Grįžti į pagrindinį puslapį

Finansinę sėkmę nešantys patarimai pagal Feng Shui

Feng Shui - tai iš Kinijos kilusi filosofijos rūšis, kuri teigia, kad per daiktų harmoniją namuose, darbe bei visose kitose gyvenimo srityse, galime pasiekti vidinę laimę, sėkmę ir pritraukti trokštamas aplinkybes į savo gyvenimą. Šį kartą domimės, ką Feng Shui pataria tiems, kurie trokšta į savo namus bei gyvenimą pritraukti finansinę gerovę.

Erdvus prieškambaris simbolizuoja finansinę gerovę

Atkreipkite dėmesį, kaip atrodo Jūsų prieškambaris, mat, anot Feng Shui, siauras, tamsus, itin apkrautas prieškambaris simbolizuoja finansinių galimybių ribotumą. O štai didelis, erdvus ir šviesus- leidžia pinigus traukiančiai energijai cirkuliuoti laisvai ir netrukdomai.

Žinoma į šį faktą nėra sunku atsižvelgti statantis namus, tačiau ką daryti jei namus jau turite? Tikrai nesiūlome griauti ir didinti prieškambario, tačiau keliais nesudėtingais patarimais pasinaudoti tikrai galite: pirmiausiai, atsikratykite nereikalingų daiktų. Pagal Feng Shui – daiktų perteklius trukdo namuose cirkuliuoti teigiamai energijai, tad bet kokius pokyčius pradėkite nuo nereikalingo balasto atsikratymo (šis patarimas galioja ne tik norint pritraukti pinigus, bet ir siekiant pasisekimo visose kitose srityse).

Prieškambario sienas perdažius šviesią spalva – vizualiai erdvė padidės, taip pat pasirūpinkite ir geru apšvietimu. O dar ir pakabinus didelį veidrodį – prieškambaris vizualiai kone padvigubės. Pastaba, veidrodis turi būti įrėmintas, mat aštrūs kampai kaip tik pritrauks neigiamą energiją. Taip pat veidrodis turi būti didelis, kad jame atvaizdas matytųsi visu ūgiu bei neatsuktas į pagrindines duris, nes šiuo atveju, sėkmė net ir radusi kelią pas jus, atsimušusi į veidrodį, kaip mat iškeliaus lauk.

Dažnai prieškambariai tiesiog užgriozdinami įvairiais daiktais: kalnas batų, nebeaišku kuriam sezonui tinkamų, netvarkingai sukabinti lauko drabužiai arba namų rakandai, kurie naudojami retai, o vietos jiems niekur kitur taip ir neatsirado. Kruopščiai susitvarkykite šį kambarį ir pamatysite, kaip kelias finansinės gerovės link palengvės. Tai tikrai nesunkiai įgyvendinami patarimai, kuriuos verta išmėginti.

Užtikrinkite švarą namuose

Atsikratyti nereikalingų daiktų negana, norit pritraukti finansinę (ir ne tik) sėkmę į namus. Itin svarbu užtikrinti namų tvarką: nelaikykite neišplautų indų virtuvės kriauklėje, stenkitės, kad namai visada būtų švarūs, tvarkingi. Daiktų apsivalymas tikrai padės lengviau išlaikyti švarą namuose bei pagreitins kasdienius tvarkymosi procesus. Juk kai namai nebus perkrauti nereikalingu balastu – viską išplauti, padėti į savo vietas bus vieni niekai.

Beje, ši taisyklė galioja ne tik namams, bet ir darbo vietai. Daugelis mėgsta darbo stalą apsikrauti įvairiausiais dokumentais, popieriais, užrašinėmis. Neretai pririkiuojame ir po kelis neišplautus puodelius nuo kavos ir oriai tai vadiname kūrybine netvarka. Vis dėlto netvarka ant darbo stalo sukuria netvarką ir mintyse. Tad darbo dieną visada užbaikite savo darbo vietos kruopščiu susitvarkymu: padėkite į vietas visus daiktus, surūšiuokite dokumentus, išsiplaukite puodelius. Kad kitą darbo dieną pradėtumėte efektyviai, ramiai ir nesiblaškydami ir viską rasdami savo vietose.

Finansinę sėkmę nešantys talismanai

Susitvarkius namus, galima imtis ir papildomos amunicijos sėkmei pritraukti. Feng Shui nurodo net kelis talismanus, kurie padės pritraukti materialinę gerovę:

Moneta – Žinoma, kas dar geriau trauks pinigus jei ne pinigai. Turėkite savo monetą, geriausiai su skylute ir į ją įvertu raudonu kaspinu. Galite šį talismaną nešiotis ant kaklo arba tiesiog įsidėję į savo piniginę.

Tripirštė varlė – tai dažniausiai sutinkamas ir populiariausias pinigus traukiantis talismanas, pagal Feng Shui. Tad net jei ir stengiatės neapsikrauti bereikalingas daiktais, varlės statutėlę rekomenduojame vis dėlto įsigyti.

Apelsinai – kad ir kaip keistai tai nuskambėtų, bet šis vaisius susijęs su finansine gerove. Tad galite pasikabinti paveikslą su šiais vaisiais arba tiesiog namuose jų visada turėti ir laikyti erdviame inde, viduryje erdvios patalpos (jokiu būdu nedėkite jų į šaldytuvą).

Paukščiai – simbolizuoja gerovę, susijusią su finansiniais klausimais bei karjeros galimybėmis. Paukščio formos statulėlę patariama laikyti darbo vietoje, ant stalo, tokiu būdu pritrauksite reikiamas aplinkybes, padidins finansus arba sulaukti paaukštinimo darbe.

Visi šie Feng Shui patarimai ne tik padės pritraukti finansinę gerovę, bet ir bus puikus pagalbininkas siekiant vidinės harmonijos. Juk neretai sakoma, kad mus supanti aplinka atspindi mūsų vidų, Jei namuose ir darbe bus supa chaosas, nieko keisto, kad nepavyksta susirikiuoti ir savo minčių. O štai chaosą sutramdžius, mintims neliks nieko kito, kaip tik pačioms susirikiuosi į sau skirtas vietas.

Naujausi įrašai