Grįžti į pagrindinį puslapį

Idėjos, kaip švęsti Valentino dieną

Artėjanti Valentino diena ne vienam kelia stresą, kaip gi reikės ją paminėti. Suprantama, kad meilę ir dėmesį reikia rodyti visus metus, o ne vieną vienintelę dieną, bet vis dėlto, kodėl nepavertus šios dienos nors šiek tiek ypatingesne? Todėl šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinamės nesunkiai įgyvendinamos idėjomis, kaip paminėti šią meilės šventę.

Prisiminkite pirmąjį pasimatymą

Jei susitikinėjate jau kuris laikas, greičiausiai į romantišką pasimatymą išsiruošiate itin retai, o vietoje to renkatės ramius vakarus namuose. Sutinkame, kad ramių vakarų jaukumas yra gerai, tačiau įneškite į savo gyvenimą šiek tiek jaudulio bent vieną dieną per metus. Štai jums idėja – pakartokite savo pirmąjį pasimatymą, nueikite vakarienės į tą patį restoraną, užsisakykite tą patį patiekalą ir gėrimus arba apsilankykite kine bei pasistenkite įsigyti tas pačias vietas, kuriose sėdėjote per pirmą pasimatymą. Valentino dienos vakaras – puiki galimybė prisiminti tai, nuo ko viskas prasidėjo.

Surenkite pikniką savo namuose

Jei gyvenate taupymo režimu ir prašmatnios vakarienės sau leisti negalite – to daryti ir nereikia. Galite surengti kuo puikiausią vakarienę namuose. O kad ji nebūtų tiesiog eilinė vakarienė, tik su įdomesniais patiekalais – suorganizuokite pikniką. Patieskite ant žemės pledą, paruoškite lengvų, vieno kąsnio patiekalų, nusipirkite abiejų mėgstamų gėrimų. Aplinkui galite pridėlioti daugybę degančių žvakių – ir taip įprasta namų aplinka bei vakarienė taps kur kas romantiškesnė.

Išmėginkite ką nors naują

Jei jūs itin mėgstate laiką leisti ramiai, namuose, išeikite šią dieną į miestą, aplankykite vietas, kuriose dar nesate buvę arba išbandykite pramogas, kurių dar nesate bandę: nueikite į vienkartinę šokių pamoką, pasilankykite SPA ar užsiimkite kita veikla. Svarbu, kad tai būtų nauja abiem. Galite net sukurti tradiciją, kad kiekvienais metais per Valentino dieną išmėginsite ką nors naują. Taip būsite tikri, kad ši šventė bus įdomi ir originali kiekvienais metais.

Skleiskite gėrį

Jei jūs nenorite švęsti Valentino dienos įprastais būdais ar manote, kad vienas kitam ir taip pakankamai dėmesio rodote kasdien, dovanokite meilę kitiems, kuriems to reikia. Apsilankykite šią dieną vaikų namuose, vienišų senelių globos įstaigose ar gyvūnų prieglaudoje. Šiose įstaigose visada atsiras darbų, kuriems prireiks papildomų rankų. O dėmesys, parodytas kitiems, daug svarbesnis nei dovanos. Nepamirškite, kad iš gyvenimo riekia ne tik imti, bet ir duoti. Todėl jei jaučiatės, kad likimas jus apdovanojo – skirkite dėmesio tiems, kuriems to reikia. O ar gali būti geresnė diena tam, nei meilės šventė.

Tiesiog linksmai leiskite laiką

Kol draugai rezervuoja vietas prabangiausiuose, surenkite savo namuose linksmų užsiėmimų šventę: surenkite karaokės konkursą, žaiskite kompiuterinius žaidimus ar linksmus stalo žaidimus. Jei norite, kad būtų dar linksmiau, pasikvieskite daugiau porų. Tiesiog suorganizuokite vakarą, kurio metu galėtumėte puikiai praleisti laiką, nuoširdžiai prisijuokti – tai bus pats geriausias meilės dienos šventimas.

Svarbiausia – nepasiduokite spaudimui, kad Valentino dienos šventimas turi būti romantiškas, įteikiant vienas kitam brangias dovanas. Svarbiausia yra laikas, kurį praleisite su brangiais žmonėmis. O ką veiksite tą dieną – jūsų pačių sprendimas.

Naujausi įrašai