Grįžti į pagrindinį puslapį

Geridarbai.lt – SMScredit.lt iniciatyva vykdomas projektas

Pradėjusi Lietuvos rinkai teikti finansines paslaugas, kurios apima greitųjų kreditų teikimą individualiomis kiekvienam klientui sąlygomis, SMScredit.lt siekė įsitraukti ir į visuomenei svarbius kultūrinius bei pramoginius renginius ir projektus. Esant šiam tikslui, SMScredit.lt iniciatyva buvo pradėtas rengti ilgalaikis projektas geridarbai.lt.

SMScredit.lt-Geridarbai.lt-smscredit.lt-iniciatyva-vykdomas-projektas

Bendrai apie projektą

Geridarbai.lt – tai būdas padėti įgyvendinti gražias ir geras idėjas. Šiuo projektu remiami geri darbai bei jų iniciatyvos. Projektas, startavęs 2010 metų birželį, sėkmingai savo veiklą tęsia ir iki šiol. Įvairios organizacijos bet kuriuo metu gali teikti paraiškas ir turėti galimybę gauti paramą savo norimam projektui įgyvendinti.

SMScredit.lt džiaugiasi, jog nuo geridarbai.lt projekto įgyvendinimo pradžios buvo paremta itin daug iniciatyvų, kurių dėka kuriama gražesnė, geresnė aplinka mums visiems. Prisidėję prie įvairių organizatorių sumanymų ir idėjų, kartu įgyvendinome gerus darbus sporto, kultūros, edukacijos ir socialinėse srityse.

Paskutiniai įgyvendinti projektai, įgyvendinti kartu su jų organizatoriais

Pastaraisiais metais kiekvieną mėnesį geridarbai.lt parama yra suteikiama bent dviejoms gerų darbų iniciatyvoms. Pavyzdžiui, 2016 metais vasario mėnesį projektas prisidėjo prie asociacijos „Riešės bendruomenė“ ir Sedos bendruomenės sumanymų įgyvendinimo.

Asociacija „Riešės bendruomenė“ teikė paraišką gauti lėšų kiemo sutvarkymui, esančiam prie naujai renovuotų bendruomenės namų. Asociacija paraiškoje teigė, kad įgyvendinus projektą būtų sukuriama patogi, saugi erdvė Riešės gyventojams – tiek vaikams, kurie galėtų sutvarkytoje aplinkoje žaisti, tiek ir suaugusiems, kurie turėtų vietą susitikti su pažįstamais ir kaimynais.

Kitas organizatorius - Sedos bendruomenė - savo paraiškoje dėl projekto „Atrodyk tvarkingai, jauskis gerai, šok gražiai“ įvardino siekį puoselėti tautinę dvasią ir vienyti žmones bei skatinti meilę valstybei tautiniais šokiais. Teikdama paraišką geridarbai.lt Sedos bendruomenė siekė gauti paramą naujiems tautiniams kostiumams, kurie džiugintų žiūrovų akis bendruomenės nariams dalyvaujant įvairiuose renginiuose, ceremonijose, susijusiuose su tautiškumo puoselėjimu.

SMScredit.lt orientuojasi ne tik į aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančias finansines paslaugas, bet ir sėkmingai prisideda prie visuomenei svarbių iniciatyvų palaikymo. Nuolat siekiame bendradarbiauti su įvairiomis organizacijomis, esame atviri bendradarbiavimo pasiūlymams ir tikime, kad maži darbai gali lemti didelius pasikeitimus!

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti apsilankę geridarbai.lt.

https://www.youtube.com/watch?v=p7kVAfJNXTI

Naujausi įrašai