje yra būtent ši. Šioje knygoje aiškinami pagrindiniai moterų ir vyrų mąstymo skirtumai, dėl kurių kyla daugiausiai ginčių.

Napoleon Hill – „Mąstyk ir būk turtingas“

Ši knyga, išleista dar 1937-aiais, viena populiariausių knygų apie finansus. Rašytojas tyrinėjo 40 milijonierių ir stebėjo, kokie mąstymo ir elgesio ypatumai jiems padėjo sulaukti tokios sėkmės, padarytomis išvadomis jis ir pasidalino savo knygoje. Ši knyga sulaukė tokio populiarumo, kad vėliau buvo išleista visa jų serija.

Jack Canfield ir Marc Victor Hansen – „Vištienos sriuba sielai“

Šioje knygoje yra sukauptos įvairios motyvuojančios sėkmės istorijos, kurias patyrė paprasti žmonės. Skaitytojus sužavėjo eilinių žmonų sėkmės istorijos, dėl to knyga itin išpopuliarėjo, nors leidėjai, prieš leisdami ją, buvo itin skeptiškai nusiteikę ir netikėjo, kad ji gali sulaukti tokio pasisekimo.

Mergina naudojasi skaitykle

Vieni žmonės saviugdos knygas itin vertina, kiti priešingai – į jas žiūri labai skeptiškai. Tačiau tinkamu momentu, tinkamai pasirinkta knyga gali padaryti stebuklus ir padėti nuverti kalnus. O knygos, kurias įvertino milijonai žmonių visame pasaulyje – tikrai vertos dėmesio.

Naujausi įrašai