Grįžti į pagrindinį puslapį

Išmaniosios programėlės, kurios padeda taupyti

Šiais laikais žmonės ieško pačių įvairiausių būdų, kaip sutaupyti: naudojasi prekybos centrų lojalumo kortelėmis, perka vien per akcijas bei ieško pačių pigiausių pasiūlymų internete. Tačiau juk ne veltui mūsų amžius vadinamas išmaniųjų technologijų era, mat yra sukurta daugybė įvairiausių programėlių telefonams, tarp kurių galime rasti ir padedančių sutaupyti bei sekti savo biudžetą.

Šį kartą norime Jums pateikti keletą aplikacijų, kuriomis naudojantis, galėsite išmėginti kelis nesudėtingus būdus, kaip sutaupyti:

  • „Level Money“

Ši išmaniųjų telefonų programėlė puikiai tiks planuojantiems savo biudžetą. Jūs galite mėnesio pradžioje apskaičiuoti, kiek pajamų turite savo banko sąskaitoje, kokios išlaidos laukia ateinantį mėnesį, tokios kaip komunaliniai mokesčiai, būsto nuoma ir t.t. Taip pat ši programėlė paskaičiuoja, kiek laisvų pinigų (likusių nuo būtinų išlaidų) galite išleisti kiekvieną savaitę ir informuoja Jus jei jau pasiekėte nustatytą limitą. Galima pasirinkti, kad būtų paskaičiuojamas ne tik savaitės, bet ir mėnesio limitas.

Taip pat šios aplikacijos pagalba galite sekti atskirų kategorijų išleidžiamas pajamas. Pavyzdžiui, jei mėgstate pietauti kavinėse, galite sekti, kiek lėšų per mėnesį išleidžiate valgydami ne namie, lygiai taip pat galite sekti ir visas kitas sritis. Tada, matydami realius rezultatus, galėsite nesunkiai nuspręsti, kurių sričių išlaidas vertėtų sumažinti, o kuriose srityse galite save palepinti ir labiau.

  • „Unsplurge“

Ši aplikacija daugiausiai naudos suteiks tiems, kurie stengiasi sutaupyti pinigų konkrečiam tikslui. Programėlėje Jūs galite suvesti sumą, kurios reikia norimam pirkiniui įsigyti, taip pat galite įsikelti nuotraukų ar vaizdų, kurie iliustruotų Jūsų tikslą, taip tik sustiprindami motyvaciją taupyti. Šios programėlės pagalba galėsite sekti savo išlaidas, pajamas ir matyti kaip arti savo tikslo esate.

  • „Daily Budget“

Tai viena paprasčiausių ir lengviausiai naudojamų programėlių, kurios pagalba galėsite sekti savo kiekvienos dienos biudžetą. Ši programėlė padalina mėnesines pajamas, nurodydama, kiek pinigų galite išleisti kiekvieną dieną, atskaičiavus būtinas išlaidas (komunaliniai mokesčiai, mokesčiai už interneto bei telefono sąskaitas ir panašiai). Programėlės pagalba galite matyti kiek pinigų tą dieną galite išleisti bei gauti rekomendacijas, kiek lėšų atsidėti taupymui.

  • „My Budgeter“

Tai lietuvių sukurta mobilioji aplikacija, padedanti valdyti savo asmeninius finansus. Šios programėlės pagalba galite efektyviai pasiskirstyti savo išlaidas, pagal skirtingas kategorijas. Ši programėlė sužavės savo paprastumu, mat jos kūrėjai yra įsitikinę, kad daugumoje panašaus pobūdžio aplikacijų stengiamasi pridėti kuo daugiau funkcijų, kurios dažniausiai net nėra naudojamos, o „My Budgeter“ programėlė yra išgryninta, supaprastinta ir paliktos tik tos funkcijos, kurios iš tiesų yra naudingos ir bus naudojamos.

  • „Price On“

Ši programėlė itin tiks bei patiks tiems, kurie ieško geriausių kainų bei akcijų įprastiems pirkiniams. Čia pateikiama informaciją apie akcijas ar nuolaidas, kurios yra taikomos skirtinguose prekybos centruose Lietuvoje, tiek kalbant apie maisto prekes, tiek ir apie didesnius pirkinius. Taip pat suteikiama galimybė palyginti kiek skirtinguose prekybos vietose kainuoja ta pati prekė, tad tai itin puikus įrankis geriausių akcijų “medžiotojams“.

  • „Skyscanner“

Ši mobilioji programėlė bus puikus pagalbininkas mėgstantiems keliauti, bet negalintiems ar nenorintiems tam išleisti daug pinigų bei laiko (kuris neretai itin brangiai vertinamas). Šios programėlės esmė yra tokia, kad reikia suvesti iš kur keliaujate ir į kokią šalį norite patekti, tada Jums pateiks visus geriausius pasiūlymus, su didžiausiomis nuolaidomis. Šios aplikacijos didžiausias privalumas - ji iš karto suformuoja skrydžius net ir su persėdimais, tad nereikės jaudintis ir derinti laikų kaip spėti iš vieno lėktuvo į kitą arba priešingai, nerimauti, kad reikės ilgai laukti tarp skrydžių.

Išmaniųjų technologijų laikais visas suteikiamas galimybes raginame išnaudoti su kaupu, tai padės sutaupyti lėšų, laiko, o neretai ir išvengti nereikalingo jaudinimosi. Juk retas iš mūsų neturi išmaniojo telefono, tad išnaudokime visas jo suteikiamas galimybes.

Naujausi įrašai