Grįžti į pagrindinį puslapį

Įdomūs Velykiniai žaidimai

Per įvairias žiemos šventes natūraliai norisi laiką leisti jaukiai, šiltai ir sočiai, o štai Velykos ir atgimstanti gamta, rodos, vilioja išeiti į lauką, laiką leisti judriau, energingiau ir kuo mažiau užsisėdėti prie pietų stalo. Todėl šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinamės įvairių Velykinių žaidimų idėjomis, kurios leis laiką praleisti linksmiau, įdomiau bei turiningiau.

„Surask margutį“

Šis žaidimas primena slėpynes, yra pakankamai energingas, tinka žaisti tiek mažesnėms, tiek ir didesnėms žmonių grupėms. Žaidimo esmė – šventės šeimininkas turi namuose ar kieme, kuo įvairesnėse vietose paslėpti margučius, kurių likę šventės dalyviai vėliau turės ieškoti.

Jei žaidime dalyvauja daugiau žmonių, galima pasiskirstyti grupėmis -  kuri grupė ras daugiausiai paslėptų margučių – ta ir laimės.

„Kas turi margutį?“

Šis žaidimas tinka didesnėms grupėms žmonių, mat kuo daugiau dalyvių – tuo žaisti linksmiau.  Žaidimo metu visi dalyviai turi susėsti ratu ant žemės, o  vienas dalyvis pasodinamas į rato vidurį. Sėdintieji rate turi kiaušinį, kurį už nugaros rankomis vieni kitiems perduoda, o sėdintysis viduryje turi atspėti, pas kurį yra kiaušinis. Kai pastarasis atspėja, keliauja į bendrą ratą,  o tas dalyvis, pas kurį kiaušinis buvo rastas – sėdasi į vidurį ir pradeda spėlioti.

„Kas valdo?“

Šis žaidimas taip pat yra tinkamas didesnei grupei žmonių. Vienas žaidimo dalyvis turi išeiti iš kambario, o tada likusieji susitaria, kuris iš jų yra  vadovaujantis. Kai išėjęs dalyvis grįžta, žaidimas prasideda. Dalyvis, kuris išrenkamas vadovauti, turi atlikinėti įvairius  judesius (ploti, daryti pritupimus, šokinėti ir t.t.), o visi likusieji turi judesius  iš karto kartoti. Tada dalyvis, kuris buvo palikęs kambarį, turi atspėti kuris yra išrinktas vadovu.

Margučių ridenimas

Vienas iš tradiciškiausių ir labiausiai velykinių žaidimų – tai margučių ridenimas. Viskas, ko jums reikės -  pasidaryti čiuožyklą, kuria būtų ridenami margučiai. Galite čiuožyklą susikalti iš medžio arba tiesiog pasidaryti iš storesnio kartono lapo. Kiekvienas žaidimo dalyvis ridena margučius paeiliui, o  kurio margutis numuša jau nuriedėjusius, tas pasiima visus numuštus kiaušinius. Laimi tas dalyvis, kuris žaidimo pabaigoje turi daugiausiai margučių.

Jei šiame žaidime dalyvauja daugiau žmonių, galima sumontuoti keletą margučių čiuožyklų ir suskirstyti dalyvius į atskiras grupeles.

„Kas aš esu?“

Nors šis žaidimas nėra išskirtinai velykinis, tačiau jį galima puikiai pritaikyti ir šiai šventei. Žaidimo esmė: ant vieno iš dalyvių nugaros užklijuojamas lapelis, su konkretaus veikėjo ar personažo pavadinimu ir kiti dalyviai,  užduodam  klausimus, turi atspėti, koks tai personažas yra. Norėdami žaidimą pritaikyti Velykoms – pasirinkite įvairius velykinius personažus, tokius, kaip charakteriai iš Velykinių filmų, kiškučių, Velykų bobutės ir t.t.

Kad žaidimas būtų kuo aktyvesnis ir labiau įtraukiantis, kiekvienam dalyviui gali būti užklijuotas atskiras lapukas, o tada visi pasikeisdami poromis spėliotų, koks gi personažas slepiasi ant jų nugaros.

Šie žaidimai padės puikiai praleisti laiką ir yra puikiai tinkami žaisti tiek lauke, jei oras geras, tiek ir viduje, jei pasitaikytų apniukusi Velykų diena. Geros emocijos ir daug juoko garantuojama!

Naujausi įrašai