Grįžti į pagrindinį puslapį

Greitieji kreditai ir paskolos – kokie esminiai jų skirtumai?

Greitieji kreditai ir paskolos – ne naujiena. Šiomis finansinėmis paslaugomis naudojasi vis didesnė žmonių dalis. Dažnai jau galima išgirsti teigiant, jog skolinimasis yra viena iš prigimtinių žmogaus teisių, nes būtent apsirūpinimas reikalinga pinigų suma užtikrina, jog būtų patenkinti būtiniausi asmens poreikiai. Vis dėlto, ar kada nors susimąstėte dėl pačių kredito ir paskolos sąvokų? Ar paskola ir kreditas – tas pats dalykas ir suteikia vienodas teises ir pareigas? Ar, visgi, tai skirtingi dalykai? Šiame įraše bendrais požymiais apžvelgsime pagrindinę informaciją, kurią Jums reikėtų žinoti apie šias finansines paslaugas.

Paskolos – didesnei pinigų sumai gauti?

Vivus.lt-greitieji-kreditai-ir-paskolos-kokie-esminiai-ju-skirtumai-1

Dažniausiai apie paskolas išgirstame kuomet yra kalbama apie finansinius įsipareigojimus bankui. Iš tiesų, paskolomis galėtume laikyti įsipareigojimus, kurių sumos – didelės, o jų atidavimo terminai tęsiasi net kelerius metus. Banko paskolos dažniausiai imamos būstui pirkti, remontuoti, tvarkyti, verslui steigti ar brangiems daiktams įsigyti (pvz. naujas automobilis). Tokio tipo paskolas dažniausiai reikia grąžinti pagal grafiką, iš anksto numatyta tvarka ir Vivus Finance sąlygomis.

Teikiant aukščiau aprašytas paskolas, paskolos davėjui reikalinga išsiaiškinti itin daug sąlygų apie asmens mokumą. Atsižvelgiama į tai, ar asmuo gyvena vienas, kokios yra jo vieno ar šeimos pajamos, turimi finansiniai įsipareigojimai, koks yra gaunamas darbo užmokestis, dažniausiai aiškinamasi ir tai, kiek laiko asmuo dirba konkrečiose pareigose. Taigi didesnei paskolos sumai suteikti paskolos davėjui būtina išsiaiškinti tikslią asmens finansinę padėtį.Ar greitasis kreditas gali būti laikomas paskola?

Vivus.lt-greitieji-kreditai-ir-paskolos-kokie-esminiai-ju-skirtumai-2

Galime išgirsti minint tokias sąvokas kaip greitieji kreditai, greitos paskolos, paskola internetu ir panašiai. Kyla klausimas – ar tarp šių sąvokų yra esminis skirtumas?

Svarbu pastebėti, kad jei kalbame apie „greitą“ kreditą ar „greitą“ paskolą internetu, dažniausiai turima omenyje tą patį dalyką – nedidelė pinigų suma su gan trumpu grąžinimo terminu. Tokias finansines paslaugas teikia vartojimo kredito bendrovės (taip pat – ir ). Šių paslaugų specifika ta, kad asmuo reikalinga pinigų suma gali pasirūpinti jau per artimiausias 10-15 minučių, o jo kreditingumui nustatyti užtenka atsakymų į kelis esminius klausimus apie turimus finansinius įsipareigojimus ir gaunamas pajamas. Tokio tipo kredito (paskolos) grąžinimo terminą dažniausiai galima nustatyti patiems, taip pat gan paprastu būdu pratęsti grąžinimo terminą.

Taigi, kreditas ir paskola – du skirtingi dalykai, jei kalbame apie itin dideles pinigų sumas su ilgu grąžinimo laikotarpiu. Vis dėlto, jei kalbame apie greituosius kreditus ir paskolas, turime galvoje reikalingą pinigų sumą Jūsų pasirinktu metu. Pasirinkite Jums tinkamiausią skolinimosi variantą kartu su Vivus Finance!

Vivus.lt-greitieji-kreditai-ir-paskolos-kokie-esminiai-ju-skirtumai-3

Naujausi įrašai