Grįžti į pagrindinį puslapį

Išmaniosios programėlės, padedančios sekti biudžetą

Šiandien, kai be savo išmaniųjų prietaisų nebeįsivaizduojame nė dienos, technologijomis galime mokytis įvairiausių dalykų. Sutikime, jog esame paveikti technologijų naujovių, tačiau šį poveikį galime išnaudoti naudingiems tikslams pasiekti, pavyzdžiui – savo asmeniniam arba šeimos biudžetui kurti ir sekti. Viskas ką Jums tereikia padaryti – į savo išmanųjį telefoną (arba planšetinį kompiuterį) atsisiųsti išmaniąją programėlę, kuri padės sekti Jūsų įplaukas ir išlaidas, taip pat leis suprasti, kam išleidžiate daugiausiai pinigų. Tokios programėlės – greitas būdas taupyti ir tiksliai nustatyti Jūsų finansines galimybes.

Biudžeto planavimo programėlės

Šiuolaikiškas finansų valdymas ne tik padės Jums sužinoti naudingos informacijos apie Jūsų finansinę būklę, bet ir leis disciplinuotai mokytis vesti savo asmeninį biudžetą. Šis veiksnys yra svarbus kiekvienam žmogui norinčiam užtikrinti, jog jo pinigai yra paskirstomi taisyklingai. Dažniausiai netaisyklingas biudžeto kūrimas gali privesti prie įsiskolinimų, pinigų iššvaistymo ir netikslingo jų panaudojimo. Šie veiksniai skatina vartojamųjų kreditų paklausą bei kreditinių kortelių naudojimą – taip netikslingai mažinant jų balansą. Greiti pinigai – nėra pats tinkamiausias būdas spręsti iškilusius biudžeto klausimus. Vertėtų pradėti mokytis tvarkyti savo biudžetą, o į pagalbą pasitelkiant išmaniąsias programėles šį tikslą pasieksite kur kas greičiau!

Visos biudžeto kūrimo programėlės veikia panašiu principu – turite atidžiai aprašinėti visus finansinius veiksmus ir priskirti išlaidas bei įplaukas į tam tikrus skirsnius. Tokiomis programėlėmis galėsite sekti dienos, savaitės, mėnesio ar net metų išlaidas bei stebėti finansų paskirstymo skirtumus bėgant laikui.

„Pocket expence personal finance“

Mobili programėlė, siekianti Jus išmokyti kaip taupyti pinigus juos teisingai paskirstant. Programėlėje rasite kalendorių, kuriuo naudojantis galėsite fiksuoti savo kasdienines išlaidas. Ši išmanioji programa bus itin patogi, nes galėsite nurodyti vietą, kurioje išleidote tam tikrą pinigų sumą ir priskirti ją prie tam tikros kategorijos, pavyzdžiui: maisto prekės, drabužiai, dovanos ir kita.  Taip pat galima rinktis skirtingus mokėjimo būdus, todėl galėsite suvesti informaciją apie atsiskaitymo tipą – grynuosius, kreditines ar debetinės korteles. Šios programos dėka galėsite stebėti taupomąją sumą. Norintiems išskirtinio tikslumo, yra galimybė programą tiesiogiai sujungti su turima kreditine arba diabetine kortele, taigi Jums nereikės vesti duomenų rankiniu būdu, o beliks tik juos kategorizuoti.

„Wally“

Sukurkite asmeninius finansinius uždavinius ir tikslingai jų siekite su šia išmaniąja programėle. Kiekvieną kartą, kai artėja svarbus mokėjimas (pavyzdžiui, buto nuomos), programa Jums pateiks perspėjamąjį garsinį pranešimą. Taip pat ši programa yra draugiška Jūsų kortelėms, taigi galėsite sinchronizuoti programėlės ir įvairių turimų kortelių darbą.

Biudžeto skaičiavimas

Stebėkite savo išlaidas ir tikslingai veskite biudžeto išklotines – taip galėsite būti tikri, jog jūsų pinigai yra tikslingai paskirstomi. Tokio tipo programos taip pat padės Jums sutaupyti pinigų, kuriuos galėsite išleisti atostogoms arba didesnių pirkinių įsigijimui!

Naujausi įrašai