Grįžti į pagrindinį puslapį

Idėjos kur švęsti Naujus metus

Atšventus Kalėdas, pabuvus jaukiai ir sočiai su savo artimaisiais bei kitais brangiais žmonėmis, daugelį mūsų ima kankinti klausimas, o kur ir kaip sutikti Naujus metus. Juk ne veltui yra sakoma, kad kaip sutiksite Naujus metus – tokie bus ir visi ateinantys metai. Nesvarbu, tikime tuo ar ne, bet paskutinę metų naktį daugeliui norisi praleisti kuo įspūdingiau, įdomiau ar neįprasčiau.

Todėl šiame Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinamės patarimais bei idėjomis, kaip sutikti Naujuosius metus.

Surenkite žaidimų vakarą namuose

Ne kiekvienais metais norisi triukšmingų naujų metų sutiktuvių, gausiame būryje žmonių. Todėl jei šiais metais norite Naujuosius sutikti ramiai, jaukiai, su brangiais žmonėmis – drąsiai taip ir padarykite, nebijodami, kad vakaras pasmerktas būti nuobodžiu. Anaiptol, suplanuokite įvairių stalo žaidimų vakarą, kai kiekvienas ateinantis, atsineštu savo žaidimą (ar net kelis). Vakaras garantuotai bus linksmas, aktyvus bei tikrai nebanalus.

Organizuokite kaukių balių

Kada geresnis metas įsijausti į įvairiausius žaismingus, šmaikščius, o gal kaip tik šiurpius personažus, jei ne naujų metų išvakarės. Suorganizuokite persirengėlių susibūrimą, kuris įprastam vakarėliui suteiks netikėtumo bei žavesio. Tegul paskutinis metų vakarėlis būna kitoks, nei visada.

Keliaukite

Jei nenorite Naujųjų metų sutikti įprastai ar trokštate pabėgti nuo šaltos ir niūrios žiemos  – keliaukite. Tai padaryti galite su visa šeima, draugų kompanija, o gal net vieni. Tik patariame kelionę pradėti planuoti kuo ankščiau, geriausiai net vasarai nepasibaigus – nes kuo arčiau bus šventinis laikotarpis – tuo bilietai brangs, o ir viešbučių pasirinkimas gali likti labai ribotas.

Šventinė vakarienė

Retas kuris atsisakys smagios kompanijos ir gero maisto bei gėrimų, todėl Naujųjų metų vakarienė su draugais ar šeimos nariais – niekada savo populiarumo neprarandanti šventinė idėja. Pagal finansines galimybes galite organizuoti tiek prašmatnią vakarienę restorane tiek ir namuose, susitardami, kad kiekvienas ateinantis svečias atsineštų po savo firminį patiekalą. Tai puiki proga ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir paragauti dar neragautų patiekalų.

Pižamų vakaras

Jei šiais metais trokštate pabėgti nuo šventinio šurmulio – galite šeimos nariams suorganizuoti patį tikriausią pižamų vakarėlį, kai visi šeimos nariai vakarą praleistų neišlipę iš pižamų (kuo ryškesnė, šventiškesnė ir linksmesnė – tuo geriau). O ką veikti visą vakarą, galite sugalvoti daugybę idėjų: filmų peržiūra, žaidimai, įvairių namuose ruoštų maisto patiekalų degustacijos ir t.t. Juk ne taip svarbu, kaip leisite laiką, o svarbiausia – su kuo.

Pasinerkite į naktinį gyvenimą

Jei Naujuosius metus norite sutikti itin triukšmingai ir nieko neplanuojant – pasinerkite į miesto šurmulį ir naktinį gyvenimą: naktiniai klubai, barai, fejerverkų pasirodymai miesto aikštėje – iš tiesų galite pasiruošti nuotykiams ir laukiantiems netikėtumams.

Keliaukite į gamtą

Lietuvos gamta šventiniu laikotarpiu gali būti iš tiesų magiška, todėl nepraleiskite progos ja pasimėgauti ir Naujųjų metų sutiktuves organizuokite gamtoje, gražioje vietoje esančioje sodyboje. Puiki proga švęsti triukšmingai, su gausiais fejerverkais ir laužais nesibaiminant, kad galite trukdyti kaimynams. O dienos metu, galėsite mėgautis kitomis žiemos pramogomis, tokiomis kaip, pavyzdžiui, čiuožinėjimas ant užšalusio ežero, slidinėjimas ar leidimasis nuo kalnų su rogutėmis.

Naujųjų šventimui galite rasti daug idėjų ir patarimų, tačiau rinkitės tik pagal tai, ko Jums ar Jūsų brangiems žmonėms norisi. Neorganizuokite prabangios puotos jei to nenorite tik todėl, kad jaučiate tam pareigą.

Naujausi įrašai