Grįžti į pagrindinį puslapį

Hobiai, kurie nereikalauja daug išlaidų

Net jei ir tenka gyventi taupymo režimu, tai dar nereiškia, kad negalite sau leisti įvairių pramogų ar užsiėmimų. Taupymas neturi virsti kančia, verčiau į šį gyvenimo etapą pažiūrėkite kaip į galimybę iš naujo įvertinti savo pinigų leidimo įpročius bei suvokimui,  kiek daug galite nuveikti neišleisdami daug pinigų. Apie tai ir kalbame šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše.

Sportuokite

Sportuokite lauke

Sportas – tai puikus užsiėmimas, kuriam visai nereikia papildomų išlaidų. Žinoma, jei nuspręsite lankyti sporto klubą, norėsite įsigyti kuo madingesnę aprangą bei kitus atributus – tai gali nemenkai patuštinti kišenę, tačiau sportuoti kuo puikiausiai galima neišleidžiant tam nei cento. Galite rinktis iš bėgimo, važinėjimo dviračiu, spartaus ėjimo, įvairių pratimų, kurie atliekami tiesiog pasitelkiant savo kūno svorį. Daugumos didesnių miestų parkuose yra įrengti net ir lauko treniruokliai. Reikia tik noro ir sportas taps jūsų puikiausiu užsiėmimu.

Mokinkitės gaminti maistą

Ir tam tikrai nėra būtina užsirašyti į brangius maisto gaminimo kursus. Internete galite rasti kuo puikiausių receptų ar net vaizdo pamokų, kaip gaminti maistą. Taip pat per televiziją galite matyti nemažai su maisto gaminimu susijusių laidų –  naudokitės ten pateikiama informacija ir paeksperimentuokite virtuvėje. Pradėti galite nuo mažiau sudėtingų receptų, kuriems nereikėtų daug  skirtingų produktų. Taip turėsite naują pomėgį ir šeimos nariai tikrai bus patenkinti.

Tapkite savanoriu

Tapkite savanoriu gyvūnų prieglaudoje

Įvairios organizacijos kasdien laukia papildomų rankų, kurios padėtų tvarkytis su kasdieniais reikalais. Tikrai rasite ką nuveikti, tapdami gyvūnų prieglaudos savanoriais: galite prisidėti vedžiodami šunis, valydami narvus ir tiesiog leisdami laiką su gyvūnais. Pagalbos reikia ir vaikų namams, senelių globos įstaigoms bei kitoms organizacijoms. Ne tik turėsite puikų užsiėmimą, bet kartu susipažinsite ir su naujais žmonėmis bei galėsite džiaugtis, kad padarėte kažką gero.

Imkitės namų atnaujinimo

Restauruokite senus baldus, išmėginkite dekupažą, nutapykite paveikslą, pasigaminkite namų interjero detalių, pasiūkite spalvingų pagalvėlių. Idėjų, kaip atnaujinti namų interjerą, turint minimalias lėšas,  tikrai yra daug. Viską galite pagaminti savomis rankomis. Ir namai taps jaukesni, stilingesni, ir turėsite naują veiklą.

Išmokite siūti

Išmokite siūti

Tai itin naudingas įgūdis, kuris ne tik užims laiką, bet ir bus itin naudingas gyvenant taupymo režimu ir ne tik. Išmokę siūti, galėsite savomis rankomis atnaujinti spintos turinį, pakoreguoti jau turimus ir galbūt nusibodusius rūbus, prikelti juos naujam gyvenimui. Net jei ir nereikia taupyti, mokėdami siūti, galėsite džiaugtis itin stilingais rūbais, kuriuos vilkint, nereikės bijoti, kad sutiksite kitą, taip pat apsirengusį asmenį.

Mokinkitės

Šiuo metu galite rasti pačių įvairiausių kursų bei pamokų internetu, kurios yra nemokamos arba kainuoja nedaug. Todėl jei yra sritis, kurioje norėtumėte pagilinti savo žinias, bet nenorite išleisti daug lėšų, pamėginkite paieškoti internetinių kursų arba pamokų.

Skaitykite

Skaitymas - puikus hobis

Skaitymas – tai vienas iš puikiausių ir žinias geriausiai praturtinančių užsiėmimų, kuris gali nekainuoti nei cento. Tiesiog jei neturite galimybės nusipirkti naujos knygos (kurių kainos yra iš tiesų didelės), tiesiog įsigykite bibliotekos skaitytojo bilietą arba keiskitės knygomis su draugais. Taip turėsite galimybę neišleisdami nei cento, perskaityti visas geriausias ir naujausias knygas.

Jei tenka taupyti, svarbiausia neužsidaryti namuose, tarp keturių  sienų, išeinant tik į darbą. Šiek tiek pasidomėjus, galima atrasti puikių užsiėmimų, kurios praskaidrins dieną ir padės iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą.

Naujausi įrašai