Grįžti į pagrindinį puslapį

Geriausios dovanos Kalėdoms

Artėjant Kalėdoms, daugelis jau iš anksto nerimauja ir patiria stresą, galvodami, ką gi šiais metais reikės dovanoti artimiesiems ir draugams. Juk norisi, kad dovana būtų originali, įdomi ir, svarbiausia, kad nudžiugintų ją gavusį. Todėl šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinsimės idėjomis, kurios gali padėti lengviau išrinkti dovanas brangiems žmonėms.

Dovanų kuponas

Iš pirmo žvilgsnio skamba banaliai? Nebūtinai. Tinkamai parinktas kuponas gali iš tiesų pradžiuginti jį gavusį. Ši dovana itin tinkama žmonėms, nemėgstantiems kaupti įvairių daiktų, kurių ypatingai dažnai prisikaupia per šventes.

Dovanų kuponas

Pagalvokite apie tai, ką pasirinktas žmogus mėgsta, kuo domisi ir atsižvelgiant į tai, išrinkite geriausiai tinkantį kuponą: pavyzdžiui,   kokiai nors pramogai, apsilankymui vandens parke, masažui, gurmaniškai vakarienei  ir pan. Vis dėlto venkite bendro pobūdžio kupono (tokio kaip prekybos centro kuponas), mat  taip dovana praras asmeniškumą bei gali atrodyti, kad Jūs tiesiog norėjote kuo skubiau nupirkti dovaną net negalvojant, kam ji bus skirta.

Bilietai

Rinkdami dovaną, pagalvokite, gal tas žmogus itin mėgsta lankytis teatre, operoje, balete? Gal turi mėgstamą grupę, kuri kaip tik rengia savo koncertą? –Tokiais atvejais bilietai į renginį bus iš ties puiki dovana, parodysianti, kad Jūs domitės tuo žmogumi, girdite bei atsimenate, kuo jis domisi ir suteiks daug džiaugsmo. Juk Kalėdos praeis, o koncerto ar renginio laukimo laikotarpis dar pratęs šventinę nuotaiką.

Pačių kurti dovanų rinkiniai

Pačių kurti dovanų rinkiniai

Vietoje vienos konkrečios dovanos, galite sukurti savo dovanų rinkinį, į jį sudedant daiktus, ką labiausiai pasirinktas asmuo mėgsta. Pavyzdžiui, jaukius vakarus namie mėgstančiai draugei galite įdėti mėgstamo autoriaus knygą, arbatų rinkinį bei šiltas kojines – visko, ko reikia tobulam vakarui. Kulinarija besidominčiai mamai, galite padovanoti prieskonių ar specialių aliejų  rinkinį, žaismingą prijuostę bei užrašų knygą naujiems receptas kaupti. Pagalvokite, kuo domisi kiekvienas žmogus ir sukurkite jam tobulai tinkantį rinkinį. Tikrai nuoširdžiai nudžiuginsite sau brangius žmones bei parodysite jiems išskirtinį dėmesį.

Kalėdinės kojinės

Kalėdinės kojinės

Jei norite artimuosius pradžiuginti ne tik Kalėdų dienų, bet ir visą advento laikotarpį – pakabinkite namuose kalėdines kojines, į kurias kiekvieną rytą, dar prieš šeimos nariams nubundant įdėkite po dovanėlę. Tai gali būti visiškos smulkmenos, tokios kaip šokoladukas, atvirukas, šventinė smulkmenėlė ir kiti panašūs daiktai, tačiau kiekvienas rytas bus smagus ir visi nekantraudami lauks, ką gi ras šį karta sau skirtoje kojinėje. Puiki idėja tai paversti savo šeimos tradiciją, kuri gyvuotu ne vienerius metus.

Skanėstai

Kokios šventės be įvairiausių skanėstų, kurie gali tapti gera dovana. Puikiai tinka imbieriniai sausainiai, egzotiški prieskonių mišiniai, šventinės arbatos ar pačių keptas pyragas. Tokios dovanos itin tinka žmonėms, kurie nėra patys artimiausi, bet vis tiek jaučiate pareigą juos pasveikinti (pavyzdžiui, retai matoma pusseserė, sūnaus draugo mama, su kuria tik pasisveikinate ar kolega, kuri padėjo prieš šventes atlikti skubų darbą)

Kalėdiniai skanėstai

Dovanų rikimas artimiesiems gali būti ne mažiau malonus, nei pats dovanojimo procesas. Tik svarbu nepalikti visko paskutinėms dienoms, kai prekybos centruose prasidės tikra dovanų pirkimo karštinė, bus gausu žmonių, nes tada norite tik vieno – kuo greičiau pirkti bet ką, kas pasitaikys po ranka ir sprukti namo. O štai turėdami laiko, neskubėdami, ir rinkdami dovanas, galvojant apie žmogų, kuriam ji bus skirta – patirsite tik teigiamas ir malonias emocijas.

Naujausi įrašai