Grįžti į pagrindinį puslapį

Idėjos vaikų žiemos atostogoms

Artėjantis šventinis laikotarpis numato ne tik gausybę įvairių susibūrimų, vakarienių su artimaisiais, bet ir vaikų atostogas. Ko gero daugelis tėvų nori, kad vaikai ne tik pailsėtų nuo mokyklos, bet ir patirtų kuo daugiau naujų įspūdžių per savo laisvą laiką, todėl šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinsimės patarimais, kaip vaikų atostogas pavesti kuo įdomesnėmis. Tai, kad lauke šalta ir gausu sniego – dar nereiškia, kad mažieji turėtų sėdėti namuose ir nuobodžiauti.

Kelionė pas Kalėdų senelį

Kelionė pas Kalėdų senelį

Jei prie šventinį laikotarpį planuojate visos šeimos kelionę į užsienį, kodėl gi nenuvykus pas Kalėdų senelį į Laplandiją. Kelionės metu galėsite aplankyti kalėdinį miestelį, kuris šventiniu laikotarpiu savo ryškiomis spalvomis ir papuošimais nustebins ne tik mažuosius keliautojus, bet ir jų tėvelius. O kur dar įvairiausios pramogos, tokios kaip pasivažinėjimas šiaurės elnių traukiamomis rogėmis  bei kitos šiaurietiškos linksmybės. Puiki nuotaika ir nauji įspūdžiai garantuoti visai šeimai.

Keliaukite su visa šeima slidinėti

Slidinėjimas – puiki žiemos pramoga, tinkanti tiek ir vaikams, tiek ir suaugusiems. Kelionė į kalnus gali tapti nepamirštama mažiesiems bei tikrai neleis nuobodžiauti jų tėveliams. Nebijokite, kad vaikams bus per sunku ar nepatiks – nauja veikla juos kaip mat įtrauks ir nustebsite, kaip greitai jie išmoks stovėti ant slidžių ir čiuožti ne ką blogiau už suaugusius.

Keliaukite su visa šeima slidinėti

Jei negalite skirti lėšų kelionei į kalnus ir Lietuvoje galite rasti įvairių pramogų centrų, siūlančių galimybę slidinėti. Suorganizuokite šeimos žiemiškų pramogų savaitgalį ar dieną – mažiesiems įspūdžių užteks iki pat kitų atostogų.

Pasidžiaukite Lietuviška žiema

Neturint lėšų keliauti į užsienį, nusiminti tikrai neverta, juk ir Lietuvos gamta, ypač šventiniu laikotarpiu, yra magiškai graži. Todėl prasidėjus vaikų atostogoms, neleiskite jiems kasdien sėdėti prie televizoriaus ar žaisti kompiuterinius žaidimus. Organizuokite šeimos išvykas po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius, aplankykite gretimas vietoves, tikrai rasite įvairios veiklos: čiuožinėjimas užšalusiu ežeru, pasivaikščiojimas apsnigtomis giriomis bei karšto šokolado gėrimas kelionės pabaigoje, tikrai sustiprins šventinę nuotaiką ir leis pasijusti pabėgusiems nuo įprasto kasdienio režimo.

Aplankykite Kalėdų mugę

Aplankykite Kalėdų mugę

Visi didieji Lietuvos miestai bei dauguma mažesnių šventiniu laikotarpiu organizuoja šventines muges, kurios pakerės savo spalvomis, kvapais bei pramogomis. Tai puiki proga dieną ar vakarą visai šeimai praleisti kartu, o galbūt pavyks atrasti  ir itin originalių  kalėdinių dovanų artimiesiems. Paverskite apsilankymą kalėdinėje mugėje Jūsų šeimos kiekvienų metų tradicija, kuri vaikams iš karto sietųsi su atostogų pradžia.

Surenkite rogių dieną

Iškritus didesniam kiekiui sniego, ištraukite roges ir suraskite artimiausią kalną (kuo statesnis – tuo smagiau) ir suorganizuokite šeimos išvyką pačiuožinėti su rogutėmis. Nepatingėkite nuvykti į tolimesnes apylinkes, su statesniais kalneliais bei gražia gamta. Tai puiki pramoga visai šeimai. Patirsite puikių įspūdžių, pasportuosite (kopimas atgal į kalno viršų iš ties reikalauja nemažai fizinės ištvermės) bei pakvėpuosite grynu oru.

Atėjus žiemos atostogoms ir atšalus orui lauke – nebijokite, kad vaikai gali sušalti ir susirgti. Skatinkite juos kaip tik kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, taip juos užgrūdinsite ir vaikai tikrai mažiau sirgs visus metus. O namie, prie kompiuterių, televizoriaus ar knygų ir taip praleidžiama daug laiko per mokslo metus.

Naujausi įrašai